Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22103

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Kanapka zanim cos napiszesz zerknij na inny świat i sprawdź. tyle na ten temat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20541

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Toluś Toluś
Jak widać woda sodowa ci juz mocno odpiła
smiley_emoticons_hecheln.gif


A swojego ostatniego jak dostałeś kto ciebie bronił?
Cały sojusz czy tylko jeden gracz?
Za co dostałeś tego bana nie pamietasz już?
Ja nadal nie wiem o co ci chodzi bo nie wiem czy ktoś nadal wie?
Anbicja zdobycia"Gracza roku" i pisanie do ludzi pw "Głosuj na mnie bo to mi się należy"to jest smieszne i załosne nakazywanie ludzią co się ma robić.
Nie bede przytaczał teraz rozmów "prywatnych" bo to nie wypada ale ty jak widac już nie masz skrupułów.
a co do mareckiego to prosze cię o skończenie z efezem bo każdy wie że wy zdobyliscie 4 cudaki droga przekretu a teraz wmawiasz cały czas że nie wy to świeciu.
A co do bartka to normalna osoba ona też może napisac różne pw na grepo i na FO.
Jeszcze nie umiem tak rozkazywać jak"Biorę to"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20541

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

No fajnie fajnie :)
Nie bede sie sprzeczał bo i tak zawsze masz racje i zawsze ja miałes wedlug ciebie.
Mówisz o graczach ktorzy koncza i juz nie sa graczami.
Tak jest według bo np krystian skaczył i normalnie z nim gadamy a ze ty skaczyłes w taki a nie inny sposób to nie moja wina
I prosze ciebie skacz z oczenianiem marcina imes itd bo to jest nawet nie smieszne tylko żałosne
 

DeletedUser20541

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Spoko tolus ciekawe czy nas znajdziesz :)
 

DeletedUser12059

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Kanapka zanim cos napiszesz zerknij na inny świat i sprawdź. tyle na ten temat.

i powiedz mi co mialem zobaczyc?
na Troi grasz na koncie z korona ktora wygrales na Pelli ale czujesz nie dosyt w jej zdobyciu.... wiec czemu nie zalozysz sobie drugiego konta z kropka gdzies w nicku i bedzie wiadomo ze to Ty a nie bedziesz mial tej korony w profilu.... ale zaraz zaczniesz dawac jakies argumenty czemu tego nie zrobiles i czemu nie zrobisz.... a prawda jest taka ze tez klaskales uszami jak korone dostalismy.... wiec nie wiem do czego nawiazujesz....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22103

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Ponieważ tego nicku nigdy nie zmienię nie jestem graczem co mają po rózne nicki jest bo jest ktoś się zapyta o wygraną śmiało powiem jak została wygrana.
Ten nick będzie dręczył i brał miasta tym co trzeba wiem że to nie dla mnie.
Już się nie wypowiadam tutaj swoje napisałem 2 posty wyżej nad Twoim i tyle mi starczy :)

No w spokoju mogę poprawić co napisałem.
Pierwsze 4 cuda zbudowaliśmy normalnie więc normalnie patrząc na to świat wygraliśmy uczciwie. Więc tego nie muszę się wstydzić.
Lecz chodzi mi tutaj o zdobycie korony czyli wybudowania 7 cudu co wygraliśmy podstępem niestety . Niesmak tego zostanie lecz są inne światy na których będzie można grać bez takich ludzi i wygrać ją uczciwie.

Na innym świecie jeśli Elektra da znać kiedy wbijają i na jaki świat pokaże gniew Tolka za tą całą wdzięczność dla mnie. Tyle tylko pozostaje czekać na tą informację i mam nadzieję że ją dostane.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12059

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Ponieważ tego nicku nigdy nie zmienię nie jestem graczem co mają po rózne nicki jest bo jest ktoś się zapyta o wygraną śmiało powiem jak została wygrana.
Ten nick będzie dręczył i brał miasta tym co trzeba wiem że masz tyle kont ile masz ale to nie dla mnie.
Już się nie wypowiadam tutaj swoje napisałem 2 posty wyżej nad Twoim i tyle mi starczy :)


teraz piszesz ze powiesz smialo ze zostala wygrana, a jakos wczesniej gdzies wyczytalem ze nie chcesz korony zdobytej w taki sposob.... wiec ogarnij sie troche z lekka....
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

tak niektórych czytam i nie wierzę...myślałem, że mentalność Kalego występuje tylko w żartach....no ale inteligencja polskiego społeczeństwa nie stoi niestety na najwyższym poziomie...

electra rozwala cudaki WG - brawo, świetne zagranie, wszyscy się cieszymy z korony etc.
mronek rozwala cuda CBC - zdrajca, oszust, gracz bez honoru, grozicie mu że go pobijecie, zabijecie czy co tam wasze główki sobie ubzdurały...

Mam pytanie - jakie czynniki wpływają na tak różną ocenę tych zdarzeń, a co a tym idzie ładunek emocjonalny, które one niosą?
Oczywiście oprócz tego, że w 1 przypadku to Wy byliście "oprawcami", a w drugim "ofiarami". Żadna. Każda osoba znająca sytuację i okoliczności zdobycia korony przez CBC wie, że tak różne ocenianie tych 2 osób to jawa hipokryzja. Jak mawia porzekadło "łatwo przyszło, łatwo poszło" i tyle.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

w 1 przypadku to Wy byliście "oprawcami", a w drugim "ofiarami". Żadna. Każda osoba znająca sytuację i okoliczności zdobycia korony przez CBC wie, że tak różne ocenianie tych 2 osób to jawa hipokryzja. Jak mawia porzekadło "łatwo przyszło, łatwo poszło" i tyle.

Nie Wy bo jak pamiętam to byłeś członkiem tego sojuszu i jako pierwszy poleciałeś na forum cieszyć się zwycięstwem co podkręciło tylko atmosferę na tym serwerze.
Pisanie o moralności po fakcie, w sytuacji kiedy "chłopcy" się kłócą to jest hipokryzja i śmiesznie się to czyta kocie. W ogóle pisanie o kretowaniu w grepo jak o oszustwie świadczy o braku wiedzy na temat tej gry. Bo jak czytam te wpisy to nikt tu nikomu konta nie ukradł a kretowanie było i zawsze będzie tak samo jak wychodzenie z cudaków. Nie ma za to bana, że ktoś opuścił sojusz czy przekazywał informacje.

Najzabawniejsze z tego wszystkiego jest to i tu Tobie przyznam rację, że używamy tu słowa honor w zabawny sposób.
Przyjmując nagrodę honor mi na to pozwalał, ale jak się pokłóciłem to ten sam honor nakazuje mi wyjść z tym na FO i jechać po ludziach.
Nic tylko autorom takich wpisów i podwójnej moralności wypada już tylko jechać sobie po strunach bo chlejus zwany donosicielem zawsze jest piętnowany i nie ma tu znacznie na kogo kapuje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie Wy bo jak pamiętam to byłeś członkiem tego sojuszu i jako pierwszy poleciałeś na forum cieszyć się zwycięstwem co podkręciło tylko atmosferę na tym serwerze.
Pisanie o moralności po fakcie, w sytuacji kiedy "chłopcy" się kłócą to jest hipokryzja i śmiesznie się to czyta kocie. W ogóle pisanie o kretowaniu w grepo jak o oszustwie świadczy o braku wiedzy na temat tej gry. Bo jak czytam te wpisy to nikt tu nikomu konta nie ukradł a kretowanie było i zawsze będzie tak samo jak wychodzenie z cudaków. Nie ma za to bana, że ktoś opuścił sojusz.
Najzabawniejsze z tego wszystkiego jest to i tu Tobie przyznam rację, że używamy tu słowa honor w zabawny sposób.
Przyjmując nagrodę honor mi na to pozwalał, ale jak się pokłóciłem to ten sam honor nakazuje mi wyjść z tym na FO i jechać po ludziach.
Nic tylko autorom takich wpisów i podwójnej moralności wypada już tylko jechać sobie po strunach bo chlejus zwany donosicielem zawsze jest piętnowany i nie ma tu znacznie na kogo kapuje.

1. Ale ja nie mam żadnego żalu do mronka, on mi żadnych cudaków nie rozwalił i komentuje tutaj wpisy ice'a/czucza czy innych wielki "poszkodowanych" przez mronka. Dlaczego nie grozili i chcieli oni podbić elektry za zrobienie tego samego? Dlaczego tamto zdarzenie oceniają dobrze, a to źle? Mnie odkąd oddałem miasta na cudach wszystko jedno czy należą do CBC czy WG, chociaż w sumie wczoraj "ubaw" miałem podobny do tego, kiedy runęły cuda WG. Ze strony postronnego obserwatora, takie sytuacje naprawdę są zabawne.

2. Gdzie ja pisałem w tym poście o moralności :confused: Pisałem tylko, że każdego trzeba mierzyć tą samą miarą i oceniać na podstawie faktów i czynów, a nie tego czy się kogoś lubi czy nie. Z resztą wspaniała i wielka rada CBC pokazała, że może zmienić zdanie w ciągu dnia na temat kogoś w zależności od tego, czy ktoś ich ubóstwia, czy się z nimi jawnie nie zgadza.

3. Kretowanie nie jest oszustem, racja. Gra na 2 kontach, tzw. multikonto jest już oszustwem i tyle .

4. Nigdy nie dostałeś prezentu, który na początku ci się ekstra spodobał, a potem sobie uzmysłowiłeś, że w sumie jest rozczarowujący?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20868

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Teraz kolej na mnie tylko muszę się naprodukować.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Mronka nie bronię i go nie krytykuję bo zrobił co uważał za słuszne to w sprawie cudaków.

Ice takiego cwaniaka strugasz przypomnij sobie twojego bana i ineski jak mieliście jednodniowego no nastepnego dnia wam przydzielili na 5 dni dziwny zbieg okoliczności ale to z pewnością też przypadek był ;]



Fuzja z wami to najgorsze co moglismy zrobic bo niesmak zostanie na zawsze i do dzisiaj wiekszosc jej zaluje tak samo jak sposobu wygrana tego swiata. Mielismy potencjał i mozliwosci wygrac go uczciwie.

Elektra skoro się już z tym nie kryjesz i jesteś tak bezczelny w sumie nie ma co się dziwić skoro prawda wyszła na jaw ale pochwal się z konta regisa jak czyściłeś po 20-30 miasta i wrzucałeś na forum dzień z wesoła gromadką .
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/EUKRXECHTG/1.jpg
Wszyscy chętnie posłuchają.

najbardziej żałuję w tej grze współpracy własnie z Tobą bo przez Ciebie niesmak wygranej będzie tkwił cały czas.

Teraz spójrzmy Twoje wygrane na innych światach pod różnymi nickami Elektra.
roninbike-dzeta-wygrany swiat
lobakowatylobalek-rho-wygrany swiat
eletra40-efez-wygrany swiat
elektra40-Pella-wygrany swiat
lobakowatylobalek jeszcze nie wygrałeś?:)

Przyznaj się szczera który świat wygrałeś uczciwie.
Tyle ode mnie na tym forum i do zobaczenia gdzieś na innym świecie Twoje nicki są mi znane a Twoja porażkę mam w kieszeni wystarczy mi tylko miasto obok Ciebie. Raz dwa trzy i znikasz Ty :)

Miałam się nie wypowiadać i nie przedłużać tej bezsensownej dyskusji ale jak czytam jakie Tolek głupoty wypisujesz to nie moge przejść obok tego obojętnie.
Co do fuzji to chciałam przypomnieć że chcIeliście jej tak samo jak i my I nie gadaj takich głupot że CF nie istniałoby bez ER.
Kolejna rzecz to zarzucasz nieuczciwość w wygraniu świata, że Elektra postępował niegodnie...teraz to wypominasz? teraz widzisz nieuczciwość? a gdzie byłeś jak niby Elekta źle postępował? Upomniałeś jego? Zwróciłeś jemu uwagę? NIE! Chciałeś wygrać ten świat i zdobyć koronkę! Więc teraz nie bądź hipokrytą i nie krytykuj Elektry Ice i innych graczy bo sam się ośmieszasz i nie próbuj teraz się wybielać.
Ostatnia rzecz, jeśli jesteś taki super w porządku to odpowiedz sobie na pytanie czy to co zrobiliście z mronkiem było uczciwym zagraniem wobec tych wszystkich graczy którzy poświęcali swój czas na budowę cudaków?
Podsumowując zacytuję mądrego kolegę z ts..."szkoda że za złotko nie da się kupić rozumu"
TYLE W TYM TEMACIE.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

1. Ale ja nie mam żadnego żalu do mronka, on mi żadnych cudaków nie rozwalił i komentuje tutaj wpisy ice'a/czucza czy innych wielki "poszkodowanych" przez mronka. Dlaczego nie grozili i chcieli oni podbić elektry za zrobienie tego samego? Dlaczego tamto zdarzenie oceniają dobrze, a to źle? Mnie odkąd oddałem miasta na cudach wszystko jedno czy należą do CBC czy WG, chociaż w sumie wczoraj "ubaw" miałem podobny do tego, kiedy runęły cuda WG. Ze strony postronnego obserwatora, takie sytuacje naprawdę są zabawne.

2. Gdzie ja pisałem w tym poście o moralności :confused: Pisałem tylko, że każdego trzeba mierzyć tą samą miarą i oceniać na podstawie faktów i czynów, a nie tego czy się kogoś lubi czy nie. Z resztą wspaniała i wielka rada CBC pokazała, że może zmienić zdanie w ciągu dnia na temat kogoś w zależności od tego, czy ktoś ich ubóstwia, czy się z nimi jawnie nie zgadza.



4. Nigdy nie dostałeś prezentu, który na początku ci się ekstra spodobał, a potem sobie uzmysłowiłeś, że w sumie jest rozczarowujący?

1. Aj Kocie ja wiem, że nie masz żalu do mronka. Nie wiem skąd ten pomysł?
2. I tą samą miarą mierzę czytaj ze zrozumieniem - nie napisałem, że ktoś tu jest "zdrajcą" i, że jednym się należy łomot a innym pochwała - tylko, że "
Przyjmując nagrodę honor mi na to pozwalał, ale jak się pokłóciłem to ten sam honor nakazuje mi wyjść z tym na FO i jechać po ludziach.
a to różnica. mronek zaplanował oddanie cudaków zdarza się nie on pierwszy i nie ostatni, drugi kolega drukuje korespondencje też ok., ja nic do tego nie ma ale jak te same osoby cieszą się wygraną, rozpisują po forach, a później jedna rozwala cudaki powołując się na honor czy jak Ty na sumienie i dlatego o tym piszesz to zalutuje obłudą. Uwierzyłbym w Twoją skruchę, gdybyś to zrobił w innych okolicznościach ale teraz pieścisz tylko sam siebie....
Jeszcze inny krytykuje donosy a sam kopiuje i wrzuca korespondencje....... o taką moralność Kocie mi chodzi. W pewnych środowiskach nie ma kompromisu i wszystko jest bardzo proste. Kabel to kabel i nie jeden za to musiał trzymać kropidło w czterech literach.
3 Miał czy nie miał o tym rozstrzyga support a nie Ty.
4 Ja to widzę inaczej dostałeś prezent a później postanowiłeś go zwrócić jak Ci wiaterek zmienił orientację. Szkoda tylko, że zabawiłeś się kosztem innej osoby, z którą grałeś i pewnie nie jeden raz pisałeś. Nagle cię ruszyło? Nagle to się rzuca pawia a nie oczyszcza sumienie. Grasz tu pod publikę i tyle.
Od zwykła nasza mentalność - już Długosz pisał, że Polak jest skłonny do pijaństwa, kłótni, wyzwisk, chciwości i złośliwości.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

1. Aj Kocie ja wiem, że nie masz żalu do mronka. Nie wiem skąd ten pomysł?
2. I tą samą miarą mierzę czytaj ze zrozumieniem - nie napisałem, że ktoś tu jest "zdrajcą" i, że jednym się należy łomot a innym pochwała - tylko, że " a to różnica. mronek zaplanował oddanie cudaków zdarza się nie on pierwszy i nie ostatni, drugi kolega drukuje korespondencje też ok., ja nic do tego nie ma ale jak te same osoby cieszą się wygraną, rozpisują po forach, a później jedna rozwala cudaki powołując się na honor czy jak Ty na sumienie i dlatego o tym piszesz to zalutuje obłudą. Uwierzyłbym w Twoją skruchę, gdybyś to zrobił w innych okolicznościach ale teraz pieścisz tylko sam siebie....
Jeszcze inny krytykuje donosy a sam kopiuje i wrzuca korespondencje....... o taką moralność Kocie mi chodzi. W pewnych środowiskach nie ma kompromisu i wszystko jest bardzo proste. Kabel to kabel i nie jeden za to musiał trzymać kropidło w czterech literach.
3 Miał czy nie miał o tym rozstrzyga support a nie Ty.
4 Ja to widzę inaczej dostałeś prezent a później postanowiłeś go zwrócić jak Ci wiaterek zmienił orientację. Szkoda tylko, że zabawiłeś się kosztem innej osoby, z którą grałeś i pewnie nie jeden raz pisałeś. Nagle cię ruszyło? Nagle to się rzuca pawia a nie oczyszcza sumienie. Grasz tu pod publikę i tyle.
Od zwykła nasza mentalność - już Długosz pisał, że Polak jest skłonny do pijaństwa, kłótni, wyzwisk, chciwości i złośliwości.

2. Właśnie, nie ma kompromisu. Po wyjściu z CBC, Początkowo nie chciałem wyjawiać, czyje to było multi, patrz wcześniejsze wpisy, gdzie ani słowem nie wspomniałem kogo to było konto, ale zważywszy, że niedawno się dowiedziałem jaki to on honorowy jest, nie mam żadnych oporów przed wyciąganiem takich kwestii w tej chwili i tyle. Że jest to zwykły kłamca i oszust.

4. Ja tutaj nie przyszedłem się tłumaczyć wam, nie znam was. Boli was tylko, że prawda wyszła na jaw jak to było naprawdę. Czy ja gdzieś napisałem, że jestem mniej/nie-winny? Nie. Jestem tak samo winny jak każdy członek Rady CBC i osoby postronne, które o takim procederze oszustwa wiedziały. Uważasz, że nie ma prawa mi być "niekomfortowo" z tym jak cuda zostały wygrane? ok, Twoja opinia, każdy ma prawo do swojej. Ja mam zupełnie inną i jej się będę trzymał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23382

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

cieszmy się tylko, że nie zrobił nam kolega takiego psikusa jak jeden gracz na Bizancjum, dzięki hasłom do paru kont zafundował paru kolegom reset a w konsekwencji uwalił dwa cudaki. Z tego co wiem raczej życia nie ma na światach gdzie spotyka swoich byłych kompanów z Bizancjum. Ale mronek3 tym się nie musi przejmować bo jak mi pisał to jego ostatni świat (pewnie na tym koncie
smiley_emoticons_lol.gif
) i jest dumny z tego co zrobił.

Jeżeli teraz WG postawi cudaki mam tylko nadzieję,że mronek3 pogratuluje im uczciwej wygranej
smiley_emoticons_smilenew.gif
bo jego ''honor'' nie pozwoliłby przejść obok tego faktu obojętnie
smiley_emoticons_biggrin.gif


powodzenia mronek w życiu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

2. Właśnie, nie ma kompromisu. Po wyjściu z CBC, wiem teraz od pewnego radnego, że electra od razu zaczął kombinować jak by mi tu bana dać, zgłaszał do supportu itd. Początkowo nie chciałem wyjawiać, czyje to było multi, patrz wcześniejsze wpisy, gdzie ani słowem nie wspomniałem kogo to było konto, ale zważywszy, że niedawno się dowiedziałem jaki to on honorowy jest, nie mam żadnych oporów przed wyciąganiem takich kwestii w tej chwili i tyle. Że jest to zwykły kłamca i oszust.


4. Ja tutaj nie przyszedłem się tłumaczyć wam, nie znam was. Boli was tylko, że prawda wyszła na jaw jak to było naprawdę. Czy ja gdzieś napisałem, że jestem mniej/nie-winny? Nie. Jestem tak samo winny jak każdy członek Rady CBC i osoby postronne, które o takim procederze oszustwa wiedziały. Uważasz, że nie ma prawa mi być "niekomfortowo" z tym jak cuda zostały wygrane? ok, Twoja opinia, każdy ma prawo do swojej. Ja mam zupełnie inną i jej się będę trzymał.


Kocie grzeje mnie to jaki z niego wojownik i jego postać pojawia się tu tylko dlatego, bo wciąż jest przywoływany
wstawianie wojsk Regisa do szaraka i rozwalanie ich jako elektra...no i tak rodzi się wielki wojownik...
to prawie tak jak Ty. No może bardziej elegancko to robiłeś bo rozbijałeś off ludziom, którzy kończyli grę a deff rozbijali na Twoich biremach. Jeśli tylko ktoś kończył grę to pierwszy wysyłałeś pw, z prośbą o rozbicie deff i gdzie jest off i byłeś w tym naprawdę dobry - nikt szybciej tego nie zrobił. Nie krytykuję ale to też darmowe punkty


No i masz prawo do swojej opinii, ale to nie zmienia faktu, że tak szloić się na okrągło można.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Kocie grzeje mnie to jaki z niego wojownik i jego postać pojawia się tu tylko dlatego, bo wciąż jest przywoływany to prawie tak jak Ty. No może bardziej elegancko to robiłeś bo rozbijałeś off ludziom, którzy kończyli grę a deff rozbijali na Twoich biremach. Jeśli tylko ktoś kończył grę to pierwszy wysyłałeś pw, z prośbą o rozbicie deff i gdzie jest off i byłeś w tym naprawdę dobry - nikt szybciej tego nie zrobił. Nie krytykuję ale to też darmowe punkty


No i masz prawo do swojej opinii, ale to nie zmienia faktu, że tak szloić się na okrągło można.

To prawda i...ja nie robię z siebie wielkiego offowca, czy wojownika, który to się chwali ile to pkt. walki nabił, bo to nie ma dla mnie większego znaczenia. Tyle.
 

DeletedUser22103

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Jeszcze napiszcie że się nie cieszyliście że punkty dla sojuszu wpadały.
Wystarczy ktoś pisze prawdę która Was najbardziej boli, i jaki młyn się robi:cool:

A kto taki pod nickiem się kryje? Bo wyczuwam tutaj Marcina albo Jarka po piśmie.

Elektra to rzeczywiście wojownik, praktycznie robił samego offa w mieście licząc na obronę sojuszu i jeszcze lepiej rozwalając dopóki miał konto w wesołej rozwalając go na graczach nie aktywnych.

Każdemu się zdarzył na serwerze wyczyścić takich graczy nie gadaj że nie Tobie się nie zdarzyło by ktoś rozbił o Ciebie deffa?Czy offa nie rozbijałeś? Sam dawałem ognie popalić, i na Hanne całego deffa rozwalałem bo co miałem z tym zrobić?
Też nie raz wyczyściłem kogoś nie aktywnego i też nie raz na mnie ktoś rozwalił coś lecz w 90 procentach mój off został rozwalony na przeciwniku.


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dajcie chociaż info jak będziecie się wybierać na nowy świat. Może być i nowy podbój. Tyle ode mnie i kończę tutaj konwersację pirva możecie napisać. Żegnam =]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10966

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

A gdzie w tym wszystkim zwykła, ludzka uczciwość? Gdyby Wam jej nie zabrakło, wszyscy bylibyście dziś w dobrych stosunkach, a tak żrecie się między sobą i wytykacie kto jest większym oszustem. Tak kończą zwycięzcy? Najwięksi i najlepsi tego swiata? Same kłamstwa i oszustwa... Warto było? Dla tego cholernego znaczka w profilu? To ja dziękuję bardzo, wolę nie mieć korony ale mieć spokojną głowę, czyste sumienie i dobrych znajomych. To cenniejsze niż korona. Kiedyś może zrozumiecie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23808

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Toluś Toluś
Jak widać woda sodowa ci juz mocno odpiła
smiley_emoticons_hecheln.gif


A swojego ostatniego jak dostałeś kto ciebie bronił?
Cały sojusz czy tylko jeden gracz?
Za co dostałeś tego bana nie pamietasz już?
Ja nadal nie wiem o co ci chodzi bo nie wiem czy ktoś nadal wie?
Anbicja zdobycia"Gracza roku" i pisanie do ludzi pw "Głosuj na mnie bo to mi się należy"to jest smieszne i załosne nakazywanie ludzią co się ma robić.
Nie bede przytaczał teraz rozmów "prywatnych" bo to nie wypada ale ty jak widac już nie masz skrupułów.
a co do mareckiego to prosze cię o skończenie z efezem bo każdy wie że wy zdobyliscie 4 cudaki droga przekretu a teraz wmawiasz cały czas że nie wy to świeciu.
A co do bartka to normalna osoba ona też może napisac różne pw na grepo i na FO.
Jeszcze nie umiem tak rozkazywać jak"Biorę to"


Mikołaj bez obrazy ale wyśmiewanie Tolka za to że pisał do ludzi o gracza roku to porażka ... Tymbardziej że piszesz to Ty który sam na ten temat w CBC masówke napisałeś ... sam takie coś robisz a wyśmiewasz innych ? Nie ośmieszaj się.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Pella

a co do mareckiego to prosze cię o skończenie z efezem bo każdy wie że wy zdobyliscie 4 cudaki droga przekretu a teraz wmawiasz cały czas że nie wy to świeciu.
electra w oryginale to była kobitka z którą nieraz na efezie miałem przyjemnośc pisać.mógłbyś choć tutaj nie kręcić bo przejąłeś konto właściwie na finiszu świata.
 
Do góry