Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie mialem nic zlego na mysli i nic do Ciebie nie mam. To mnie Maniek zmanipulowal nie ja jego. A Ty przyszedles mi na mysl bo z Naksos pamietam ognie ktore padly a na drugi dzien znowu byly. I nie ma sie czego wstydzic, nie Ty jeden. I nie ma w tym nic zlego. Jesli Cie urazilem to przepraszam.

Pamiętaj, że na tym serwerze był bug i kazdy bez golda nawet, mógł budować stocznie zapałek nie tylko w noc, ale w kwadrans.
Lubie ciebie to bym ci też radził skończyć z tym " Maniek mnie zmanipulował, Mamut mnie oszukał, Manfred obiecał mi.."
Wiele osób tak o nim wypisuje, ale sa to w 99% kobiety, które uwiódł i porzucił.
Chyba nie chcesz się tak kojarzyc co? :rolleyes:

Żeby nie było, że nie na temat to zobaczyłem dawno niewidziany nick (teta/jota?) i ciekawi mnie czy Wojto z Niu Jorku to ten sam gracz. No i czy Ajmnotfrompoland to jego ciemnoskóry służący czy kto? Nie mam tam konta więc pisam tutaj pytanie ;)
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Ludzie jesteśmy tu po to , żeby gadać o pelli, a nie, żeby się kłócić i obgadywać kogoś, że jest złotnikiem (też bym się w takim przypadku zdenerwował) ale chodzi mi o to, żeby nie spamić tu kłótniami czy tym co się dzieje na nakos, bo podejrzewam, że nikogo z zaglądających to specjalnie nie interesuje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Krwawy rycerzu po prostu niektórzy nie mogą przejść nad pewnymi sprawami do porządku dziennego :)
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie denerwuj sie rycerzu -to dopiero poczatek serwa. Jeszcze bedziesz sławny i bedą o tobie pisać :D
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie denerwuj sie rycerzu -to dopiero poczatek serwa. Jeszcze bedziesz sławny i bedą o tobie pisać :D

Czy ja się denerwuję?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A powracając do pelli zna ktoś może graczy z wesoła gromadka? Bo zabójczo wysoko podskoczyli. Tylko przetrwają czy skończą jak "Sojusz Greckich Polis" co szybko podskoczyli i szybko spadli.
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Używam złota tylko w postaci zarządców ,nie skracam czasu budowli czy też rekrutacji...nie mam i nigdy nie miałem takiego ciśnienia na wygrywanie jak TY

PS.Gdybyś choć trochę mnie znał to byś wiedział że złotnik z mnie żaden.

No faktycznie jak tylko na zarządcę wydajesz złoto, to złotnik z Ciebie żaden. Pytanie tylko jak nazwać osobę, która złoto jedynie widzi, gdy dostanie je w bonusie za logowanie? Skąpiec? A nie przepraszam- Biedak.
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

No faktycznie jak tylko na zarządcę wydajesz złoto, to złotnik z Ciebie żaden. Pytanie tylko jak nazwać osobę, która złoto jedynie widzi, gdy dostanie je w bonusie za logowanie? Skąpiec? A nie przepraszam- Biedak.

Biedak to ten, który wydaje na złoto do grepolis całe oszczędności i nie widzi, że przejada majątek w gre przeglądarkową a takich jest wielu.
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

No faktycznie jak tylko na zarządcę wydajesz złoto, to złotnik z Ciebie żaden. Pytanie tylko jak nazwać osobę, która złoto jedynie widzi, gdy dostanie je w bonusie za logowanie? Skąpiec? A nie przepraszam- Biedak.

No chyba,że woli mieć 10 miast i jeździć Mercedesem niż 20 i chodzić wszędzie na nogach:eek:
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

No faktycznie jak tylko na zarządcę wydajesz złoto, to złotnik z Ciebie żaden. Pytanie tylko jak nazwać osobę, która złoto jedynie widzi, gdy dostanie je w bonusie za logowanie? Skąpiec? A nie przepraszam- Biedak.

Myślisz że nie dałbym rady bez złota ,grałem na światach kiedy jeszcze złoto nie odgrywało tak wielkiej różnicy.Teraz w tej grze co chwila masz jakieś bonusy Świąteczne i inne duperele.

Masz rację ,jeden zakręci raz dziennie kołem ...inny pięć razy,tak samo jest z jajkami czy innym badziewiem w tej grze.

Gdy masz ok 30 miast to zarządcy bardzo ułatwiają grę.

A jak mój ulubiony sojusz z Naksos - Kolorowe Kredki? Słyszałem że wystartowali tu z silną ekipą Ventyli :)
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Myślisz że nie dałbym rady bez złota ,grałem na światach kiedy jeszcze złoto nie odgrywało tak wielkiej różnicy.Teraz w tej grze co chwila masz jakieś bonusy Świąteczne i inne duperele.

Masz rację ,jeden zakręci raz dziennie kołem ...inny pięć razy,tak samo jest z jajkami czy innym badziewiem w tej grze.

Gdy masz ok 30 miast to zarządcy bardzo ułatwiają grę.

A jak mój ulubiony sojusz z Naksos - Kolorowe Kredki? Słyszałem że wystartowali tu z silną ekipą Ventyli :)

No wystartowali tu i mówili, że walczą ze wszystkimi, ale nie wspomnieli, że w obronie ;)
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

To przecież nie te Kredki... o ile się nie mylę chodzi Evelinowi raczej o Ogniem i Mieczem, bo tam jest i Aleksander i parę innych osób z Naksos.

Założycielem jest Westaj, który odszedł z kredek. Mówi ci to coś?
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Teraz jest "założycielem" NoMercy drugiego sojusz, który zdążyli rozwalić na Pelli.

Nie wieże dali mu założyciela po fuzji, w której mieli zyskać schronienie.... przecież oni pod koniec mieli już tylko kilku aktywnych graczy, a reszta to farmy były.
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie wieże dali mu założyciela po fuzji, w której mieli zyskać schronienie.... przecież oni pod koniec mieli już tylko kilku aktywnych graczy, a reszta to farmy były.


Obstawiali tylko WestaJ i Cleophasa reszta graczy została olana nie wytrzymali naporu i po jednej akcji preszli do NoMercy myśląc, ze tam będą chronieni.Rzeczywistość okazała się okrutna i teraz NoMercy straciło kilku dobrych graczy i się prawie nie liczy wbijając parę buntów jednak bez żadnych kolonów.A, ze historia lubi się powtarzać to jak piohuno u góry napisał przejdą do Tytanów i zapewne czeka ich to samo.
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Obstawiali tylko WestaJ i Cleophasa reszta graczy została olana nie wytrzymali naporu i po jednej akcji preszli do NoMercy myśląc, ze tam będą chronieni.Rzeczywistość okazała się okrutna i teraz NoMercy straciło kilku dobrych graczy i się prawie nie liczy wbijając parę buntów jednak bez żadnych kolonów.A, ze historia lubi się powtarzać to jak piohuno u góry napisał przejdą do Tytanów i zapewne czeka ich to samo.

No właśnie widzę, że graczy stracili. Między innymi jednego z założycieli. Jestem ciekaw tylko czy wesoła gromadka podzieli los "Sojusz Greckich Polis" :confused: czy jednak są silniejsi i należy się ich obawiać?
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie lepiej tego było posłać do kolegów z wbitymi buntami?
el17gz.png

2uxtqhg.png


Jak u Was wojownicy :confused:
Nie mów tylko, że nie wiesz po co wysłał wsparcie do miasta, które sam atakował:) Poleciał po punkty z obrony, a jak miał pewność, że w porcie stoi dużo birem i leci sporo ogni to się nieźle obłowił. Ja wstawiłem parę szybkich łodzi do małego miasta i bez niczego złapałem 100 punktów z obrony bez straty woja:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

No właśnie widzę, że graczy stracili. Między innymi jednego z założycieli. Jestem ciekaw tylko czy wesoła gromadka podzieli los "Sojusz Greckich Polis" :confused: czy jednak są silniejsi i należy się ich obawiać?
znam kilka osób tam i wiem że należy się obawiac grac potrafią a apetyt na grę co dzień mają większy
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie mów tylko, że nie wiesz po co wysłał wsparcie do miasta, które sam atakował:) Poleciał po punkty z obrony, a jak miał pewność, że w porcie stoi dużo birem i leci sporo ogni to się nieźle obłowił. Ja wstawiłem parę szybkich łodzi do małego miasta i bez niczego złapałem 100 punktów z obrony bez straty woja:)


No to przecież pisze, że zbierają tak punkty,a potem pisze taki piohuno jacy to wojownicy ;-)
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Jak radzą sobie Ogniem i Mieczem ?
 
Do góry