Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Kot Felix, nimrodd,

Wiem na jakich zasadach naliczane sa punkty do blachy. Wstawilem to bardziej jako ciekawostke bo po prostu sie zdziwilem jak mi blacha spadla a atakow na mnie duzo nie bylo. W przypadku Reevo to szkoda troche ze przy takim topieniu dostal tylko tyle punktow.

Ten skan to pokazuje stan wojska juz po zakonczeniu atakow. Jak zaczynaly wchodzicognie rano to pokazywalo podobnie. Potem zamiast sie zmniejszac, to ilosc birem zaczela rosnac dochodzac do prawie 19k w pewnym momencie.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

W sumie się dziwię, dlaczego Ty tych miast nie wziąłeś i nie oddałeś reszty, dobry gracz na obniżonym morale na cudaku i miasto nie do odbicia by było.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

No właśnie, więc co za różnica, czy masz te kilka miast na M25, czy na cudakach? Stałe ochronki, obniżone morale i nawet specjalnie wiele deffa nie trzeba trzymać.
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Niby tak, ale trzeba zaglądać i sprawdzać co się na świecie dzieje, bo same czujki mogą nie wystarczyć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

jestem

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ja tam na tym swiecie tylko pilnuje miast by nie bylo buntow
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Ciekawe jak długo potrwa jeszcze nasza Pella ...?
Może ktoś czyta informacje i wie, czy w święta w tym roku jest czas pokoju?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie mam pojecia ale pewnie jeszcze troche potrwa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

kiedys byl chyba z tydzien czasu pokoju ale ostatnio pamieram ze nie bylo przez suport wprowadzonego czasu pokoju i sojusze umawialy sie miedzy soba na zawieszenie broni w tym okresie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

tak ja ale jestem tylko przejadzem :p
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

.... słania ataków, rzucania negatywnych czarów itp.
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Dokladnie.
Pokoj jest zawsze w okresie Swiat i Nowego Roku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Co tam misiaki? Właśnie wróciłem z urlopu :).

Z tego co widzę to utraciliśmy 4 cuda :(. Szkoda, że nawet u nas trafiła się czarna owca, tak już to bywa. Oczywiście to i tak nie ma żadnego znaczenia, świat jest wygrany a poza tym WG może być przeciwnikiem najwyżej w bierki :(.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

komu w wg trzeba zlozyc gratulacje za zbudowanie ogrodow? w koncu rozwalili cudaka cf po heroicznej walce i na pewno udalo im sie go wybudowac tak :D?
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

komu w wg trzeba zlozyc gratulacje za zbudowanie ogrodow? w koncu rozwalili cudaka cf po heroicznej walce i na pewno udalo im sie go wybudowac tak :D?

//ciach//

btw. Stars, Gromadka już tu nie grają jakbyś nie zauważył, kto bardziej kumaty znalazł sobie świat, gdzie coś się dzieje :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

//ciach//

Nikt na tym świecie już nie gra na poważnie, co było do wygrania zostało wygrane, ale skoro mieli możliwość zbudować cudaka to, z czystej przyzwoitości, wypadało go postawić.

I jak tam Kocie na nowym świecie? Udało się top1 zrealizować? Bo inaczej to chyba sojusznicy muszą się martwić żebyś im z sojuszu "na nowy ciekawszy świat" nie uciekł?

ps. kto bardziej kumaty przestaje grać w grepolis, bo gra nie dość, że jest nudna, to jeszcze monotonna i wymaga może ułamek umiejętności, jakie wymagają "normalne" gry - pomijając już kwestię upierdliwości
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

//ciach//

Nikt na tym świecie już nie gra na poważnie, co było do wygrania zostało wygrane, ale skoro mieli możliwość zbudować cudaka to, z czystej przyzwoitości, wypadało go postawić.

I jak tam Kocie na nowym świecie? Udało się top1 zrealizować? Bo inaczej to chyba sojusznicy muszą się martwić żebyś im z sojuszu "na nowy ciekawszy świat" nie uciekł?

ps. kto bardziej kumaty przestaje grać w grepolis, bo gra nie dość, że jest nudna, to jeszcze monotonna i wymaga może ułamek umiejętności, jakie wymagają "normalne" gry - pomijając już kwestię upierdliwości

//ciach//

2. Poszedłem pograć na nowy świat, bo zaprosił mnie znajomy, a tobie chyba nic do tego. Idź zajmij się swoim życiem jak jakieś masz.

3. To idź sobie z grepolis, naprawdę dużej straty nie będzie, ale co mnie to obchodzi i twoje zdanie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Przypomnę, że na forum nie rozmawiamy na temat łamania zasad - jeśli podejrzewacie, że ktoś ma multi lub w inny sposób łamie regulamin, zachęcam do napisania ticketa lub raportowania posta (gdy sprawa dotyczy FO).
 
Do góry