Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Hehe Aga sama pisalas do Naszego o pakt, a teraz zabeczpieczamy sie.Powiem tak.Mielismy wybor miec dalej 20 sojuszy na czerwono lub podpisac pare ponow.Do tych co sytuacji nie znaja Nasi stars placza, bo mamy pakty z ich sojusznikami i musza polegac tylko na swych akademiach.My sojusznikow nie olewamy, ale tez nie pomagaja w walce z wami wiec to jest walka 1:1 znow siejecie farmazonami hehe w waszym stylu.Nick swoj podac moge wam masowka pewne posty to typowe podlizywanie sie wam, a ze my nie jestesmy eunuchami nie damy sie osmieszac.Arcik łap czary bedziesz mogl pisac, ze tylko tak walczymy.Kolejna sprawa ktora moxna przechylic na wasza korzysc:)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Hehe Aga sama pisalas do Naszego o pakt, a teraz zabeczpieczamy sie.Powiem tak.Mielismy wybor miec dalej 20 sojuszy na czerwono lub podpisac pare ponow.Do tych co sytuacji nie znaja Nasi stars placza, bo mamy pakty z ich sojusznikami i musza polegac tylko na swych akademiach.My sojusznikow nie olewamy, ale tez nie pomagaja w walce z wami wiec to jest walka 1:1 znow siejecie farmazonami hehe w waszym stylu.Nick swoj podac moge wam masowka pewne posty to typowe podlizywanie sie wam, a ze my nie jestesmy eunuchami nie damy sie osmieszac.Arcik łap czary bedziesz mogl pisac, ze tylko tak walczymy.Kolejna sprawa ktora moxna przechylic na wasza korzysc:)

Nie wnikam kto z kim i dlaczego ale Art i większość graczy loguje się na FO pod nickiem z gry,do tego stałym nickiem ze świata na świat a ukrywanie się pod innymi nickami to trochę takie ..... dopowiedzcie sobie sami.:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie wnikam kto z kim i dlaczego ale Art i większość graczy loguje się na FO pod nickiem z gry,do tego stałym nickiem ze świata na świat a ukrywanie się pod innymi nickami to trochę takie ..... dopowiedzcie sobie sami.:D


Dlatego napisałem w poście wyżej, ze mogę nick ujawnić im na priv nie ukrywam się i się ich nie boje kolego.
Przyczyny losowe:eek:
 

DeletedUser18813

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Gwiazdka a ja z chęcią się dowiem kim jesteś na grepo :) Będzie mi miło.
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Kolejny świat, i kolejny raz Art winny wszystkiemu, jak Tusk winny wszystkiemu dla JegoEkscelencjiJarosława....
Kolejny świat i zupełnie co innego wiem z ukrytych forów rad sojuszy a co innego tutaj...
StarS bardzo ostrożnie prowadzi polityke na tym serwerze, ja mam osobiste wrażenie że oprócz samego PBN to wiekszość poprzednio zlikwidowanych przez StarS sojuszy to raczej prowokowało te zajścia, a i osobiste animozje z poprzednich światów dołożyły swoje

Zamiast pierniczyć głupoty i oczerniać graczy, trzeba to załatwić po grepolisowemu - zaorać wioski i zredukować stan posiadania do jednego polis
Ale z reguły ci co najwięcej tutaj dziobem kłapią, to w statach widze że wioski to z rozbiórek wewnątrzsojuszowych biorą albo szaraki chwytają

Ja tam ER gorąco zachęcam do sprawdzenia jakości StarS - zdobedziecie jakieś wioski, zepchniecie nas do obrony, rozwalicie jakiś sojusz na tym świecie - jednym słowem będziecie sie mieli czym pochwalić - to wrócimy do dyskusji :)
A teraz przestańcie sie mazać i do koszar, robić wojo i atakowac hehe
Życie nie je bajka....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Kolejny świat, i kolejny raz Art winny wszystkiemu, jak Tusk winny wszystkiemu dla JegoEkscelencjiJarosława....
Kolejny świat i zupełnie co innego wiem z ukrytych forów rad sojuszy a co innego tutaj...
StarS bardzo ostrożnie prowadzi polityke na tym serwerze, ja mam osobiste wrażenie że oprócz samego PBN to wiekszość poprzednio zlikwidowanych przez StarS sojuszy to raczej prowokowało te zajścia, a i osobiste animozje z poprzednich światów dołożyły swoje

Zamiast pierniczyć głupoty i oczerniać graczy, trzeba to załatwić po grepolisowemu - zaorać wioski i zredukować stan posiadania do jednego polis
Ale z reguły ci co najwięcej tutaj dziobem kłapią, to w statach widze że wioski to z rozbiórek wewnątrzsojuszowych biorą albo szaraki chwytają

Ja tam ER gorąco zachęcam do sprawdzenia jakości StarS - zdobedziecie jakieś wioski, zepchniecie nas do obrony, rozwalicie jakiś sojusz na tym świecie - jednym słowem będziecie sie mieli czym pochwalić - to wrócimy do dyskusji :)
A teraz przestańcie sie mazać i do koszar, robić wojo i atakowac hehe
Życie nie je bajka....

Zachęcam także do sprawdzenia listy pokonanych przez nas wówczas topowych sojuszy.
Nie -nie chwalimy się odpowiadam na te głupie posty mające podkreslić to,że to stars jest najlepsze i wszystkich pokonuje;)
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

UP tak se to czytam i widzę że drążycie cały czas jeden i ten sam temat co jest bez sensu :)

Co do tego czy stars jest najlepsze to nie wiadomo więc możecie to sprawdzić zamiast się tu kłócić heh xD Rozwalcie Stars i to udowodnijcie
albo Stars rozwali was i udowodnią że są mocni a wy słabi tak to działa :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Zachęcam także do sprawdzenia listy pokonanych przez nas wówczas topowych sojuszy.
Nie -nie chwalimy się odpowiadam na te głupie posty mające podkreslić to,że to stars jest najlepsze i wszystkich pokonuje

Co ty gadasz widziałem jak przejmował wasz wafel wioske wichury wszedłem wcześniej i 2 ognie + 90 procków z klonem przypłynęły, a w statystykach zdobyte miasto od PBN by było ( pewnie się dogadali ). Wszyscy mądrale zawsze kończa tak samo śpiochy i szaraki sie robia i tłumaczą się że real ich przytłacza żenada.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Zachęcam także do sprawdzenia listy pokonanych przez nas wówczas topowych sojuszy.
Nie -nie chwalimy się odpowiadam na te głupie posty mające podkreslić to,że to stars jest najlepsze i wszystkich pokonuje;)

no tak - wielki szał ciał - nowy właściciel ER- stary właściciel ER - oraz słynny nieaktywny wichura :confused:
http://grepolis.potusek.eu/alliance/pl41/62

ps. nikt z nas ( tj. ze Stars) - nie twierdzi, ze nasz sojusz jest najlepszy ( ot sojusz jak jeden z wielu na grepo) - a czas pokaże co wojenka przyniesie - i ani Ty spadająca gwiazdko ( bez nicka na FO) - ani ja i inni ludzie na serwerze nie sa obecnie w stanie określić, kto wygra lub raczej przetrwa naszą wspólną potyczkę :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

o niego się nie martw, slotów to ma już dobrze ponad 30, poradzi sobie :D

No właśnie ja apropo tej wichury, chciałem się spytać kiedy zacząć się martwić, bo już tylko 2 miasta zostały i to takie, że nie wiadomo czy tam podbój jest, bo to marne 4k i chyba nikt ich nie chce.

A może jednak słusznie się martwiłem?
Ale nieeee co ja tam wiem. Przecież ja nic nie wiem. Jak doświadczeni gracze piszą, że sobie poradzi to poradzi!

Cholera, może by pokasować te posty, bo wróci i mi za kare wszystkie wiochy pozabiera :(((
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Aga no to jesli nikt tego nie przewidzi to dlaczego wasz wodz szanowny skazuje nas na porazke?Ustalcie jedna wersje i sie nia podzielcie, bo po kolri sobie zaprzeczacie.DSE błagam nie udawaj uposledzonego bo wierze ze nie jestes.Chcieliscie robic koalicje na PBN mieliscie do nich moze.Chcieliscie nas atakowac prosiliscie o pakt.Pisaliscie, ze ER to sojusz solidny teraz piszecie, ze nnie bo juz wiecie ze paktu nie bedzie.Nie łapcie za słowka tylko swoje glupie gadki poprzyjcie agrumentami.To, ze krecic umiecie to wiem od wielu osob tutqj jak ktos nie zna faktow mozna go łatwo zmanipulowac dlatego z wami pisze wlasnie :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

jak ktos nie zna faktow mozna go łatwo zmanipulowac dlatego z wami pisze wlasnie :)
nom dokładnie - próbujesz zmanipulować na własną stronę - a więc robisz dokładnie to czemu ponoć próbujesz zaprzeczyć ^^
co do wpisu powyżej - w pkt odpowiem - bo nie lubię się rozwlekać :)
1. wygrana/porażka zależy od graczy - ja tam swoim kibicuję :p
2.co do ER- mieszasz fakty - gdzieś coś było i się o uszy obiło - ale nie do końca
a) gdyby nie CF- pewnie wcześniej nasza wojenka by się rozegrała
b) ER- sojusz tj. jak sojusz - ma aktywnych graczy, zwartych terytorialnie - a gracz aktywny - to nie oszukujmy się - ale to w 90 % wyznacznik odpowiedniej gry na grepo ( pomijając osoby nienauczalne )

na razie tyle :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Gdzie tymi faktami manipuluje? Ja przedstawiam je zgodnie z prawda to wy barqicie najmniejsze szczegoly by bylo na wasze ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Gdzie tymi faktami manipuluje? Ja przedstawiam je zgodnie z prawda to wy barqicie najmniejsze szczegoly by bylo na wasze ;)
no tak hehehe- wiesz prawda ma zawsze dwa końce - tj. tzw. kijek - wszystko zależy od sposobu siedzenia
a więc Twoja prawda - wcale nie musi być ta "faktyczną" prawdą - chociaż tak mówisz/piszesz - bo jest spaczona przez punkt widzenia człowieka przebywającego w ER- a więc już nie jest obiektywna

******************************************************************************************************
a więc drodzy słuchacze- przygotujcie popcorn i piwo - i zapraszam do interesującej lektury - a i może jeszcze jakaś ankieta sie przyda :)

np. typu- "Która prawda jest słuszna ^^"
1) ER
2) Stars
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Hmm, slyszalem ze prawda jest tylko jedna. I z reguly lezy posrodku : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

no tak hehehe- wiesz prawda ma zawsze dwa końce - tj. tzw. kijek - wszystko zależy od sposobu siedzenia
a więc Twoja prawda - wcale nie musi być ta "faktyczną" prawdą - chociaż tak mówisz/piszesz - bo jest spaczona przez punkt widzenia człowieka przebywającego w ER- a więc już nie jest obiektywna

******************************************************************************************************
a więc drodzy słuchacze- przygotujcie popcorn i piwo - i zapraszam do interesującej lektury - a i może jeszcze jakaś ankieta sie przyda :)

np. typu- "Która prawda jest słuszna ^^"
1) ER
2) Stars
zostalj

Dalej sie nie dowiedzialem jak manipuluje,ale ty jestes jeszcze do przezycia patrzac na posty pozostalej dwojki.(Nie twierdze,ze jestem genialny ani tym bardziej normalny ale klamcow,oszustow i manipulantow nie lubie)
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Pamiętajcie jedno jeszcze na tym świecie jest WG i też mamy coś do powiedzenia hehe
 
Do góry