Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Kurde ile to już takich kozaków spotkałem na grepo...ja gram dalej ich już nie ma albo pochowali sie juz pod kolejnymi nikami
przechwalacie sie ile to kolonów dzisiaj i offów nie utopiliście...
kurde ale ile złota poszło dzisiaj w budowe murów? masakra - pirx 2h stawia mur od 8 do 25 lvl
a potem kozackie komentarze łomatkojakitodobrygraczjestem
nie wiem czy klikacie z Polski czy z zagranicy ale jak widze ze siedzieliście dzisiaj cały dzien przed kompem gdy na dworze 30 stopni było tracąc od cholery realnych pieniędzy na budowe murów to nie łykam WASZEJ BAJKI jaki to luuuuuzzzzzzzzzzz w zadach macie
szkoda mi was troszke
narrra
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Kurde ile to już takich kozaków spotkałem na grepo...ja gram dalej ich już nie ma albo pochowali sie juz pod kolejnymi nikami
przechwalacie sie ile to kolonów dzisiaj i offów nie utopiliście...
kurde ale ile złota poszło dzisiaj w budowe murów? masakra - pirx 2h stawia mur od 8 do 25 lvl
a potem kozackie komentarze łomatkojakitodobrygraczjestem
nie wiem czy klikacie z Polski czy z zagranicy ale jak widze ze siedzieliście dzisiaj cały dzien przed kompem gdy na dworze 30 stopni było tracąc od cholery realnych pieniędzy na budowe murów to nie łykam WASZEJ BAJKI jaki to luuuuuzzzzzzzzzzz w zadach macie
szkoda mi was troszke
narrra


Ekipa składa się z graczy z Polski,Francji dwójki z Islandii ,Włoch, Niemiec oraz Szwecji
Pokazaliśmy, że to co pisał ART i cała reszta bandy jest nie prawdą i więcej pisać nie musimy.
W jeden dzień rozwaliliśmy wam calego offa.
A Wojtek (Pirx) mowi, ze masz pisać jego nick z dużej litery.Postawił mur w półtorej godziny ,a nie w dwie i z 12 poziomu do 25.
Użył 2500 złota i mówi, że go stać ,a co sobie będzie na browar też go stać my "opijamy już przed bitwą żeby nam morale kwitło" cytując klasyk.
Mronek3 też piszę, ze bez złota grał nie będzie i tyle.
O BioręTo nawet nie wspomnę ten to ma wgl manie jakąś ,a janczyska to wgl do psychiatryka wysłać nie tylko za złoto, ale i za wygląd...:D
Jest druga połowa co złota w życiu nie ruszyła i też was dzisiaj bili.
Nabiliśmy 250 tysięcy punktów obrony Wy 150 tysięcy i dwa miasta (nieaktywny,ale wam sie liczy i chwala za to) jesteśmy Ekipą i z wszystkiego bekę robimy teraz nie musimy się już nikomu tłumaczyć i nie będziemy.
Spływa po Nas to jak po kaczkach:)
Chłopaki bawcie sie tu dobrze będę często wpadał, ale nie się tłumaczył.
Pozdrawia Ekipa Remontowa! :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

I ciesze sie że masz radoche :)
równie dużo szczęścia w realnym życiu życze
jak masz sobie jeszcze ego podbudować i ma ci to cohones o pół metra wydłużyc to jutro puszcze na ciebie ataki żebys sobie mógł je potopic i na forum wkleić
czytam Twoje posty i naprawde widze że zyjesz tą grą jak mało kto, ale pamiętaj - to tylko gra :)
więc wyluzuj prosze bo zaczyna mi być ciebie żal

PS na temat ładowania złota w mury i przyspieszanie rekrutacji jest wiele opini, dla mnie trza być zdrowo p...ym żeby prawdziwe pieniądze wcale nie małe wyrzucać w błoto, i nie odpowiadajcie że Was stać to to złocicie
też kiedys taki byłem, az pięknego dnia mnie bodaj Verdun tego oduczył hehe zerując świeżo postawione mury

EGO pojedyncze macie wielkie, czas pokaże czy potraficie w ten kozacki sposób zbudować sojusz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Pella

I ciesze sie że masz radoche :)
równie dużo szczęścia w realnym życiu życze
jak masz sobie jeszcze ego podbudować i ma ci to cohones o pół metra wydłużyc to jutro puszcze na ciebie ataki żebys sobie mógł je potopic i na forum wkleić
czytam Twoje posty i naprawde widze że zyjesz tą grą jak mało kto, ale pamiętaj - to tylko gra :)
więc wyluzuj prosze bo zaczyna mi być ciebie żal

Świetnie :D
Jestem kiedy mnie nie ma i mam nadzieję, ze wiesz o co chodzi i takie coś mnie nie rusza:)
Pogadaj z kolegami co tu grają na samym kompie jestem max po 6 godzin dziennie i możecie atakować nie żyje grą zyje ludźmi,a Ekipę mam świetną idzięki nim tu gram i grał będę dopóki oni ,a Wam niech zyłka pęka,ze sojusz po ktorym tak jechaliscie okazał się lepszy od Was.
Wojtek już się z Ciebie smieje masz pozdrowienia od wszystkich :D
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

naprawde Was nie kumam
z czego sie wojtek smieje? Niech sie odezwie, wszyscy sie posmiejemy
kto sie okazał lepszy od nas?

Naprawde wszystko dobrze u Ciebie? Upał był dzisiaj, dużo wody piłeś?, może udaru dostałeś?
Obrażam Was jakoś że złośliwe i puste odzywki puszczasz do mnie?

Pisałem gdzieś wyżej ze jak masz coś do mnie i chcesz szacunku to zabierz mi miasta i zostaw jedno, albo sie odczep ode mnie.
Jarasz sie jak małpa co szkiełko znalazła tylko nie bardzo wiem z czego sie tak cieszysz, swiat sie zaczął dopiero i zobaczymy za pół roku gdzie bedzie ER i gdzie StarS
kozaczku
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

naprawde Was nie kumam
z czego sie wojtek smieje? Niech sie odezwie, wszyscy sie posmiejemy
kto sie okazał lepszy od nas?

Naprawde wszystko dobrze u Ciebie? Upał był dzisiaj, dużo wody piłeś?, może udaru dostałeś?
Obrażam Was jakoś że złośliwe i puste odzywki puszczasz do mnie?

Pisałem gdzieś wyżej ze jak masz coś do mnie i chcesz szacunku to zabierz mi miasta i zostaw jedno, albo sie odczep ode mnie.
Jarasz sie jak małpa co szkiełko znalazła tylko nie bardzo wiem z czego sie tak cieszysz, swiat sie zaczął dopiero i zobaczymy za pół roku gdzie bedzie ER i gdzie StarS
kozaczku
Wojtek niestety nie może mówić przez forum ogólne jeśli chcesz pogadac z Nami odezwij się na priv podamy naszego TSa i pogadamy :)
Co do miasta wybacz nie polecę na m35 dopiero się zbliżam :(
Upał dzisiaj z 30 stopni mam przy sobie 5 litrów wody mineralnej specjalnie w dużej butelce żebym mógł zbierać od was "pochwały".
Pozdrawia Kozak - to zdjęcie z profilu:
344v39k.jpg
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

No to mamy nową gwiazde na forum, bede śledził bo widze ciekawy okaz z ciebie
Ja juz sie poddaje, do ciebie mam tylko jedna prośbę - nie traktuj nas wszystkich jak idiotów - jeśli odpowiadasz bezpośrednio na mój wpis i twój wpis jest kolejny to nie musisz cytowac mojego, kazdy sie połapie a i forum czytelniejsze będzie
no ja juz znikam, ty czuwaj i pilnuj dalej
PS jutro na grilla jade z dzieciakami i rodziną, mozesz sobie poatakowac i na forum sie pochwalic :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

No to mamy nową gwiazde na forum, bede śledził bo widze ciekawy okaz z ciebie
Ja juz sie poddaje, do ciebie mam tylko jedna prośbę - nie traktuj nas wszystkich jak idiotów - jeśli odpowiadasz bezpośrednio na mój wpis i twój wpis jest kolejny to nie musisz cytowac mojego, kazdy sie połapie a i forum czytelniejsze będzie
no ja juz znikam, ty czuwaj i pilnuj dalej
PS jutro na grilla jade z dzieciakami i rodziną, mozesz sobie poatakowac i na forum sie pochwalic :)



Widzisz nie zrozumiałeś mnie i trudno tłumaczył nie będę.
Gwiazdy już tu są kolejnej nie potrzeba,ale tak wielkie grono kibiców cieszy ogromnie.
Miłego wypoczynku idę spać - hej:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Polecam rozebrac BioręTo z ER.
Ban za zabawy w skryptach i zbudowanie zagrody mantykor w poltorej dnia :D
Pewnie permanent.

To chyba wyczerpuje temat ER :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22600

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Mało kiedy piszę na forum... Tak sobie siedzę, tak sobie czytam niektóre to posty i połowy nie rozumiem albo mogę stwierdzić, że ciągle piszecie o jednym i tym samym. Kto jest lepszy, kto jest gorszy, kto taki i owaki. Kłótnie na poziomie podstawówki i zamiast pogadać jakoś normalnie, jak dorośli lub prawie dorośli, to każdy się przekrzykuje. Jakbym słyszał siostrzenice, które ze sobą się sprzeczają "Ja jestem lepsza! A nie, bo ja...".

Co lepszych i gorszych... akcja (Starsów) nie wyszła tak jak miała i tutaj chyba też się zgodzą przejęte 2 miasta nieaktywnego gracza (A przynajmniej ja tak uważam, że był nieaktywny), który nawet nie napisał, że ma bunt czy cokolwiek. Tak więc, jeśli się nie mylę to podczas tej potyczki można uznać ER górą. Niemniej jednak, każdemu może powinąć noga... czy to nam, czy to Starsom... każdemu. Może się okazać, że następnym razem my ER, możemy akcję spatolić... zdarza się. Wystarczy tylko obiektywnie na to spojrzeć, a nie dla publiki pisać jaki to wrogi sojusz jest marny itd. Może i się mylę, a może jednak przyznacie mi rację - to od was zależy.


Niemniej nie mogę pozwolić sobie, by określać nas w sposób, że jesteśmy słabi i tym podobne. Dlatego też poniżej umieszczam linki do screenów z ataków na mnie, nie jest to żaden sposób aby w jakiś sposób zaszkodzić reputacji Starsów, tym bardziej że nie widzę (nie licząc jednego rodzyneczka) powodu aby te screeny w jakiś sposób miały uwłaczać ich reputacji. Bo moim zdanie obie strony konfliktu wykazały się. Nie pokazuję stanów wojsk w miastach bo chcąc nie chcąc nadal są bunty w mieście i rano może się coś zmienić ^^ Linki w 100% bezpieczne i przenoszą tylko do screenów. Jeden screen liczy średno po dwa raporty. (Tak rzadko tutaj zaglądam i piszę, że nawet nie wiedziałem o tym, iż bbcode
tutaj nie działa.)


Ja jedynie mogę od siebie podziękować wszystkim Starsom, za zorganizowaną akcję - dawno tak nie siedziałem i nie pilnowałem na raz 3-4 miast. Raportów mnóstwo, niepewność czy się uda wszystko wybronić... szczęście się póki co uśmiechnęło i dało radę. Jakby tych idiotycznych kłótni i przechwałek, by nie było to jeszcze większa frajda z gry była.
Chylę czoła graczom, którzy się mną dzisiaj "zajmowali" i dziękuję za zabawę. Mam nadzieję, że zrozumieliście sens mojej wypowiedzi i nikogo nie uraziłem ^^

Pozdrawiam i dobranoc :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Polecam rozebrac BioręTo z ER.
Ban za zabawy w skryptach i zbudowanie zagrody mantykor w poltorej dnia :D
Pewnie permanent.

To chyba wyczerpuje temat ER :)

Em, masz jakiekolwiek na to dowody? W jaki sposób mógłby dzięki skryptom zbudować zagrodę mantykor? Najpierw zastanów co chcesz napisać, następnie napisz i jeszcze raz pomyśl przed wysłaniem postu na forum. No ale to też świadczy coś o Tobie, skoro specjalnie zarejestrowałeś się by to napisać - a jeśli nie masz pojęcia na jakiej zasadzie działają skrypty, to się nie udzielaj :) . Nawet nie grasz na tym świecie (no chyba, że pod innym nickiem)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Hahaha.
No sory... Skoro koles podbija miasto, a 2 dni pozniej ma w nim 50 mant to cos jest nie halo.
Akurat kiedy miasto bylo podbite wyobraz sobie da sie sprawdzic, a ze rapek byl, wiec chyba dowody sa.

Lepiej ty zastanow sie co piszesz, bo bana na twarz by nie dostal za darmo.

Popatrzmy na laski...
Dla ulatwienia powiem ci, ze na swiecie x1 z arcykaplanka + bonusami przy jakichs 80 miastach na zeusie wyciagnalby nie wiecej niz 50-60/h pewnie ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

manty mozna jeszcze kupic u fenickiego handlasza, ktorego mozesz mic w miescie co kilka sekund :D ale opcja z bycia hakarem i grzebaniem w skryptach tez jest fajna ^^^^
 

DeletedUser22600

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Hahaha.
No sory... Skoro koles podbija miasto, a 2 dni pozniej ma w nim 50 mant to cos jest nie halo.
Akurat kiedy miasto bylo podbite wyobraz sobie da sie sprawdzic, a ze rapek byl, wiec chyba dowody sa.

Lepiej ty zastanow sie co piszesz, bo bana na twarz by nie dostal za darmo.

Popatrzmy na laski...
Dla ulatwienia powiem ci, ze na swiecie x1 z arcykaplanka + bonusami przy jakichs 80 miastach na zeusie wyciagnalby nie wiecej niz 50-60/h pewnie ;P

Ale powiedz w jaki sposób miałby za pomocą skryptu zrobić sobie manty? Wszystkie obliczenia w grze (np. rosnące łaski, rekrutacja jednostek, napływająca surka) są po stronie serwera. Tym samym nie ma możliwości ingerowania w dane gry czy to skryptem czy czymkolwiek - no chyba, że byłby z niego taki super haker, że włamałby się na serwer Grepolis.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

no chyba, że byłby z niego taki super haker, że włamałby się na serwer Grepolis.

Akurat do tego zadania nie trzeba być super hakerem, wystarczy średnio-zaawansowana znajomość hackingu (serwery grepolis są mierne, bez urazy)/ dobra wola supportu (dajcie mi kolejnego bana za to, będzie beka)/ dobra wola 4chana...

Ale bądź co bądź ta zagroda mantikor to pewno złota sprawa, więc nie ma co świrować.
 

DeletedUser22600

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Akurat do tego zadania nie trzeba być super hakerem, wystarczy średnio-zaawansowana znajomość hackingu (serwery grepolis są mierne, bez urazy)/ dobra wola supportu (dajcie mi kolejnego bana za to, będzie beka)/ dobra wola 4chana...

Ale bądź co bądź ta zagroda mantikor to pewno złota sprawa, więc nie ma co świrować.

Nie wiem czy są marne, no ale mniejsza. Niemniej jednak, wiem że on na tym się nie zna a kupuje namiętnie złoto czym mi się kiedyś pochwalił :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Szansa, ze fenicki przywiezie ci mante to 50% + sam jej koszt.
Dodatkowo widze, ze ptk eco w tym czasie skakaly na potege, wiec surka i na to szla.
Ilu sie przyzna, ze slalo mu niecaly milion srebra na miasto? :D

Na moje z fenickim to niecale 5k zlota, gdyz jak napisalem prawdopodobienstwo, ze bedzie manta to tez 50%.
W bajki nie wierze, ze na zmule ktos stawia zagrode za 100zl i po cichaczu zbiera mln srebra pompujac jednoczesnie eco :)
Normalnie jak w Częstochowie :)
 

DeletedUser22600

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Dobra, masz swój świat i swoje kredki. Nie będę prowadził bezsensownej rozmowy, która i tak nic nie wnosi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Jak wbijesz wiecej niz 6k ptk w offie to moze cos wniesie :)
Skoro sie nie znasz to sie nie wypowiadaj.
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

I tutaj zdefiniuj sobie pojecie sojusz, bo surka idzie od sojuszu,a punkty dla niego swoją drogą jak tą paką mant wyczyścił lekko obstawione miasto i pełną pakę offa też był miły widok :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie wiem czy są marne, no ale mniejsza. Niemniej jednak, wiem że on na tym się nie zna a kupuje namiętnie złoto czym mi się kiedyś pochwalił :)

Poza tym, po co ktoś miałby hakować aby sobie kilka mantikor dodać, skoro miałby dostęp do ciekawszych zagrywek D:

Niektórzy po prostu zazdroszczą innym kasy :p
 
Do góry