Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17564

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

I okazało się że jednak kolejny megaprzekręt z multikontem zaważył o losach tego świata. Tyle godzin wysiłku poszło znowu na marne przez kolejne niedopatrzenie ze strony supportu/mechaniki gry. Wyleczony, przez to, jestem z grepo raz na zawsze i całkiem dobrze mi z tym. :D
( na każdym kolejnym świecie będzie tak samo, żal tylko ludzi którzy wydają na tą farsę realne pieniądze)
 

DeletedUser20541

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

( na każdym kolejnym świecie będzie tak samo, żal tylko ludzi którzy wydają na tą farsę realne pieniądze)

Zgodze się z tym w 100%
Tez nie rozumiem po co wydaja ludzie złotko
Znam takiego ktòry co chwile kupował złotko na pelli:)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

kajo1977 jeśli info, które dostałem by się potwierdziło, to w WG gra specjalista od uwalania cudaków z Bizancjum, chyba wiesz o kim piszę;) Mam nadzieję, że to tylko plotki.
 

DeletedUser22103

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Zgodze się z tym w 100%
Tez nie rozumiem po co wydaja ludzie złotko
Znam takiego ktòry co chwile kupował złotko na pelli:)

Pewnie o mnie chodzi :)
Ja znam takich więcej. W tym są koledzy, koleżanki i małolaci :p
Od kiedy pipko zacząłeś na to zwracać uwagę, bo wydaje mi się że od paru dni ;)


Zapamiętaj sobie by poinformować mnie jak będziesz szedł na nowy świat i kiedy będziesz wchodził bo już mi napisałeś że dasz znać więc czekam z niecierpliwością na to :) Ale szczerze chociaż wątpię byś mi dał znać bo po ochronce już miasto stracisz i jesteś tego świadomy bardzo dobrze :cool: no ale cały czas mam tą nadzieje ... jakby tak było na pewno nakręć Ines i Ice :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23807

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Zgodze się z tym w 100%
Tez nie rozumiem po co wydaja ludzie złotko
Znam takiego ktòry co chwile kupował złotko na pelli:)

Każdy gra jak lubi i jak mu się podoba i nic Ci do tego
Twoich pieniędzy nie wydają :)
 

DeletedUser6313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Po co ludzie sie tak klucicie. Przynajmniej gra stala sie znow bardziej interesujaca i nabrala zycia. Zauwazylem, ze nawet niektorzy czlonkowie WG wrocili z Zakrosa i stali sie znow aktywni, a u nas na TS-e non stop pelno ludzi i jest wesolo. Jedynie szkoda mi tych wiekszych magazynow co daje piramida, bo musze przyznac, ze sie do nich przyzwyczailem.

Wrozylem rychly koniec tego swiata, a tu taka niespodzianka.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Bardzo proszę o odrobinę kulturalniejsze wypowiedzi - rozumiem, że dyskusja jest zażarta, jednak nie ma powodu do obrażania innych użytkowników. Przypomnę jednocześnie, że rozmowy o banach i łamaniu regulaminu nie są dozwolone. Jeśli podejrzewacie, że ktoś posiada multikonto lub w inny sposób naruszył zasady, możecie zgłosić to za pomocą ticketa.
 

DeletedUser23382

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Jeżeli dobrze pamiętam to mielismy 4 cudaki Wy dopiero jedn postawiony ,więc ZERO kolego to nie jest i nie będzie .

Gratuluję tylko dobrego KRETA !

POWODZENIA I WRACAJ SZYBKO
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23860

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Jeżeli dobrze pamiętam to mielismy 4 cudaki Wy dopiero jedn postawiony ,więc ZERO kolego to nie jest i nie będzie .

Gratuluję tylko dobrego KRETA !

POWODZENIA I WRACAJ SZYBKO
smiley_emoticons_biggrin.gif


Akurat gdybym nie miał jeszcze urlopu pokazałbym Ci konwersacje , to nie był żaden kret , po prostu najwyraźniej nie mógł z Wami wytrzymać w sojuszu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23382

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Akurat gdybym nie miał jeszcze urlopu pokazałbym Ci konwersacje , to nie był żaden kret , po prostu najwyraźniej nie mógł z Wami wytrzymać w sojuszu :)

Gdyby tylko chodziło o złe emocje naszego gracza to nie oddałby NIGDY cudaka ,ponieważ sam je nie stawiał a ponad wszystko poczucie godności nie pozwoliłoby oddac wrogiemu sojuszowi,więc Mnie nie przekonasz ,że on nie był kretem.
 

DeletedUser23860

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Gdyby tylko chodziło o złe emocje naszego gracza to nie oddałby NIGDY cudaka ,ponieważ sam je nie stawiał a ponad wszystko poczucie godności nie pozwoliłoby oddac wrogiemu sojuszowi,więc Mnie nie przekonasz ,że on nie był kretem.

Myśl co chcesz .
W dzisiejszej akcji się nie wykazałeś tak jak się tutaj wykazujesz. :(
 

DeletedUser6313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Bardzo dziwna rzecz sie stala. Przy atakach na miasto Reevo CBC potopilo sie niemilosiernie ze mna wlacznie(szacunek za ilosc wstawionego defa bo te biremki zamiast ubywac, to z kazdym kolejnym atakiem pojawialo ich sie wiecej), a dzieki atakom na moje miasta to ja dostalem blache obroncy choc tego ofa potopilem o niebo mniej od Reevo.
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

I oto w tej grze chodzi.
Ja jestem za za zaistniala sytuacje na Pelli,poniewaz chce mi sie grac tutaj i mysl o nowym swiecie minela.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Bardzo dziwna rzecz sie stala. Przy atakach na miasto Reevo CBC potopilo sie niemilosiernie ze mna wlacznie(szacunek za ilosc wstawionego defa bo te biremki zamiast ubywac, to z kazdym kolejnym atakiem pojawialo ich sie wiecej), a dzieki atakom na moje miasta to ja dostalem blache obroncy choc tego ofa potopilem o niebo mniej od Reevo.

Ale bardzo możliwe, że tego offa twoje jednostki zatopiły więcej, niż proporcjonalnie jednostki deff Reevo, który zapewne dostał masę wsparcia od innych graczy, i jakby przeliczyć ile proporcjonalnie jego deff zatopił jednostek, to nie była wcale taka duża liczba.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

btw. Reevo wcale dużo pkt walki nie zdobył, tak samo nikt z WG, ani StarS, więc może sam atakowałeś go? :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Ale bardzo możliwe, że tego offa twoje jednostki zatopiły więcej, niż proporcjonalnie jednostki deff Reevo, który zapewne dostał masę wsparcia od innych graczy, i jakby przeliczyć ile proporcjonalnie jego deff zatopił jednostek, to nie była wcale taka duża liczba.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

btw. Reevo wcale dużo pkt walki nie zdobył, tak samo nikt z WG, ani StarS, więc może sam atakowałeś go? :p

przede wszystkim pw zbierają chłopki lądowe ale to pewnie wszyscy wiedzą.przy zbuntowanej wiosce wspieranej przez jednego gracza biremami a drugiego gracza lądem ten z lądem zwinie więcej pw.poza tym naliczanie jednostek odbywa sie poprzez zliczenie szt zabitych a nie ludzi którzy zostali wykorzystani do budowy tych sztuk :)
innymi słowy za utopienie 300 birem do blachy zostanie naliczone 300 jednostek co nie przekłada sie na pw których otrzymałbyś 2400 jeśli sie sam bronisz.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

przede wszystkim pw zbierają chłopki lądowe ale to pewnie wszyscy wiedzą.przy zbuntowanej wiosce wspieranej przez jednego gracza biremami a drugiego gracza lądem ten z lądem zwinie więcej pw.poza tym naliczanie jednostek odbywa sie poprzez zliczenie szt zabitych a nie ludzi którzy zostali wykorzystani do budowy tych sztuk :)
innymi słowy za utopienie 300 birem do blachy zostanie naliczone 300 jednostek co nie przekłada sie na pw których otrzymałbyś 2400 jeśli sie sam bronisz.

To jest oczywiste...jednak patrząc na pkt walki w deffie graczy WG i StarS z wczoraj, można odnieść wrażenie, wcale tych ataków tak wiele nie było, jak pisze Wojtek...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

kolejna sprawa, wczoraj z ciekawości zrobiłem sobie skana...nie wiem jak kształtował się deff na przestrzeni całego dnia, ale wcale tak dużo deffa do tego miasta wstawionego nie było.

11355811749018888753.jpg
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

z tego co sie orientuje to stan birem nie schodził poniżej 15 k
a to co ujrzałeś za pomocą skanu to chyba już było na koncu Waszej ofensywy
 
Do góry