Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Zapomniałem dopisać byście robili akcje częściej:
oqbpjc.png
i z czego się cieszysz? zapomniałeś jak się Prix potopił atakując wioske froda?? nawet w nocy słał ataki hehe i jakoś nikt tego do teraz nie wywalekał
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Ech, te piękne dyskusje na temat kto jest lepsiejszy w drużynowych walkach 80vs80, piękne.

Ja ze swojej strony muszę pogratulować Wesołym Gromadkom posiadania tylu rozbudowanych sojuszów z tyloma dobrymi graczami - ostatnio zauważyłem doprowadziliście gracza bez sojuszu do top 50 obrońców bez przejęcia jego miasta D:

Inne topowe sojusze są równie mocne? Jeśli tak to może wpadnę na ten świat, nadal mogę go wygrać ^^
 

DeletedUser22103

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

zreszta zobaczymy co Wy dzisiaj przejmiecie powodzenia :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

4:3 w tym że bilans jest taki że my braliśmy miasta aktywnych graczy, Froda nie obstawialiście ???
A wy graczy nie aktywnych bo jesli ktos wsadza ze ma bunt 2 h przed jego zakonczeniem i jak leci kolon ..;)
Gwiazdy nie osmieszajcie sie pokazcie klase pozniej :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

3:3, bo Noris wioske oddał i pisał o tym,ale mniejsza z rankingiem przecież dzisiaj wielka akcja zobaczymy ile będziecie mieli miast przejętych (albo kolonów potopionych...)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie ma co oplakiwac infekcji - Ty sie tylko mozesz domyslać ale u Nas wiadomo jak bylo i finito.
Herrow okazał się zwykłym tchórzem jesli z powodu atakow potrafil odejsc z sojka i walnac szaraka, trudno sa i tacy :)
Nie dość że zaspałem sobie to bardziej sie zdziwilem tym że - ataków na mnie ... a prosiłem o atakowanie już wczoraj :D

Do Oszeptu - a kto się przechwala? może coś pominąłem ....... nadal nie widzę przechwałek więc marsz do okulisty
Do Wchodzę w to szacun za podejście do ludzi widać od razu że jak komuś się nóżka powinie to tchórz albo nie warto go opłakiwać. Średnio to świadczy ale cóż jaki Pan taki Kram nie ma co więc jutro pewnie ktoś inny okarze się niegodnym Remontowca tchórzem lub niedojdą Graty Wchodze w to :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Do Oszeptu - a kto się przechwala? może coś pominąłem ....... nadal nie widzę przechwałek więc marsz do okulisty
Do Wchodzę w to szacun za podejście do ludzi widać od razu że jak komuś się nóżka powinie to tchórz albo nie warto go opłakiwać. Średnio to świadczy ale cóż jaki Pan taki Kram nie ma co więc jutro pewnie ktoś inny okarze się niegodnym Remontowca tchórzem lub niedojdą Graty Wchodze w to :p


Jasne to stwierdzenie faktu:
już nie szukam ktoś u mnie w soju odradził mi tego bo doszedł do wniosku że szybko padniecie wojne wypowiedzieliście a nic nie podbiliście a wioski tracicie hehe dla nas to dobra zabawa

Kasujcie szybko poprzednie posty żebyście mogli dalej siać ferment!
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Aś, Cie sie kurde rozpisali. I dalej nie moge wyjsc z podziwu ile Wy tych banialukow jestescie wstanie naprodukowac miedzy jedna moja wizyta a druga : )
 

DeletedUser22103

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Art jak na tyle co się potopiliście już to dobry bilans 6 miast podburzonych, zastanawiam się czym będziecie chcieli podbijać te miasta :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Hmm 2 miasta froda są u Nas więc ... ?;)
ale na mojej wiosce zeby sobie polamalisce:)a ten kolon lecial na moja wioche,nawet ty atakowales,coz niema to jak ataki na aktywnego gracza w nocy,nic tylko pogratulowac,oczywiscie glupoty....bez obrazy ale w nocy to sie dzieci robi a nie atakuje....chociaz mi te ataki byly na reke,nabiliscie mi slocika:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

ale na mojej wiosce zeby sobie polamalisce:)a ten kolon lecial na moja wioche,nawet ty atakowales,coz niema to jak ataki na aktywnego gracza w nocy,nic tylko pogratulowac,oczywiscie glupoty....bez obrazy ale w nocy to sie dzieci robi a nie atakuje....chociaz mi te ataki byly na reke,nabiliscie mi slocika:)


Grepolis!
Nie atakujesz jestes bob.
Atakujesz w dzień jestes bezrobotny bo inni pracuja.
Atakujesz pod bonus - jesteś jak wszyscy.
Atakujesz w nocy to głupota.
To może wgl nie atakujmy jak wy raz na rok akcje i to tylko na miasta do ktorych zdazy caly sojuszu przed zakonczeniem buntu.
Wojsko się odrobi,a jest do ataków to i atakowali.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Aś, Cie sie kurde rozpisali. I dalej nie moge wyjsc z podziwu ile Wy tych banialukow jestescie wstanie naprodukowac miedzy jedna moja wizyta a druga : )

Kiedyś się w grepo grało teraz się w grepo gada ;)
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Wiem o które miasto ci chodzi .Bardzo marne jest morale graczy prubujacych ale strzelam ze to czyjeś multi jest i w czasie gdy szły tam ataki nagle pojawiały się przeróżne ilości deffa i przepełnione jaskinie.

Przypominam że to gracz z jednym rozbudowanym miastem i bez sojuszu hehe. W sumie taktyka ciekawa na pewno się nie dowiem czyja to sprawka ale pomysłowe.
 

DeletedUser22103

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

ale na mojej wiosce zeby sobie polamalisce:)a ten kolon lecial na moja wioche,nawet ty atakowales,coz niema to jak ataki na aktywnego gracza w nocy,nic tylko pogratulowac,oczywiscie glupoty....bez obrazy ale w nocy to sie dzieci robi a nie atakuje....chociaz mi te ataki byly na reke,nabiliscie mi slocika:)
Ciesz się ze slocika dzisiaj Wy nabijacie nam i nie tylko slota :)
Marecki nie teraz to następnym razem ciesz się że się przestrzeliły nie które ataki bo by Cie te 165 biremek nie pomogło które zostały, jeśli chodzi o ataki w bonusie warto było zaryzykować, nie udało się trudno , wojo jest po to by je topić racja nie w bonusie ale ognie się odrobią w 24 H więc bez podniety :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

jeny czytam Was i szczena opada - ER - z tego co piszecie to wielki i wspaniały sojusz - a cała reszta świata z graczami ze Stars - to jedna wielka niedojda- nie grająca nigdy w grepo
- jak wpisy wszystkich z ER są na poziomie- to sorki - ale "szanowny" pan Oszczepus to chyba wszelkie rozumy orzeszkowe pozjadał
pewnie grywał swego czasu troszkę na grepo i zdaje mu się, iż jest najlepszy ^^ a my no cóz - biedny głupi plebs nie mający pojęcia o czymkolwiek - ot jedna wielka bieda i zacofanie w tym stars panuje - nic tylko się załamać i od razu strzelić sobie w łeb hehehehe :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

szkoda aga ze sie dopiero teraz odzywasz, a nie jak Twoj lider strugal prze miesiac pajaca z opowiesciami "jacy to stars sa wielcy" przestancie pisac i dawajcie te klony dzisiaj, bo juz sie na Was zawiodlem a podejrzewam ze zawiode sie jeszcze bardziej ;/
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

jeny czytam Was i szczena opada - ER - z tego co piszecie to wielki i wspaniały sojusz - a cała reszta świata z graczami ze Stars - to jedna wielka niedojda- nie grająca nigdy w grepo
- jak wpisy wszystkich z ER są na poziomie- to sorki - ale "szanowny" pan Oszczepus to chyba wszelkie rozumy orzeszkowe pozjadał
pewnie grywał swego czasu troszkę na grepo i zdaje mu się, iż jest najlepszy ^^ a my no cóz - biedny głupi plebs nie mający pojęcia o czymkolwiek - ot jedna wielka bieda i zacofanie w tym stars panuje - nic tylko się załamać i od razu strzelić sobie w łeb hehehehe :p


Podsumowaliście swój sojusz i bzdury, które tu piszecie.
Ja pisze fakty,a próbujecie tylko łapać za słówka i podawać fałszywe informacje w stylu tego co było kilka godzin temu.
Jeśli nie rozumiecie o co chodzi we wszystkich postach.
Przeczytaj od nowa wszystko i nie kłamcie więcej.
Proszę też, by to wielkie Stars nie pisało więcej do naszych graczy o:
1)kretowanie
2) przejście do nich
3) wysyłanie surowców i czarów.
Masy sobie wysyłajcie na grze się można jeszcze pośmiać trochę.
Zakład, że pod moim postem będzie znowu stek bzdur i łapanie za słówka od Stars.
Szkoda czasu, by siedzieć komedie mogę oglądać gdzie indziej tu oczekiwałem trochę faktów.
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

szkoda aga ze sie dopiero teraz odzywasz, a nie jak Twoj lider strugal prze miesiac pajaca z opowiesciami "jacy to stars sa wielcy" przestancie pisac i dawajcie te klony dzisiaj, bo juz sie na Was zawiodlem a podejrzewam ze zawiode sie jeszcze bardziej ;/
widać, iż nawet ironii nie potraficie odczytać w tym co inni piszą - masakra normalnie
no dobra to napisze wprost ^^
- sodówka wam do głowy uderzyła - i liczcie się z tym, iż jak bąbelki z wa wyjdą - to pozostanie z was tylko sucha powłoka
ale jak lubicie to dalej pompujcie w siebie hektolitry helu - mi tam totalnie zwisa co sobie piszecie o sobie i o nas - a wszystko wyjdzie za jakiś czas - nie dzisiaj - nie jutro - bo to za krótki okres na wojenkę - ale znam na tyle większość ludzi u mnie w soju, że bez żadnego ale z gorszym bagienkiem sobie radzili

miłej efforii i podniecania się dalej - chociaz nie wiem czym się podniecacie - bo na razie w miastach macie wynik ujemny - ale po waszemu licząc to nic jeszcze nie straciliście
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

to raczej po Waszemu liczac juz dawno powinnismy sie poddac i oddac Wam miasta
 
Do góry