Sytuacja na świecie Phi

  • Rozpoczynający wątek No i już
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
phi, na takiej prędkości tylko niedzielne faremki pewnie grają :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Phii, ja mysle, ze sobotnie tez :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

phi... żebyście się nie zdziwili... phi :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

w każdym bądź razie same lamy i grepolisowe gimbusy :>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

phi, ja zalogowalam sie zeby oblookac sytuacje i powiem, ze same nieznajome nicki :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

jakas podrobka legionu atenskiego robi furore, nooby do nich leca bo mysla ze wreszcie nie beda ich farmami. ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nom. Nawet skopiowany opis maja z ypsilonu jako opis profilu w sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

patrzę sobie na statystyki phi a tam top łan... moja farma z ypsilonu, świat żenada
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

spokojnie, to dopiero początek świata, jeszcze zdąży spaść. ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

spokojnie, to dopiero początek świata, jeszcze zdąży spaść. ;-)
tak, bo goni go top sześć, moja farma z innego świata,
i tak o to faremki będą się chwalić w przyszłości "wielkimi" osiągnięciami
 

DeletedUser3336

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Mnie tylko zastanawia kto LA skopiowal...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Moge sie mylic ale wydaje mi sie, ze taka nazwa jak legion atenski sparta persja 300 kartagina i inne starozytne nazwy byly juz nie raz uzywane przez wiele sojuszy nie tylko w GP ale inne tego typu gry.

Nie zdziwilbym sie jakby ss/la skopiowaly ta nazwe od innych. A jezeli nie skopiowaly to po prostu uzyly mimo, ze byl taki sojusz juz wczesniej.

Jedyne moge sie zgodzic z tym, ze ss/la to najbardziej znany sojusz pod ta nazwa i kazdemu sie kojarzy z nimi a nie z jakimis noobami.

Po prostu to nie orginalna nazwa i ktos nawet nie swiadomie moge uzywac jej.

Choc tutaj skopiowali nawet profil podobno wiec to plagiat;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

co do innych gier to nie mam pojecia, byc moze i byl legion atenski ale szczerze mowiac, to watpie. legion moze i tak, ale czemu ateński?
w grepolis to akurat ma swoje wytlumaczenie ze swiata beta, gdzie wlasnie powstal pierwszy LA.
nazwe przyjeto po polaczeniu sie dwoch sojuszy - LEGION 44 i Ateny. w sondzie na forum nt nazwy sojuszu zwyciężyła propozycja Legion Ateński by właśnie podkreślić że sojusz jest stworzony z dwóch pomniejszych sojuszy których nazwy wypisałem wyżej.
tak więc LA to 100% oryginalna nazwa, a jak jakiś gimnazjalista wchodzi na nowy świat i nazywa tak swój sojusz perfidnie jeszcze kopiując logo i profil LA z innego świata to rzygać mi się chce. a na niektórych jeszcze robi to wrażenie i dołączają do takiego sojuszu. ręce opadają. będzie przynajmniej kogo i za co farmić. :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

światy z taka prędkością jak achiles i phi są świetnym rozwiązaniem dla osób które maja więcej obowiązków w życiu niż tylko grepolis
wiec zapraszam wielkie gwiazdy grepo na ten świat i tutaj można zobaczyć Waszą wartość a nie na świecie z dużymi prędkościami gdzie latanie na złocie daje ogromne odrywy i kolon lata na sąsiednie wyspy kilka minut gdzie można zaskoczyć każdego kto jest tylko na tym samym morzu
 

DeletedUser12932

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

A skąd wiecie ?
Może to ktoś z Ypsilonu lub z Bety ...
A gdzie to pisze, że nie można kopiować ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

A skąd wiecie ?
Może to ktoś z Ypsilonu lub z Bety ...
A gdzie to pisze, że nie można kopiować ?
no niestety, ten gracz ktory zalozyl marna podrobke LA nie mial do czynienia z prawdziwym LA na zadnym swiecie. no chyba, ze byl ich farma.
z tym pytaniem o kopiowanie to mam nadzieje ze taki ponury zart?
btw. naucz sie pisac, nie stawia sie spacji przed pytajnikiem czy wielokropkiem.
 

DeletedUser12932

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Ich sprawa...
Niech robią co chcą...
A czemu niby nie można kopiować?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

oczywiście że można kopiować nie ma zakazu. Tak jak napisał zelgawis2 nazwa sojuszu powstała ze świata bety z dwóch świetnych sojuszy. Potem miała odsłonę na innych światach w podobnych składzie z drobnymi modyfikacjami.

Może ten sojusz okaże się lepszy niż ten z Bety czy z Joty czy z Ypsilona. I właśnie tego im życzę.

No ale już jesteśmy przyzwyczajeni że jak sojusz XXX to muszą tam grać Zenek, Wojtek i kaska, a jak sojusz MDG to musi grać Turek a cała reszta to podróbka :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Jedyne moge sie zgodzic z tym, ze ss/la to najbardziej znany sojusz pod ta nazwa i kazdemu sie kojarzy z nimi a nie z jakimis noobami.
Po prostu to nie orginalna nazwa i ktos nawet nie swiadomie moge uzywac jej.
Choc tutaj skopiowali nawet profil podobno wiec to plagiat;p
Takie nazwy trafiają sie nie tylko w Grepo. W każdej grze znajdzie sie gorszy lub lepszy sojusz o nazwie np. "Jeźdźcy Apokalipsy", "Demony Wojny", czy inne "Anioły ciemności", ale skoro ustaliliśmy, że LA to marna podróbka sojuszu z innego świata, która posunęła się do kopiowania profilu wspomnianego sojuszu, to może powiedzcie, którego sojuszu szeregi warto zasilić? Masówki z top2 i LA odpadają ofc :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Phi! Ze też nie mają kogo podrabiać tylko jakieś LA ;-)
 
Do góry