Sytuacja na świecie Phi

  • Rozpoczynający wątek No i już
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Ja raczej tez nie bede grala na phi. Pewnie po 2 tyg zirytuje sie predkoscia i usune konto :)

Wole szybsze swiaty.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Ja za kazdym swiatem mowie, ze to moj ostatni :p
Ludzaco podobne, prawda? :rolleyes:
LA phi.jpg
 

DeletedUser12932

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

I co Ci w tym przeszkadza ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

ciekawe kiedy zaczną się sojusze rozpadać
 

DeletedUser12932

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Czemu ma się rozpaść ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

bo na samym starcie świata nowe sojusze powstają i nowi gracze je prowadzą czasami nowicjusze szybko się rozpadają
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

I co Ci w tym przeszkadza ?

to ty pewnie jestes tym 15 letnim zalozycielem pseudo LA, zgadlem?
to przeszkadza ze nie buduje sie sojuszu żerując na czyjejś marce. grales kiedys w LA? nie.
to po co zakladasz taki sojusz na nowym swiecie? myslisz ze teraz jestes kims, bo wpisales sobie nazwe znanego sojuszu i rozeslales zaproszenia kazdemu komu sie da?
poczekaj az sie skonczy ochrona poczatkujacych. ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Kolega powyżej ma racje LA na św PHI to totalna podróbka sojuszu z innych światów
lepiej założyć własny nowy sojusz niż kopiować stary
 

DeletedUser12932

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Akurat kolego ja nim nie jestem...
Tylko was nie rozumię...
Wy wiecie wszystko na zapas...
Skąd wiecie ? może będą najlepsi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

będą najlepsi chyba w cuda wierzysz \

a tak pro po to połowa sojuszy się rozpadnie za jakieś 3-4 dni
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Akurat kolego ja nim nie jestem...
Tylko was nie rozumię...
Wy wiecie wszystko na zapas...
Skąd wiecie ? może będą najlepsi.
a niech będą najlepsi! dla mnie nie w tym problem.
jak chcą zbudować potęgę na miarę tego świata, to niech to zrobią, ale od podstaw. wtedy będzie wiadomo, że ten sojusz jest poważny i na coś go stać.
budowanie pozycji oszukując graczy, i posługując się cudzymi osiągnięciami, to niestety nie to.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nie wiem...ktoś wam płaci za to abyście się tak podniecali tą grą?...gra jak gra...jedna z wielu...gram tu pierwszy raz i jak czytam wasze wypowiedzi w tym temacie to naprawdę żal...część osób powinna sobie pampersy chyba założyć

PolishPrinces wiem, że jesteś dzieckiem itd. ale naprawdę kompletnie mnie to...... czy ty będziesz tu grał 2 tyg czy 3 tyg...oczywiście, że NO Life wolą szybsze serwery, bo tam premiowane jest jak długo siedzisz na kompie, a nie to czy umiesz w daną grę grać...a nie każdy ma czas, a pewnie i ochotę siedzieć 20 godzin dziennie na kompie...według ciebie jak ktoś spędza na komputerze z 5 godzin dziennie albo mniej, to pewnie nie umie grać...zdziwiłby się...na wolnym świecie zawsze trzeba 2 razy więcej myśleć po każdy nieudany atak może zakończyć twoją grę...a na razy 4 czy ile tam (wtopiłem...to posiedzę z 2 dni non stop i wszystko odbuduje-_-)

To tylko takie moje spostrzeżenie na dany temat...pzdr
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nie wiem...ktoś wam płaci za to abyście się tak podniecali tą grą?...gra jak gra...jedna z wielu...gram tu pierwszy raz i jak czytam wasze wypowiedzi w tym temacie to naprawdę żal...część osób powinna sobie pampersy chyba założyć

PolishPrinces wiem, że jesteś dzieckiem itd. ale naprawdę kompletnie mnie to...... czy ty będziesz tu grał 2 tyg czy 3 tyg...oczywiście, że NO Life wolą szybsze serwery, bo tam premiowane jest jak długo siedzisz na kompie, a nie to czy umiesz w daną grę grać...a nie każdy ma czas, a pewnie i ochotę siedzieć 20 godzin dziennie na kompie...według ciebie jak ktoś spędza na komputerze z 5 godzin dziennie albo mniej, to pewnie nie umie grać...zdziwiłby się...na wolnym świecie zawsze trzeba 2 razy więcej myśleć po każdy nieudany atak może zakończyć twoją grę...a na razy 4 czy ile tam (wtopiłem...to posiedzę z 2 dni non stop i wszystko odbuduje-_-)

To tylko takie moje spostrzeżenie na dany temat...pzdr

Po pierwsze jestem kobieta, po drugie czytajac twoj post podejzewam, ze to ja jestem od Ciebie starsza, a po trzecie nie spedzam po 20 godz na komputerez jak to ujales.

A tak na marginesie to nie musisz sie tlumaczyc - wiem, ze jestes z podrobki LA :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nie wiem czy to jest podróbka LA czy nie, bo nie grałem na poprzednich światach...czytać nie umiesz?...zresztą pisać też...jesteś półanalfabetką?...dramat
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Kolega nie ma racji... To jest komedio-dramat jak już ;-) Ile ma lat? Nie wiem, ale pewnie tyle co IQ czyli koło szesnastu.
Pozdro ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Ehh, biedne dzieci neostrady. Pierw pisza, ze graja tutaj pierwszy raz, a pozniej racza nas swoimi "faktami" odnosnie gry :cool:

No i juz, mowilam Ci, ze nie jestem batonikiem :p
Jak ja mam 14 lat, to Ty 13 :rolleyes:
 
Do góry