Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Bez nerwów wiadomo że w tej grze chodzi o przejmowanie miast wroga ;) Jeszcze wiele się wydarzy więc spokojnie ;)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

30 slotów se można mieć. 30 miast to inna bajka. Zwłaszcza że ma marne 12. Na razie.

akurat to nie będzie dla niego żaden problem, może dla Ciebie byłby, ale jego nie znasz, więc się nie wypowiadaj :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

NSS,CF,ER,Stars + akademie ;)
ER to co najwyżej prosi się o guza więc chyba Twoja wiedza mija się z rzeczywistością

a Ty Scypios z tego co widzę w grze nie brylujesz tak jak tutaj więc radzę wyhamuj...
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

z tej całej wrogiej koalicji wobec PBN to najgroźniejszy sojusz to chyba StarS, a najmniej na razie NSS, ale to tylko moje przypuszczenia.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

ER to co najwyżej prosi się o guza więc chyba Twoja wiedza mija się z rzeczywistością

a Ty Scypios z tego co widzę w grze nie brylujesz tak jak tutaj więc radzę wyhamuj...

Nie wiem o co się prosi to Wasza sprawa,ja wymieniłem tylko sojusze które wspólnie atakowały PBN,co do reszty nie moja sprawa ;)
 

DeletedUser22171

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

On wyznaje zasade "Równi i równiejsi" . No niestety ale czas nam wszystko pokaze :) Ciekawi mnie co teraz zrobi PBN po stratach w miastach i ludziach.
 

DeletedUser22509

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

A co mają zrobić? Będą walczyli dalej, taka gra :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Mogą zrobić to co ich exlider - uciec :).
 

DeletedUser22509

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie oceniam sojuszu po jednej osobie, nawet jeśli jest to lider.
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Jeżeli miasta wi chury liczysz za wielki "sukces", to znaczy że wysoko się cenicie, że sukcesem dla was jest przejęcie gracza, którego na grze nie ma od 3 dni :D
wybacz stary ale nie wiem kto w PBN jest aktywny a kto nie hehe przecież przed akcję nie będe do nich pisał podajcie mi liste aktywnych graczy bo chcę na Was akcje zrobic dnia tego i tego. Brak aktywności od 3 dni świadczy może o tym że odpuszcza ten świat

- - - Automatycznie połączono posty - - -

30 slotów se można mieć. 30 miast to inna bajka. Zwłaszcza że ma marne 12. Na razie.
wsumie teraz sporo nieaktywnych będzie pewnie w PBN hehe tylko po co oddawac miasta nieaktywnych -nieaktywnemu
 

DeletedUser6313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

PBN wbrew pozorom ma sie calkiem niezle. Byc moze odejscie IMNOTFROMPOLAND okaze sie pozytywnym bodzcem do zmian ktore zaowocuja juz w niedalekiej przyszlosci. Czas pokaze. Mamy solidna baze do zbudowania mocnego sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

wybacz stary ale nie wiem kto w PBN jest aktywny a kto nie hehe przecież przed akcję nie będe do nich pisał podajcie mi liste aktywnych graczy bo chcę na Was akcje zrobic dnia tego i tego. Brak aktywności od 3 dni świadczy może o tym że odpuszcza ten świat


Wystarczy spojrzeć na stronę ze statystykami i już widać jak byk co i jak.
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

PBN wbrew pozorom ma sie calkiem niezle. Byc moze odejscie IMNOTFROMPOLAND okaze sie pozytywnym bodzcem do zmian ktore zaowocuja juz w niedalekiej przyszlosci. Czas pokaze. Mamy solidna baze do zbudowania mocnego sojuszu.

Możecie nie zdążyć z tymi zmianami bo czasami na nie jest za późno ;/ (wiem z własnego doświadczenia)
 

DeletedUser22141

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

PBN wbrew pozorom ma sie calkiem niezle. Byc moze odejscie IMNOTFROMPOLAND okaze sie pozytywnym bodzcem do zmian ktore zaowocuja juz w niedalekiej przyszlosci. Czas pokaze. Mamy solidna baze do zbudowania mocnego sojuszu.
Raczej za późno. Poczuli krew, i będą Was szarpać jak wilki ranne zwierze. Tylko jakaś sytuacja nadzwyczajna może Was uratować, kłótnie wewnętrzne w koalicji.
 
Do góry