Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Poza tym, po co ktoś miałby hakować aby sobie kilka mantikor dodać, skoro miałby dostęp do ciekawszych zagrywek D:

Niektórzy po prostu zazdroszczą innym kasy :p

Gdyby ktoś się jeszcze chwalił tą kasą, a oni wywlekają takie głupoty chociaż sami złocą na 100% ;)
 

DeletedUser22103

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Polecam rozebrac BioręTo z ER.
Ban za zabawy w skryptach i zbudowanie zagrody mantykor w poltorej dnia :D
Pewnie permanent.

To chyba wyczerpuje temat ER :)

Oj widzę że Cie to boli kolego :)
Jednak się mylisz pake mant stawiam w max 2 godziny więc co Ty tu ściemniasz??
Oczywiście wydaje na to 4000 monet ale stać mnie na to, akurat pogody nie mam ciekawej i nie mam gdzie wyjść tu gdzie się znajduję więc nie mam co robić :)
A zapomniałbym o moim sojuszu który wysyła mi surowce bo dzieki nim to wszystko jest :)))
Wiec jakbyś coś miał dodać że nie mam życia tutaj, to masz racje bo nie mam, poza treningiem w domu i grepolis takie realia w Islandii :)
Nie to bym się chwalił bo tak nie jest tylko Ci uświadamiam ! Ale zapewne zarabiam w miesiąc tyle co Ty przez pół roku czy rok, więc chyba rozumiesz że z pieniędzmi nie mam co robić... Pozdro 600

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a no właśnie zapominałem dodać że w fenickim możesz zamieniać drewno na srebro i i kamien na srebro, w mieście możesz mieć również placówkę handlową, jak i bohatera możesz mieć HELENE coś Ci to mówi? Więc manta mnie kosztuje 8k srebrnych monet ale będzie tańsza , którą też możesz przerzucać do innego miasta.
Cerbery mam po 5000 srebrnych monet , a innych jeszcze nie sprawdzałem :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

I to mi sie podoba, wyjasnione bez sciem. Brawo Biore To : ) .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Ale zapewne zarabiam w miesiąc tyle co Ty przez pół roku czy rok, więc chyba rozumiesz że z pieniędzmi nie mam co robić...

Pokaż pita haha (myślę że za dużo tam nie będzie), się trochę naśmiałem.

jak tam sytuacja na świecie? jak radzą sobie starsi moi "koledzy"
Oszczep lejesz ich? trzymam kciuki
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

fakt że gram w jednym soju z człowiekiem(ludźmi ) których nie lubisz stawia mnie z automatu na liście Twoich "kolegów" ??
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

fakt że gram w jednym soju z człowiekiem(ludźmi ) których nie lubisz stawia mnie z automatu na liście Twoich "kolegów" ??

hmm a to ciekawe skąd Ty wiesz kogo ja lubie a kogo nie. Pewnie jakiś jasnowidz
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

mimo że Wy jako pierwsi zaatowaliście nas,ja nie przestanę tak pisać.tak mnie wychowano.
amen
 

DeletedUser22103

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Pokaż pita haha (myślę że za dużo tam nie będzie), się trochę naśmiałem.

jak tam sytuacja na świecie? jak radzą sobie starsi moi "koledzy"
Oszczep lejesz ich? trzymam kciuki

Hehe starsi niech się wypowiedzą :)
Ps; ale ułożyli się nawet z Vikingami to świadczy o jednym :)
Co do próby podbicia miast niech też się wypowiedzą ... szczególnie rada gwiazdeczek która jednemu graczowi zakazała kategorycznie próby podbicia mojego miasta ;d
Ciekawe dlaczego sam bym się z chęcią dowiedział bo gracz z którym się w tym czasie bawiłem myśli że mam jakieś układy z nimi z tego powodu HEHEHE
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Zły świat wybrałam.. u nas przeciwnicy na bananie, a na forum same miłe słowa i żal, że odchodzą. Nie to co tu..

Nie wiem kto ściemnia, a kto mówi prawdę.. Ale znając życie to prawda leży gdzieś pośrodku.. Z niecierpliwością czekam na dalszy ciąg wydarzeń.. Strasznie sentymentalna jestem, więc kibicuję starsom..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Tyle fajnie ze jak zaczęły się jakieś minimalne ruchy na grze to forum ucichło :D Ale grajmy grajmy nie zamulajmy w grze ciekawiej niż na forum :D
 

DeletedUser22103

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella


Jeśli dla Ciebie układem jest to że boisz się mnie zaatakować to mam ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No sorki , boicie się powinno być niewiem jak mam to rozumieć :D
Tylko jeden gracz od Was mnie atakował któremu nawet podziekowałem za to i przyznam że spoko gość z niego ponieważ prowadziłem z nim cały czas konwersację, w której dostałem odpowiedź że nie może wysyłać kolona rada mu kategorycznie zabroniła, więc czegoś się obawia jak to nazwać?

Gwiazdeczko od układów ?:confused:
 
Do góry