Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Wychodzi na to że akcja nie jest prowadzona wogóle bo ataki na graczy Infekcja -wczorajsze i dzisiejsze na Herrov to nie problem dla ER bo ich nie liczą przecież ER nie straciło dzisiaj żadnego miasta baa gracz Infekcja wczoraj żadnych buntów nie miałwbitych -ciekawy podejście czyli najlepiej osoby które mają bunty wywalac to wtedy nie będziemy tego liczyli jako strata-a akcja była prowadzona głównie na tych dwóch graczy -dlaczego? bo są na najbliżej nas -ale ok niech będzie tak jak tutaj piszą gracze sojsuzu ER nie ma akcji na Was a te szaraki to przypadek -wydaleni z soja bo coś tam coś tam
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

widać, iż nawet ironii nie potraficie odczytać w tym co inni piszą - masakra normalnie
no dobra to napisze wprost ^^
- sodówka wam do głowy uderzyła - i liczcie się z tym, iż jak bąbelki z wa wyjdą - to pozostanie z was tylko sucha powłoka
ale jak lubicie to dalej pompujcie w siebie hektolitry helu - mi tam totalnie zwisa co sobie piszecie o sobie i o nas - a wszystko wyjdzie za jakiś czas - nie dzisiaj - nie jutro - bo to za krótki okres na wojenkę - ale znam na tyle większość ludzi u mnie w soju, że bez żadnego ale z gorszym bagienkiem sobie radzili

miłej efforii i podniecania się dalej - chociaz nie wiem czym się podniecacie - bo na razie w miastach macie wynik ujemny - ale po waszemu licząc to nic jeszcze nie straciliście



4:3 dla Was w tym jedno oddane,a Art pisał, ze nas szybko zjedziecie bez oporu.
Oczywiście pominę położenie miast, bo i tak napiszesz jakąś głupotę, która ja będę musiał tłumaczyć co się powoli zamienia jak debata gdzie Krowin musi odpowiadać lewicy,a oni i tak go nie zrozumieją.
To jest analogiczne do rozmowy z Wami.
Ja wam tłumacze jedno wy się przechwalacie 4 wioskami.
Ja odpowiadam na zarzuty dotyczące ER i piszę tylko, że nie jesteśmy tak słabi jak tu piszecie,a a Wy swoje ze sie wychwalacie i znow złapanie na słowka tym razem Frezu.
Teraz to ironia.
Podsumując wszystko.
Jeśli z kims chcecie pakt przymilacie mu się.
Ten sojusz wypowiada wojnę nazywacie go łatwym do zjechania.
Trafila kosa na kamień to się tłumaczycie,ze to ironia.
Bo wbiciu zaledwie paru buntow pojawiaja sie watpliwosci i szukacie juz paktów pewnie BD i Temporary oraz Przyjaciele niedługo stworzą z Wami koalicje.
Bo Wy biedni nie macie paktów, nie macie akademi, nie macie graczy, nie macie deffa i offa nic nie macie,a macie wszystko czego i tak nie zrozumiesz,a zaraz znow wyrwiesz zdanie z kontekstu.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wychodzi na to że akcja nie jest prowadzona wogóle bo ataki na graczy Infekcja -wczorajsze i dzisiejsze na Herrov to nie problem dla ER bo ich nie liczą przecież ER nie straciło dzisiaj żadnego miasta baa gracz Infekcja wczoraj żadnych buntów nie miałwbitych -ciekawy podejście czyli najlepiej osoby które mają bunty wywalac to wtedy nie będziemy tego liczyli jako strata-a akcja była prowadzona głównie na tych dwóch graczy -dlaczego? bo są na najbliżej nas -ale ok niech będzie tak jak tutaj piszą gracze sojsuzu ER nie ma akcji na Was a te szaraki to przypadek -wydaleni z soja bo coś tam coś tam




Herrov odszedł sam.
Infekcje wywaliliśmy jak nie nauczyles sie w podstawowce czytać ze zrozumieniem to i na starsze lata umiał nie będziesz i tłumaczył tego nie będe poraz kolejny wystarczy się cofnąc kilka postow do gory.
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

to raczej po Waszemu liczac juz dawno powinnismy sie poddac i oddac Wam miasta
nieee.... w żadnym wypadku :)
ciekawy przeciwnik zapowiada długa i emocjonującą wojenkę - Wy ją nam wypowiedzieliście - więc teraz się męczcie z nami - a niezbadane sa jeszcze losy tego świata - tj. i każdej wojenki i różne rzeczy mogą się przytrafić :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Herrov odszedł sam.
Infekcje wywaliliśmy jak nie nauczyles sie w podstawowce czytać ze zrozumieniem to i na starsze lata umiał nie będziesz i tłumaczył tego nie będe poraz kolejny wystarczy się cofnąc kilka postow do gory.
jak już wcześniej pisałeś wywaliliście Infekcje o 1:30 mniejwięcej o ile dobrze pamiętam więc poleciał z buntami bo bunty miał wbite o 22 nawet ktoś przejoł jego wioske o 10:31 dzisiaj zanim szary się zrobił.Pamiętaj w sojuszu zawsze będą jacyś nieaktywni gracze tego nie unikniesz i jak ktoś szarzeje czy jak się kogoś wywala z buntami wbitymi to straty nadal są sojuszu. Nic nie poradze że główne cele akcji są już poza Waszym sojem chociaż ma to też plusy off się ostanie.Grepostats i tak pokaże te miasta jako Waszą strate. Tak samo ja u siebie bym liczył jakbyście doprowadzili do resetu konta gracza StarS.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

to aga ustalcie jedna wspolna wersje w sojuszu bo jeszcze tydzien temu mowiliscie ze szybko podniemy teraz ze bedzie dluga wojenka, i przestancie wrescie pajacowac z szukaniem kretow, wysylaniem nam masow o surowce na swoje wioski, i przekrecaniem faktow na forum.
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

jak już wcześniej pisałeś wywaliliście Infekcje o 1:30 mniejwięcej o ile dobrze pamiętam więc poleciał z buntami bo bunty miał wbite o 22 nawet ktoś przejoł jego wioske o 10:31 dzisiaj zanim szary się zrobił.Pamiętaj w sojuszu zawsze będą jacyś nieaktywni gracze tego nie unikniesz i jak ktoś szarzeje czy jak się kogoś wywala z buntami wbitymi to straty nadal są sojuszu. Nic nie poradze że główne cele akcji są już poza Waszym sojem chociaż ma to też plusy off się ostanie.Grepostats i tak pokaże te miasta jako Waszą strate. Tak samo ja u siebie bym liczył jakbyście doprowadzili do resetu konta gracza StarS.



Jakby zależało nam statystykach atakowalibysmy jak wi chura.
Mamy gdzieś miasta przejęte w jednostkach prawda jest taka,ze wygrywamy i wiele więcej ubiliśmy Wam niż Wy nam tak samo miasta ważne strategicznie.
U Nas 3 zabrane na lini frontu u Was 4 w Waszym centrum w dwóch nie wiem czy podbój był zbadany.
Infekcja nie został wyrzucony za to, ze miał wbijane bunty tylko za to, ze nie słuchał poleceń mimo tego, iż pisaliśmy 3 razy i olał to.
Wczoraj o 22 tak samo nie było żadnego tematu dowiadujemy się o tym dzisiaj.
Trzymałbyś takiego gracza?
Tym bardziej, ze dołączył dość niedawno.
Ta rozmowa nie ma sensu, ale jesli rzucacie oskarzeniami o byle co to odpowiadam z chęcią.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

to aga ustalcie jedna wspolna wersje w sojuszu bo jeszcze tydzien temu mowiliscie ze szybko podniemy teraz ze bedzie dluga wojenka, i przestancie wrescie pajacowac z szukaniem kretow, wysylaniem nam masow o surowce na swoje wioski, i przekrecaniem faktow na forum.

Ogarnij frezu zlituj się kogo obchodzi kto wygra, Adze chodzi o to że macie kołki w zadkach spięci jesteście zero żartu.
Wojna to rzecz święta wytrzymamy 1,2,3,4,5 tygodni a i miesiące walczyłem pytanie czy wy wytrzymacie a idą wakacje :) tylko wy nie wiecie o czym pisze bo zawsze staliście na czatach a teraz kierujecie sojuszem i myślicie że to takie proste :)
A kto wygra według mnie ten kto najlepiej to rozegra i zdobywanie miast nie ma tu żadnego znaczenia.
Widzisz podniecacie się a w/g mnie głównym pretendentem jest na tą chwilę WG i tam widać inteligencie.
 

DeletedUser21229

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

ta akcja podwórek na nas to im w końcu na minus wyjdzie,a tacy szczęśliwi wczoraj byli ze 2 miasta zabrali ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

powtarzam juz nie pierwszy raz, jak bym wszedl na forum wczoraj, to nawet nie mial bym do Was pretensji o nic, ale wszedlem na forum od poczatku tego swiata, a dlugo czytalem pajacowanie Waszego lidera, a wiekszosc waszych graczy udziela sie na forum od pory gdy Wasz lider zostal pocisniety tu na forum i pewnie Wam sie rozplakal i pojawiliscie sie jako obroncy, dla mnie tez glownym faworytem jest WG ale co to zmienia jak oni udzialu w tej naszej wojnie nie biora :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Widać ER stać jedynie na ucieczkę na urlopy i restartowanie kont jaki przeciwnik taka wojna :) co do stania na czatach Oszczypie czego nie rozumiesz w staniu i w czatach hahahahh
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Widać ER stać jedynie na ucieczkę na urlopy i restartowanie kont jaki przeciwnik taka wojna :) co do stania na czatach Oszczypie czego nie rozumiesz w staniu i w czatach hahahahh

Nie rozumiem Zastosowania tego pojęcia w grepo.
Może mieć znaczenie takie,że nie zarządzaliśmy nigdy sojuszem co jest bzdurą.
I widać, ze znów jedziecie po ER co nowy sojusznik przybył?
Na urlopie są 4 osoby na 84 członków.
Nikt nie uciekał, bo z Waszych wpisów to się śmiać możemy co najwyżej nie uciekać zresztą pokazaliście dzisiejszą akcją, ze jakiekolwiek obawy były bez zasadne.
Reset kont był dwóch osób co pisałem wyżej trzeci raz powtarzał nie będę.
A N.F.Z jest na imprezie dlatego ma urlop co też chcieliście lecieć?
Znów kłamiecie i zmieniacie tematy na rękawiczki.
Może ktoś chce rozmowy na priv i konkretnych argumentów?
Zapewne nie, bo wszystkie Wasze posty są pod publiczkę i do ludzi, którzy będą to łykać jak młody pelikan.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Poza tym jak my jesteśmy słabi to co powiedzieć o Was...
13z4shc.png

Jedne z wielu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Kto nigdy nie utopił offa niech pierwszy rzuci kamień.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie ważne co zrobiła druga strona, żałosnym jest wywlekanie jakichś ataków gdzie gość się topi, bo takie coś każdemu się zdarzy jak zechce zaatakować aktywnego gracza.

Z drugiej strony DSE to powinni zamknąć gdzieś w piwnicy i założyć kaganiec, bo z mojej perspektywy to więcej szkodzi wizerunkowi stars niż go poprawia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Cała ta rozmowa w skrócie:

- im challenger smurf i will carry diz (lider stars i przechwałki)
- l2p noob (ekipa remontowa)
- report for afk (Infekcja)
- omg hardtry nerd get a life (ekipa STARS obecnie)



LoL-czat i wasza rozmowa mają wiele wspólnego.

EDIT - dodane nawiasy, aby każdy załapał o co mi chodzi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie ważne co zrobiła druga strona, żałosnym jest wywlekanie jakichś ataków gdzie gość się topi, bo takie coś każdemu się zdarzy jak zechce zaatakować aktywnego gracza.



Nie przeczę, ale jak ktoś chwali się na prawo i lewo potem zmienia fakty i pisze jeszcze większe brednie to chyba bardziej żałosne,ale już nie będę mój błąd, ze dałem się złapać w tą głupią grę chyba na forum wewnętrznym widzą "swoje zwycięstwo" albo zobaczą później, ze robiąc akcje dostali więcej buntów niż sami wbili :)
@ - Zero- Nie wiem co to znaczy "l2p noob", ale i tak to stawia nas wyżej niż w mniemaniu StarS ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Widzę, ze koledzy ze Stars czatują to piszę i możecie robić co chcecie zasad18 o 23:00 zostanie wywalony czekamy tylko jeśliby były jakieś ataki od Was o których nie wiemy.
Kolega od 2 tygodni na cenzurowanym i nie poinformował przez 12 godzin o buncie.
Wasze posty się nie sprawdziły to decyzja sojuszu nie rady.
Pozdrawiam serdecznie (miasta zaliczane do statystyk,a oprócz nich ile przejęliście?)
 
Do góry