Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Coś piohunoxd nam zniknął z forum...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

piohunoxd zniknie tu tak samo jak na Olimpii , zrobił zamieszanie i tylko patrzeć jak totale zaczną go rozbierać albo zmieni sojusz ze strachu
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

piohunoxd zniknie tu tak samo jak na Olimpii , zrobił zamieszanie i tylko patrzeć jak totale zaczną go rozbierać albo zmieni sojusz ze strachu
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif

ten kto miał chociaż trochę olej w głowie to uciekał z olimpii :)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Na Olimpii to można było z nudów umrzeć...
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Bez piohuna i jego wypowiedzi na forum będzie nudno :) fajnie sie to wszystko czytało :)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Jak TCTW stanowi ta sama ekipa co na Maraton w DHARAŃSKI TOTAL WAR, to ich dni są policzone. Na Maratonie też siali postrach na początku, a teraz ich wymiotło:p
 

DeletedUser22276

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

ponoć PBN BD I TCTW robi akcję na CF, ktoś słyszał?
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

no właśnie od CF dowiedzieliśmy się o tej akcji :D
 

DeletedUser22276

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

mogli przy okazji jeszcze rozpiskę podrzucić gdzie mamy wbijać :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Haha i na to się zdały kozackie teksty: My sie nie poddamy, stawimy im opór. Okazały się to głodne słowa. Teraz gromadka zmierza w naszą stronę, ale będzie zabawa :eek: hehe

Nie za bardzo rozumiem Twojej propagandy? Każdy walczy o swój sojusz, wszystko zależy od graczy, dyplomacji oraz przygotowania sojuszu. NIe rozumiem dalej dlaczego nie masz szacunku do przeciwnika, to, że polegli z nami to nie znaczy, że są słabi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

ooo "dyplomacja na najwyższym poziomie" doprowadziła do szybkiej zmiany nazwy sojuszu :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Widzę , że zagorzała dyskusja trwa a mnie nie ma :]. Przez chwilę myślałem że tematy pomyliłem bo brakowało mi jednej bardzo ważnej rzeczy....postów Wszechwiedzącego Piotrusia, ale coś widzę że chyba mu brakło jakiś konkretnych argumentów coby wybronić swoją osobę i sobie odpuścił, jak mi przykro, nie mam teraz kompana do rozmów, zaraz pewnie napisze że kończy grę bo coś tam coś tam i że dostał od kogoś konto na innym świecie z liczbą 100 miast, jak to było na Olimpi :D Co do tej rozpiski to dajcie znać które byście chcieli i kiedy macie czas to mogę opracować szczegółowy plan co i jak.
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Powiem Wam jedno wczoraj wkońcu pierwszy raz podziwiałem obrone TCTW -hmmm sorry już Mrok-u podburzyłem jedną wioske im (fakt mieli dziesiątki innych buntów) i w mojej stało 1600 bire mniejwięcej oto raporcik
pb-pwslxgneastznghrrndx.jpg
napisałem odpuszczamy za dużo tego poprostu szkoda offa i za ten mały bunkier ich podziwiam.
Jeszcze bardziej podziwiam graczy z soja w którym gram tzn. StarS -zaczeli pisac nie odpuszczamy lecimy i polecielismy hehe wiele ataków na czysto moich weszło bo sojusz wszystko wyczyścił i koloni zaparkował
du-amliwlkkpgureorftrzw.jpg

Dziękuje koleżanki i koledzy z sojuszu StarS

AVE STARS
 
Ostatnia edycja:
Do góry