Sytuacja na świecie Phi

  • Rozpoczynający wątek No i już
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Do mnie to nawet heroiczne kolony z m56 dolatywały ^^
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

musiały byc bardzo heroiczne i z jakims niedozwolonym turbodoładowaniem:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Niedozwolona to była jedynie wyobraźnia agresorów :D

Hini - skąd Ty masz 3 poziomy reputacji? Ja to bardziej spodziewałbym się czerwonych punkcików niż zielonych u Ciebie :p
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Niedozwolona to była jedynie wyobraźnia agresorów :D

Hini - skąd Ty masz 3 poziomy reputacji? Ja to bardziej spodziewałbym się czerwonych punkcików niż zielonych u Ciebie :p

wiesz, sam mi kilka tych zielonych dałeś, to po pierwsze.
Po drugie, byłeś jedyna osobą której wrednie, złośliwie i z premedytacją dogadywałam. Zdaje się, że Ci to gdzieś na priv napisałam i chyba nawet przeprosiłam.. Poza tym jestem miła, sympatyczna, kompetentna i się nie kłócę itd:) I dlatego dostaję te punkciki. Za wybitne zasługi dla rozwoju forum.
Turganie, nie zazdrość mi punkcików. Już drugi raz na to zwracasz uwagę. Gdyby nie Ty, tobym nawet nie wiedziała, że je mam.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

acha, przypomniało mi się. jak Ci zależy na punkcikach, to musisz brać udział w offtopicu - zauważyłam, że osoby co sie tam udzielają mają całą furmankę zielonych punktów. Co do mnie - to pochlebiam sobie, ze wszystkie dostałam za działy światowe, i cos tam za dyskusje na temat gry. W offtopiku napisałam raz, bo mnie ktoś prosił, aby go poprzeć w jakiejś bezsensownej dyskusji. Ale za to nie dostałam punktu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Wcale mi na nich nie zależy - swoje nazbierałem kilku z konkursów itd.
Wiesz - też chciałem być trochę złośliwy i się zdziwiłem, że taka "wredna, złośliwa i działająca z premedytacją osoba" ma tyle zielonych punktów haha :D (żartobliwie teraz piszę oczywiście).
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Co do błyskawic na phi sam zorganizowałem konkurs na rzucanie błyskawic, plag i kruszeń muru na bodajże pawelusa. Główną nagrodą w konkursie było złoto (oczywiście uzgodnione z supportem) zafundowane przeze mnie samego skromnego bogatego (oczywiście żartuje, tam chyba było ze 300 sztuk).

Ale czy uważam to za wieśniackie zagrywki? Nie, bo sam dostałem całą masą trzęsień ziemi i plag od przeciwników a tego typu rozrywka (a raczej zatruwanie porządku w grze) było jedynie wzmocnionym odwetem.
O ile pamiętam całe te bombardowanie miało miejsce jeszcze przed początkiem EC.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Poszli na całość w tym roku z eventem - 100% pod złotników :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

a nawet nie widziałam... od kiedy jest w ogóle?
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

@ Green, że się z pawelusem nie lubiliście, to było powszechnie wiadomo, ale, że aż płaciłeś żywą premką ... no no.. nie poznaję kolegi:)
Ale to chyba nie było w czasie UA, bo tego nie pamiętam.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

@ Green, że się z pawelusem nie lubiliście, to było powszechnie wiadomo, ale, że aż płaciłeś żywą premką ... no no.. nie poznaję kolegi:)
Ale to chyba nie było w czasie UA, bo tego nie pamiętam.

Tak jak pisałem to było przed erą cudów, więc zapewne jeszcze w Imperium Bogów :)
Co do premki to nigdy nie ukrywałem że jej używam na phi, co prawda zawsze miałem jedynie kapitana ale jednak. Chociaż nigdy nie skracałem budowli lub rekrutacji za złoto :)

Co do pawelusa to nie było tak do końca że się nie lubiliśmy, potem się zaczeliśmy dogadywać a napięcie zostało już z powodu czystej rywalizacji a nie nerwów. Pawelus to był najlepszy przeciwnik nastawiony deffensywnie z jakim miałem do czynienia - nie do zaskoczenia ale jednak pare miast się pyknęło :) Ostatnio też na chwilkę wpadł na Zakros podziękować za zaproszenie do emerytów.
 

DeletedUser20179

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Pawelus to był najlepszy przeciwnik nastawiony deffensywnie z jakim miałem do czynienia - nie do zaskoczenia ale jednak pare miast się pyknęło
tutaj Perwers napisał 100% prawdy ,generalnie to Pawelus był pierwszym moim nauczycielem w tej grze:)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Jestem w szoku jak szybko można zrobić całą paczkę mantykor, wylosowałem dwie nagrody i już 18...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Połącz bonus z Demokrytem to będziesz w jeszcze większym szoku :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

a wiecie jaka jest nagroda za nr 1 w poszczególnym dniu? oprócz żenującej odznaki oczywiście.
 

DeletedUser21470

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Wczoraj był punkt kultury, dziś skrócenie o połowę handlarzy na 8 tygodni. I tak wszyscy wiemy, że najfajniejsza jest jajeczna blaszka ;)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Dzięki Zuzka, juz ogarnęłam temat.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Wesołych i przede wszystkim zdrowych (bardzo szczere życzenia, bo ja leżę z gorączką) Świąt Wielkanocnych dla starych wyjadaczy PHI :D
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Dziekuję. I wzajemnie :)
Turgan biedulku, co się Tobie stało?
 
Do góry