Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Marta996 jest osobą samostanowiącą o sobie, indywidualistką jakich chyba mało nawet na grepolis :p

więc nikt nie jest w stanie za mnie decydować o mnie :)
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

a co tam się na efezie działo takiego? Bo chyba nawet byłem częścią tej historii :D


P.S. Czy gra tu Mały z ekipą? Niech się zgłosi :D

Oszzzz Ty gnido, do mnie to nie napiszesz że zaczynasz :p

Dobrze, że Cię małżonka sprzedała :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie znacie się chłopaki na artystycznych środkach wyrazu :eek: ni huhu
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

nom legalne i z tego co wiem bardzo popularna metoda stad często co serwer ludzie zmieniaja nick zamiast grać caly czas na jednym

wiesz Ty tu piszesz o zmianie nicka żeby pograć trochę incognito a tu Marta napisała ewidentne oszustwo jakie wykonała.

pytanie -- TOP-1 ile ma wiosek na tą chwile i kto jest TOP-1?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Witam Panie i Panów niestety zrodziła nam się tutaj zbędna dyskusja w związku z tym musiałem pokasować wasze posty i niektóre zedytować. Mam nadzieję że dyskusja ta zostanie zakończona i się więcej nie powtórzy.

mam nadzieje, że nie tylko zbędna dyskusje widzisz i zaczniesz reagować na wszystkie nadużycia
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Adaśko - znam ten tekst, ale mam inne zdanie na ten temat :p

Manfred - o jakim Ty oszustwie mówisz, ja po prostu chciałam się zalogować na chwilkę to się zalogowałam i na razie sobie pykam, patrzę kto gra, jak gra itd. Czy to jakieś oszustwo? Obrażasz mnie! Sam przecież też tak robisz, a że kuzyneczka dzięki temu zyska 200 złotek, to chyba dobry uczynek a nie oszustwo.

I nie spinaj się tak Maniek, bo Ci zaszkodzi :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Manfred - o jakim Ty oszustwie mówisz, ja po prostu chciałam się zalogować na chwilkę to się zalogowałam i na razie sobie pykam, patrzę kto gra, jak gra itd. Czy to jakieś oszustwo? Obrażasz mnie!
No cóż napisałaś wyraźnie że grac nie będziesz tylko zalogowałaś sie by komuś dać 200 golda a wiec to jest oszustwo wg mnie ale nie mnie Ciebie oceniać - niech robią to inni którzy są za to odpowiedzialni.
Co do obrażania - graj uczciwie to nie będę miał powodów do tego.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

wiesz Ty tu piszesz o zmianie nicka żeby pograć trochę incognito a tu Marta napisała ewidentne oszustwo jakie wykonała.

pytanie -- TOP-1 ile ma wiosek na tą chwile i kto jest TOP-1?

- - - Automatycznie połączono posty - - -



mam nadzieje, że nie tylko zbędna dyskusje widzisz i zaczniesz reagować na wszystkie nadużycia

jedni faktycznie robią tak by pograć na spokojnie a inni by wyciągnąć złoto za free :) co prawda nie jest to oszustwo tak jak to nazwałeś tylko świadome wykorzystywanie luk w regulaminie gry :) nigdzie to nie jest zakazane a inno ograniczyło tylko takie zdobywanie monet do limitu osób za które otrzymasz złoto jak sam wiesz wynosi on 10 osób czyli 2k złota
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Zawsze gram uczciwie i na razie pykam na tym śmiesznym światku, kto wie czy mi się nie spodoba :)
trochę leniwa jestem ostatnio, ale jak i tak na długim L4, to na brak czasu raczej nie narzekam.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Zawsze gram uczciwie i na razie pykam na tym śmiesznym światku, kto wie czy mi się nie spodoba :)
trochę leniwa jestem ostatnio, ale jak i tak na długim L4, to na brak czasu raczej nie narzekam.

Tego akurat ja nie zarzucam :)

a to dla manka

1 wytworny 8136 Sojusz Greckich Polis 3 2712
2 aurora4 8001 *Zawsze Niepokorni* 2 4001
3 kksdavepoznan 5939 Vendetta 3 1980
4 revajt 5749 Semper Fidelis 2 2875
5 Wariat89 5339 Sojusz Greckich Polis 2 2670
6 Pogromca Troli 5124 Vikings 2 2562
7 HunterDreams 4483 Vendetta 2 2242
8 Kshatriya 4344 Crazy Bastards 2 2172
9 marcom79 4160 Crime Family 1 4160
10 babik1980 4082 -=Sparta Legions=- 2 2041
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Widzę,że na pella zawitali gracze z Lamii, Karla luun- Gwarantuję szybkie zakończenie egzystencji na tym świecie:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Ach tam odrazu gracze z lami .;)
Kilku zalogowalo się aby zobaczyć bohaterów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

No niej wszyscy bo się zaczyna walka porządna na lami
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

No cóż napisałaś wyraźnie że grac nie będziesz tylko zalogowałaś sie by komuś dać 200 golda a wiec to jest oszustwo wg mnie ale nie mnie Ciebie oceniać - niech robią to inni którzy są za to odpowiedzialni.
Co do obrażania - graj uczciwie to nie będę miał powodów do tego.

Śmiesznie brzmią takie słowa z ust gracza, który sam dostał bana za nieuczciwą grę. :)
 
Do góry