Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

pewnie że tak, myśle że zabawie na tym świecie z tą ekipą na dłużej a co :)

Wpadasz na świat z 5 osobami :) a potem przez 2 miesiące wkręcają ci że gdyby nie znajomi i wspólny start....a jak jeszcze uda ci się wejść w dobry układ to....to potem wszystko dzięki sojusznikom ;)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

No dobra Maniuś, chyba jednak grasz i chyba nawet wiem pod jakim nickiem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Kurcze zaczyna sie wiosna i juz niechce mi sie zaczynac nowych swiatow chociaz mnie korci zobaczyc kto gra :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Co Wy się tak czepiacie tego biednego DSE? Grac może każdy a ekipa fajna się zbiera
tez jestem ciekawa ^^
to już normalny człowiek nie może sobie pograć - bo od razu nagonka na niego - jak tylkogdzies jego nick się na serwerze pojawi
- ale chociaż ma odwagę grac pod swoim nickiem :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Widzę bardzo dużo osób z Ksi, niezły skład. Nawet nazwa zwycięskiego sojuszu, właśnie z Ksi.

Czy chcecie powtórzyć Efez? Moja sytuacja życiowa + DW i zostałam wygryziona z Efezu. Szkoda.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

a co tam się na efezie działo takiego? Bo chyba nawet byłem częścią tej historii :D


P.S. Czy gra tu Mały z ekipą? Niech się zgłosi :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Widzę bardzo dużo osób z Ksi, niezły skład. Nawet nazwa zwycięskiego sojuszu, właśnie z Ksi.

Czy chcecie powtórzyć Efez? Moja sytuacja życiowa + DW i zostałam wygryziona z Efezu. Szkoda.

Ciebie to powinno wywiać z grepo na wieki siło nieczysta !!!
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

tez jestem ciekawa ^^
to już normalny człowiek nie może sobie pograć - bo od razu nagonka na niego - jak tylkogdzies jego nick się na serwerze pojawi
- ale chociaż ma odwagę grac pod swoim nickiem :)

taki regulamin jest co serwer można grać na innym nicku ;) dlatego większość to wykorzystuje grając co serwer na innym
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Potrafisz już sama wyczyścić sobie miasto do przejęcia, czy dalej boisz się mantykor ???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Coś stypi na tym forum, jakieś pierdu pierdu o innych światach a o Pelli cisza.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Bo to lamerski świat ;)

Ustawienia ni w 5 ni w 10 i same noby pykajom ;
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Potrafisz już sama wyczyścić sobie miasto do przejęcia, czy dalej boisz się mantykor ???

oj mantykory są bardzo niebezpieczne :) rozumiem że to pytanie do Marty? :) może się po prostu ich boi, kobiety boją się pająków, gadów itd może akurat ona boi się mant ;)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Ja to jestem już duża dziewczynka i nie bojam się niczego ani nikogo, no - może odrobinę manfreda bo to oryginał, tzw. "samiec alfa" jak sam o sobie twierdzi :eek:

a czy lamerski, no w pewnym sensie tak - same lamusy ze starych światów będą tutaj naparzały się, więc zobaczymy kto przetrwa do końca

a to już wiem kim jesteś r3mba3, pamiętam jak czyściłam Twoje miasto i rozwalałam się na mantach, to było chyba na Ksi, ale wybacz - jeszcze wtedy nie odkryłam które jednostki są od czego :) teraz już jestem lamer, nauczyli mnie niestety :D
 
Do góry