Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

@k-nightmare
dostrzegasz subtelną różnicę 800łódek a 800lądu?
Na szybko, 800birem to przy dobrych wiatrach 3zagrody zapałek, 800łódek lądu nawet przy murku 0 to jest około ~10offów po 1200ludzi. Można sprawdzić ile konkretnie w symulatorze.
@spartaker
A ja mając 70miast nie nazywałem bunkrem wiochy z 800biremami. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia? Względność danego określenia? Słyszeliście o czymś takim?

A co to jest 800 b małe co nieco.

Ja mając 30 miast nie nazywam bunkra gdzie jest około 2.5 k birem.

Ps. Przy dobrych wiatrach to 800 birem rozwala się dwoma zagrodami. :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

O Boże...
Sprawdzaj, czekam :) To i tak nie zmienia faktu, że 800łódek lądu znika w przeciągu godziny przy murku 0...
Nie zapomnij dodać falangi, premki, czaru, nagrody z misji wyspowych.
To są łatwe punkty.
No i kto normalny wstawi Ci tyle lądu przy takim murku? Prędzej poszły by biremy, a nie ląd...


Jedna szybka łódka mieści 10 ludków przy kojach 16.
Zakładając, że wszystkie transy były pełne razy 16 ludków daje to 16x800 ~ 13.000 lądu w proporcjach 1:1:1 potrzeba kilkanaście k offa mimo wszystko.
Zakładając, że kilka dni przed tą sytuacją wczorajszą była akcja i poszło sporo offa, temat był na forum 3 godziny, a ataki leciałyby nawet po 4 godziny nie dało rady się tego rozbić w tak krótkim czasie.
Jak mam kilkadziesiąt miast to bym to łukami mógł rozbijać tak jednak zostały narzucone pewne ograniczenia,a zaraz po tym jak wystarczający off został uzbierany sami przejęli jego miasto.
Dlatego jeśli nie wiesz jak jest to nie wypowiadaj się w takich sprawach .
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Dlatego jeśli nie wiesz jak jest to nie wypowiadaj się w takich sprawach .

Jeśli nie wiesz o co mi chodzi to nie odpowiadaj mi, proszę.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Ja wiem, ze 800 łódek na zerowym to jest nic,ale nie popatrzyłeś na okoliczności i zaczynasz znowu swoją gadkę wielkiego gracza:eek:

Gadkę wielkiego gracza? Ty to tak odbierasz i chyba dla mnie to komplement :eek:
Więc dziękuję.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Może kiedyś... Na razie mam przerwę, a jak już będę wracał to gdzieś we Wrześniu najwcześniej chyba, że coś dobrego puszczą to wejdę może.
 

DeletedUser21229

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

ej chłopaki bez spiny i tak ja jestem królem Peli
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Co tu taka Cisza ?:D wszyscy śpią ?:D
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

A ja sie z tym nie zgodze, i naprawde zaluje ze musilem skonczyc tu grac bardzo wczesnie. Ten swiat ma takie ustawienie bonusa nocnego ze bedzie bardzo wymagajacy. Tu sie nie da nikogo zaskoczyc o 6 rano i atakowac nieaktywnych, tu beda sie liczyly prawdziwe umiejetnosci i zaangazowanie, ten swiat moze byc bardzo wyrownany i ciekawy. Zaluje ze Manfred stchorzyl i nie przyjal wyzwania Starsow.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Zaluje ze Manfred stchorzyl i nie przyjal wyzwania Starsow.

haha - piękna prowokacja. Tylko jakie wyzwanie starsów?? nikt mi nie proponował gre na tym świecie. A co do sojuszu Stars - ten ich skład pamiętam z innego świata i już miałem przyjemność z nimi się zmierzyć

ojj gmatik masz chyba jakieś problemy - koniecznie chciałbyś wygrać ze mną, nie udało się na EN, nie udało się na naksos. To co teraz myślałeś o Pella?
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

A ja sie z tym nie zgodze, i naprawde zaluje ze musilem skonczyc tu grac bardzo wczesnie. Ten swiat ma takie ustawienie bonusa nocnego ze bedzie bardzo wymagajacy. Tu sie nie da nikogo zaskoczyc o 6 rano i atakowac nieaktywnych, tu beda sie liczyly prawdziwe umiejetnosci i zaangazowanie, ten swiat moze byc bardzo wyrownany i ciekawy. Zaluje ze Manfred stchorzyl i nie przyjal wyzwania Starsow.

czyli wracasz na Naksos ;) Super
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie przesadzaj, zalogowalem sie na Pelli bo miala byc grupa graczy ktorych tak kiedys zmanipulowales ( oszukales ) jak mnie na Naksos. Ty Wiesz o czym mowie i ja wiem. A ten swiat bedzie bardziej wymagajacy , sprawiedliwszy ze wzgledu na ustawienia i nie ma to nic wspolnego z Toba.
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

gmkgmk cytat z Naksos
Alez nikt nie twierdzi ze ONZ jest slaby, Alladyn lubi sie podroczyc. Jestescie na tym swiecie najlepsi

A ja Cię lubię mimo że graliśmy po dwóch stronach barykady.. Pozdrawiam
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

zmanipulowales ( oszukales ) jak mnie na Naksos.

No coś nowego ja Ciebie oszukałem. Zaczynam się bac że ktoś w to uwierzy.

Na szczęście ja mam wszystkie korespondencje nasze na PW a wiec jak bym miał się kiedyś przed sądem tłumaczyć o to moje oszustwo to chyba się wymigam :)

ale miło że jak Ci nie pyklo to szukasz winnego. Zawsze to lepiej zwalic wine na kogoś a nie na siebie haha

a żeby nie było że nie na temat -- jak tam moi koledzy z sojuszu starts sobie radzą?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Zapraszam do tematu "Sytuacja na świecie Naksos" a nie tu.
 

DeletedUser22103

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Pozdrowionka dla Tytanów za dzisiejsze zaangażowanie w akcji, Głównym celem N.F.Z123 bunty w każdym mieście na własnym forum napisali by każdy wysyłał ataki na naszą koleżankę od tych ataków zależało kto zostaje w sojuszu hehe selekcja info z ich forum :D
No nic pięknie dziękujemy za nabite punkciki dzisiaj :)

Jeszcze w dodatku stracą Oni miasta a gdzie ??? Dowiedzą się jutro.
 
Do góry