Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Pella

mam pytanie ile TCTW straciło wiosek od wczoraj?
smiley_emoticons_idea2.gif
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

mylisz się poprostu nie wiem ile w plecy wiosek są bo się pogubiłem w liczeniu
smiley_emoticons_biggrin.gif

To nwm, ale słyszałem, że dużo, więc troche sobie policzysz :) a tak z innej beczki to plotki mówią prawdę? Wesoła gromadka jedzie 7days?
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

To nwm, ale słyszałem, że dużo, więc troche sobie policzysz :) a tak z innej beczki to plotki mówią prawdę? Wesoła gromadka jedzie 7days?

Tak w stats wygląda, a jeżeli ich najlepszy gracz traci wioskę 10k, to coś jest na rzeczy.
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Tak w stats wygląda, a jeżeli ich najlepszy gracz traci wioskę 10k, to coś jest na rzeczy.

Oni atakowali naszego gracza z dużej odległości. Ciekawe dlaczego? Może tu też jest coś na rzeczy...
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

z plotek wiem że już ich pojechali i po wojnie 7days uznało wyższośc WG

Haha i na to się zdały kozackie teksty: My sie nie poddamy, stawimy im opór. Okazały się to głodne słowa. Teraz gromadka zmierza w naszą stronę, ale będzie zabawa :eek: hehe
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

no cóż każdy cwaniakuje i kozaczy ja też hehe może i na mnie znajdzie się jakoś mocny zawodnik tego nigdy nie wiadomo
smiley_emoticons_motz.gif
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

no cóż każdy cwaniakuje i kozaczy ja też hehe może i na mnie znajdzie się jakoś mocny zawodnik tego nigdy nie wiadomo
smiley_emoticons_motz.gif

Na każdego się znajdzie ktoś lepszy nie ma najlepszego gracza. Jedni są silniejsi drudzy słabsi, ale na każdego znajdzie się ktoś silniejszy. Ja się nie mogę doczekać nowego świata. Spped 4 na takim jeszcze nie grałem i brak morali no to może być ciekawe. Mam nadzieję, że ogłoszą go w maju.
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Na każdego się znajdzie ktoś lepszy nie ma najlepszego gracza. Jedni są silniejsi drudzy słabsi, ale na każdego znajdzie się ktoś silniejszy. Ja się nie mogę doczekać nowego świata. Spped 4 na takim jeszcze nie grałem i brak morali no to może być ciekawe. Mam nadzieję, że ogłoszą go w maju.
taaa i stary system podboju hehe odpada jak dla mnie zresztą tutaj się skupie na grze narazie mnie jeszcze nikt nie złoił więc jest dobrze
smiley_emoticons_freu-dance.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Co to się stało że piohunoxd nie jest już dyplomatą w TCTW???
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Co to się stało że piohunoxd nie jest już dyplomatą w TCTW???
smiley_emoticons_wallbash.gif

Ciężko, żeby dyplomatą sojuszu była osoba, z której śmieje się przynajmniej pół Pelli, w szczególności z tych jego super klinów :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Ciężko, żeby dyplomatą sojuszu była osoba, z której śmieje się przynajmniej pół Pelli, w szczególności z tych jego super klinów :D
w końcu ktoś to zrozumiał hehe to mogę znowu zniknąc z FO w formie spamera hehe fajnie że to powiedział ktoś kto jest w jakimś sensie związany z TCTW
smiley_emoticons_pokal_gold.gif
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Wiesz nasze sojusze, a Ja i TCTW, to są zupełnie inne kwestie :D szczerze to współpracuje osobiście tylko z kilkoma osobami z tamtego sojuszu, wcześniej odszedłem z powodów o których może tu już nie będę pisał, od innych wiem że dużo osób się z tego cieszyło, więc nic sobie nie jesteśmy winni. Ja gram w PBN i bardzo się z tego cieszę, tyle :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Powiem tak odszedłeś w odpowiedniej chwili -nie piszę tego w złej wierze - poprostu TCTW dlugo nie pociągnie w ten sposób
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Wiesz, jak to trochę widziałem, że to tak będzie ok. 2 tygodni temu. Jak się nie ma ani deffa, ani offa, tylko same budynki, to ciężko walczyć. Nie mówię tu oczywiście o topce TCTW, ale o reszcie.
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Wiesz, jak to trochę widziałem, że to tak będzie ok. 2 tygodni temu. Jak się nie ma ani deffa, ani offa, tylko same budynki, to ciężko walczyć. Nie mówię tu oczywiście o topce TCTW, ale o reszcie.
a ja wiedziałem że tak się to skończy jak nas dyplomacji zaczeli uczyc hehe teraz ja ich uczę strategii a cały sojusz nasz atakowania i bronienia
Powiem tak wojne miedzy nami to zawdzięczają radzie TCTW a szegulnie byłemu dyplomacie hehe ciekawi mnie tylko jak szybko skończą się inne sojusze mniejsze które można wchłonąc do siebie i tak przetrwac w jakimś tam sensie hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Co to się stało że piohunoxd nie jest już dyplomatą w TCTW???
Nie jest dyplomatą? Ale przecież był ekspertem od dyplomacji! Zapowiadał w Top Pelli
StarS - Są mocni, [...] ale ich dyplomacja nie stoi na wysokim poziomie co może ich zgubić.
Właśnie chciałem się dowiedzieć kiedy ta zapowiadana przez mistrza dyplomacji zguba ma nadejść.
A może to dyplomacja TCTW nie stała na wysokim poziomie? co może ich zgubić :D
Cóż to by był za chichot losu!
 
Do góry