Sytuacja na świecie Phi

  • Rozpoczynający wątek No i już
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

najlepsi przeszli do innego sojuszu, po słabszych słuch zaginął.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Dorsai, jak ja Cie dawno nie widziałem :D

Nie dośc, że nowy system farmiena to fail i pożera ogromne ilości czasu, to jeszcze od czasu joty bardzo wzmocniono donate. Nie dość, że za złoto można ułatwić sobie farmienie rolnych, to jeszcze można w nieskończoność skracać czasy budowy (to luzik) i czasy rekrutacji woja (!!!) a także wzywać dowolną ilośc razy fenickiego handlarza, u którego wymiana handlowa zapewnia właściwie nieograniczone zasoby. Nie polecam Ci zaczynać grać od nowa, dla Twojego dobra ;p
No chyba ze chcesz sie wkurzyć.

Póki co czekam na jakieś fajne mmorpg, TERA startuje na miesiącach i chyba tam zawitam... na razie bawię się rekreacyjnie na lineage offie i oglądam... kamaelki :p Ale jak znajdziesz jakąś inną ciekawą gierkę to czekam na PM'a :p

PS. Avek z gry Touhou
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Grepolis niestety juz mnie nie pociaga... Wpadne czasami pospamowac ze starymi znajomymi, ale na granie nie mam ochoty...

Chyba więcej teraz niezłych grajków jest obserwatorem gry niż jej uczestnikiem.
Sama gra jest niestety coraz gorsza,a i nie widać nowych lepszych jej rozwiązań :)
Mam nadzieje że kiedyś powstanie na tyle ciekawy świat że pograją w nim naprawdę najlepsi gracze.
A najlepiej aby podstawą było ograniczenie członków sojuszu do jak najmniejszej liczby graczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Phi nie jest taki zły ja akurat wpadłem na fajny sojusz nazywa się IMPERIA umieją się zorganizować.
Gram pod nickiem robesz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Phi nie jest taki zły ja akurat wpadłem na fajny sojusz nazywa się IMPERIA umieją się zorganizować.
Gram pod nickiem robesz.
jakoś nigdzie nie mogę dostrzec zorganizowania w sojuszu, który po tygodniu gry ma w swoich szeregach graczy, którzy nie mają nawet 400 punktów(tyle ma się po 2 dniach).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

No widzisz na razie nie ma żadnego usuwania z sojuszu,niedługo chyba będzie próg większy.
A co do tego że 400pkt mogą wbić w 2dni to się zgadzam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

czyli zgadasz się że posiadacie w swoim sojuszu farmy, miło.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

no wlasnie to raczej nie jest dobry temat do spamowania.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Na razie sciagnalem sobie B&S i potestuje troche gierke na prywatnym serwie dopoki obt sie nie zacznie ;p
Jakbyś dał na niego dokładniejsze namiary to byłoby miło, na screenach zapowiada się nieźle (hot female chars yayayayay!)

Btw żeby nie było, że offtopuję. Niech ktoś kumaty odpowie jak przedstawia się sytuacja na tym failowym świecie? (like I give a fak)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Jakbyś dał na niego dokładniejsze namiary to byłoby miło, na screenach zapowiada się nieźle (hot female chars yayayayay!)

Btw żeby nie było, że offtopuję. Niech ktoś kumaty odpowie jak przedstawia się sytuacja na tym failowym świecie? (like I give a fak)

To na cholere sie pytasz czlowieku, jaka jest sytuacja skoro cie to nie obchodzi? I dlaczego wyzywasz moj serwer od porazek? To ze tobie sie nie podoba nie znaczy ze trzeba odrazu obrazac...zero kultury.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

ten serv jest failowy czy ci się to podoba czy nie :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

To na cholere sie pytasz czlowieku, jaka jest sytuacja skoro cie to nie obchodzi? I dlaczego wyzywasz moj serwer od porazek? To ze tobie sie nie podoba nie znaczy ze trzeba odrazu obrazac...zero kultury.
Ależ napisałem dlaczego, wróć do podstawówki to Cie może nauczą czytania ze zrozumieniem.

Jak uważasz ten serw za coś innego niż gruby fail, to widać że masz jeszcze grepolisowe mleko pod nosem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

szkoda nawet komentować twoje wpisy, człowieku. niektórzy grają w tę grę dla rozrywki, a wolny świat pozwala na rzadsze logowanie się bez obawy, że jakiś nolajf twojego pokroju przez te kilka godzin nieobecności przerobi go na farmę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Graj i przegrywaj dalej, jeśli jesteś takim casualem.

A jeśli na tym świecie grają casuale, co sugerujesz, to tylko potwierdza że jest failowy jeśli chodzi o poziom.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

ja dawno już nie przegrałem, więc pomyśl co piszesz, bo rzucasz w ciemno tekstami i liczysz, że trafisz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Koniecznie pochwal się gdzie grałeś i co ugrałeś :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

kłócicie się jak małe dzieci. Hmm, co do świata zobaczymy jak pójdzie, nie za ciekawie wygląda morze na którym gram więc będzie trudno, a właśnie o to chodzi ;]
 

DeletedUser6072

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

witam,
jakies mało znajome tutaj nicki :) ale może bedzie zabawnie
 
Do góry