Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Pella

No sorki , boicie się powinno być niewiem jak mam to rozumieć :D
Tylko jeden gracz od Was mnie atakował któremu nawet podziekowałem za to i przyznam że spoko gość z niego ponieważ prowadziłem z nim cały czas konwersację, w której dostałem odpowiedź że nie może wysyłać kolona rada mu kategorycznie zabroniła, więc czegoś się obawia jak to nazwać?

Gwiazdeczko od układów ?:confused:

Hydrofobia - tak nazywa się to czego StarS się boi po ostatniej swojej akcji:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Witam! PBN po odejściu imnotfrompoland spadło na 23 miejsce, póki co prowadzi Wesoła Gromadka, jak oceniacie ich szanse na zwycięstwo? Macie może jakiś faworyzujący sojusz?
Ja gram w małym sojusz, ale bardzo zgranym, podoba mi się tak jak jest, nie interesuje mnie koronka w profilu, chce się dobrze bawić. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

cześć młody- to tu się zapodziałeś:D

Ty nam powiedz co o tym wszystkim myślisz- zwiedziłeś już tyle sojuszy ,że pewnie masz najlepiej wyrobiony światopogląd.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

cześć młody- to tu się zapodziałeś:D

Ty nam powiedz co o tym wszystkim myślisz- zwiedziłeś już tyle sojuszy ,że pewnie masz najlepiej wyrobiony światopogląd.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

tak się ucieszyłam na Twój widok,ze się zaczęłam jąkać.:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Witam! PBN po odejściu imnotfrompoland spadło na 23 miejsce, póki co prowadzi Wesoła Gromadka, jak oceniacie ich szanse na zwycięstwo? Macie może jakiś faworyzujący sojusz?
Ja gram w małym sojusz, ale bardzo zgranym, podoba mi się tak jak jest, nie interesuje mnie koronka w profilu, chce się dobrze bawić. :)


PBN miał reorganizację i to dość ostrą i powstał z nich nowy sojusz ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

cześć młody- to tu się zapodziałeś:D

Ty nam powiedz co o tym wszystkim myślisz- zwiedziłeś już tyle sojuszy ,że pewnie masz najlepiej wyrobiony światopogląd.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

cześć młody- to tu się zapodziałeś:D

Ty nam powiedz co o tym wszystkim myślisz- zwiedziłeś już tyle sojuszy ,że pewnie masz najlepiej wyrobiony światopogląd.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

tak się ucieszyłam na Twój widok,ze się zaczęłam jąkać.:D:D:D

No witaj!
Jak widzisz jestem w Fight Club, i od dawna już sojuszu nie zmieniłem, ten jest idealny :)
A ja myślałem że zaginęłaś w akcji. :D
 

DeletedUser22103

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Jakiej sztuki walki u Was można się nauczyć :D
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Witam! PBN po odejściu imnotfrompoland spadło na 23 miejsce, póki co prowadzi Wesoła Gromadka, jak oceniacie ich szanse na zwycięstwo? Macie może jakiś faworyzujący sojusz?
Ja gram w małym sojusz, ale bardzo zgranym, podoba mi się tak jak jest, nie interesuje mnie koronka w profilu, chce się dobrze bawić. :)
Oni są na 10 miejscu ;) a moim zdaniem póki co najlepsze sojusze tego świata to: Budujemy domki oraz B.A.D division

My jesteśmy póki co kurduplami tego świata ;)

Wesoła gromaka prowadzi? Hmm kłóciłbym się. Może i w rankingu są najlepsi, ale poszli w masówkę i to im bardzo zaszkodzi :/ początkowo byli silni, bo mieli mały, zgrany sojusz, ale teraz mają prawie 300-osobową zbieraninę i już tracą miasta. Ich główny sojusz jest mocny, ale te bratnie to był błąd moim zdaniem. Limit sojuszu jest tu tak wysoki, bo aż 100, że jeden sojusz w zupełności wystarczy, no i jest podstawowy problem z zorganizowaniem takiej liczby ludzi.
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

B.A.D powstało kilka dni temu i prawie nic nie wzięli oprócz miast swoich graczy ,a teraz dodatkowo dostali po tyłku od Crime Family.
Nie wiem czy oceniał bym sojusz po dwóch dniach jego istnienia,a na pewno nie stawiał bym go jako najlepszego.
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

B.A.D powstało kilka dni temu i prawie nic nie wzięli oprócz miast swoich graczy ,a teraz dodatkowo dostali po tyłku od Crime Family.
Nie wiem czy oceniał bym sojusz po dwóch dniach jego istnienia,a na pewno nie stawiał bym go jako najlepszego.

Każdy ma swoje zdanie. Może i dostali "Raz się wygrywa raz się Przegrywa" a oceniam, ponieważ to dawny PBN a ten sojusz całkiem dobrze sobie radził. To nadal ten sam PBN tyle, że wyciągnął największe perełki z sojuszu. Wywalili budowniczych i graczy, którzy chronili się w sojuszu. To moje osobiste zdanie i każdy chyba może je powiedzieć nieprawdaż?
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Oni są na 10 miejscu ;) a moim zdaniem póki co najlepsze sojusze tego świata to: Budujemy domki oraz B.A.D division

My jesteśmy póki co kurduplami tego świata ;)

Wesoła gromaka prowadzi? Hmm kłóciłbym się. Może i w rankingu są najlepsi, ale poszli w masówkę i to im bardzo zaszkodzi :/ początkowo byli silni, bo mieli mały, zgrany sojusz, ale teraz mają prawie 300-osobową zbieraninę i już tracą miasta. Ich główny sojusz jest mocny, ale te bratnie to był błąd moim zdaniem. Limit sojuszu jest tu tak wysoki, bo aż 100, że jeden sojusz w zupełności wystarczy, no i jest podstawowy problem z zorganizowaniem takiej liczby ludzi.

No WG to faktycznie masowa jak cholera, 3 sojusze po 100 osob. Ja piernicze. Kto to ogarnie ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Jesteście w wielkim błędzie :) WG jest bardzo zgrane i bardzo dobrze i płynnie funkcjonuje i nie ma sobie na razie równych , każda nasza akcja kończy się prawie setka podbijanych miast na tym etapie juz gry.

Na początku stawialiście na przyjaciele z podwórka i Pograjmy bez nazwy i wyszło na to ze PBN ani PZP nic nie znacza na tym świecie , mimo tego jak sie zapowiadali. Napinacie sie na forum a w grze nie potraficie podbić nam miasta nawet, a wasza ostatnia "akcja na WG" to był jeden wielki śmiech tak w skrócie. Kolega wyżej pisze "kto to ogarnie" no widzisz jednak są osoby w tej grze które nie siedzą na forum większość czasu tylko zajmują się gra.
Każda akcja WG kończy sie rozpadem sojuszu który mamy na celowniku a i tak nie dostrzegacie naszej siły i uważacie że Stars wygraja świat hehe:)

Prawda jest juz znana Wesoła Gromadka położyła was na kolana :) Życzę miłego napinania sie i dowartościowywania pod moim postem ;)

AVE Wesoła Gromadka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Stars jest co najwyżej samozwańczym zwycięzcą tego świata ^^ bo nie widziałem żeby ktoś poza nimi samymi mówił ze wygrają ten świat ^^
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Jesteście w wielkim błędzie :) WG jest bardzo zgrane i bardzo dobrze i płynnie funkcjonuje i nie ma sobie na razie równych , każda nasza akcja kończy się prawie setka podbijanych miast na tym etapie juz gry.

Na początku stawialiście na przyjaciele z podwórka i Pograjmy bez nazwy i wyszło na to ze PBN ani PZP nic nie znacza na tym świecie , mimo tego jak sie zapowiadali. Napinacie sie na forum a w grze nie potraficie podbić nam miasta nawet, a wasza ostatnia "akcja na WG" to był jeden wielki śmiech tak w skrócie. Kolega wyżej pisze "kto to ogarnie" no widzisz jednak są osoby w tej grze które nie siedzą na forum większość czasu tylko zajmują się gra.
Każda akcja WG kończy sie rozpadem sojuszu który mamy na celowniku a i tak nie dostrzegacie naszej siły i uważacie że Stars wygraja świat hehe:)

Prawda jest juz znana Wesoła Gromadka położyła was na kolana :) Życzę miłego napinania sie i dowartościowywania pod moim postem ;)

AVE Wesoła Gromadka

Ja tam nie wiem, ale ostatnio WG pare miast stracilo, na peryferiach bo na peryferiach ale jednak. Dla mnie to masowka i tyle. To juz walka PBN i tych ich nowosci oraz Stars kontra ER i CF jest chyba istotniejsza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Stars jest co najwyżej samozwańczym zwycięzcą tego świata ^^ bo nie widziałem żeby ktoś poza nimi samymi mówił ze wygrają ten świat ^^

wielka Twoja pomyłka.

znajdź chociaż jeden wpis gracza STARS w którym jest mowa że wygramy.
było dużo wpisów innych graczy piszących o ewentualnej naszej wygranej ale żaden z nas o tym nigdzie nie trąbił...
to jest jakaś paranoja.Wy macie jakąś manie prześladowczą.
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

wielka Twoja pomyłka.

znajdź chociaż jeden wpis gracza STARS w którym jest mowa że wygramy.
było dużo wpisów innych graczy piszących o ewentualnej naszej wygranej ale żaden z nas o tym nigdzie nie trąbił...
to jest jakaś paranoja.Wy macie jakąś manie prześladowczą.

Masz racje - gram w grepo widzę gwiazdki, piję herbatę widzę gwiazdki , chcę wyjść do toalety patrzę czy gwiazdki nie atakują (no jeszcze ataku od was oprócz paru ogni nie widziałem, ale mam nadzieje ze kwestia czasu) nawet jak idę spać i patrzę w niebo to widzę co? Gwiazdki widzę :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

wielka Twoja pomyłka.

znajdź chociaż jeden wpis gracza STARS w którym jest mowa że wygramy.
było dużo wpisów innych graczy piszących o ewentualnej naszej wygranej ale żaden z nas o tym nigdzie nie trąbił...
to jest jakaś paranoja.Wy macie jakąś manie prześladowczą.

nie nazywaj Waszych ziomkow z innych swiatow co nawet tu nie graja "innymi graczami"
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

nie nazywaj Waszych ziomkow z innych swiatow co nawet tu nie graja "innymi graczami"

na to już nic nie poradzę że z kimś gdzieś ktoś grał i tu sie wypowiada..
wypowiedź brzmiała nieco inaczej...
"Stars jest co najwyżej samozwańczym zwycięzcą tego świata ^^ bo nie widziałem żeby ktoś poza nimi samymi mówił ze wygrają ten świat ^^"
w tej chwili za sojusz STARS wypowiadać sie powinni raczej grający tu i teraz w sojuszu STARS.
A reszta może tylko typować bądź kibicować.i do tego "ich" wypowiedzi sie sprowadzają...
nadal odnoszę wrażenie że Ekipa Remontowa ma jakiś problem emocjonalny w stosunku do STARS.
nie wiem czy to kompleks czy może mania wyższości...trudno oceniać jednoznacznie.

mimo wszystko jednak liczę że staniecie na jako takim poziomie(nie wątpie że potraficie) i dyskusja "zejdzie" na bardziej cywilizowany poziom niż "nie potraficie atakować,zabraliśmy Wam miasto albo dwa...." dystansu odrobinę polecam.
 
Do góry