Sytuacja na świecie Phi

  • Rozpoczynający wątek No i już
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Po prostu zacytowalem ostatnia twoja wypowiedz, po ktorej mnie zablokowales :)
Jak wszyscy widza najwiekszym problemem Grepolis jest : MORALE :)
Jesli czyta to ktos myslacy to powinien to...przekazac dalej :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

" są też i mocniejsze wyzwiska od innych Waszych graczy "
hehe:) a czego ty sie spodziewales ?

dam ci dobrą radę...
nic już dzisiaj nie pisz na FO ani na forum w grze... nie świadczy to o tobie najlepiej...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20179

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Tak , myślałem ,że gracz o nicku OKOWITA, to jakiś kozak co walczyć by chciał , jest w tym dobry i ma gdzieś cudaki , które mu zniszczyły zabawę.... Tak myślałem naprawdę..Tymczasem długi czas miałeś sojusz jednoosobowy z trafioną nazwą , tylko w liczbie pojedyńczej trzeba by było to rozumieć-oddało całego Ciebie. może jeszcze zdążysz , moje miasta prawie wszystkie stoją puste , mogłeś się nieżle obłowić , a może jeszcze zdążysz dawaj kolony..;) Pozdrawiam wszystkich normalnych graczy
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

O co Wam chodzi ludzie, wsadził kolona w ostatnim momencie świata ale wsadził - Wy zamiast pogratulować akcji obrzucacie się mięsem
BP wojtuś ile miał miast ? :) Nie wiem kim jesteś ale po Twoich wypowiedziach pozwalam sobie wyrobić na Twój temat opinię że albo jesteś jakimś jeszcze buzującym w hormonach gimnazjalistą albo nie radzisz sobie ze swoimi emocjami i ratujesz się w ten sposób wyzwiskami podkręcając swoją słabo samoocenę
Tak jak wcześniej napisałem o Tobie- wszyscy teraz wiemy dlaczego nie byłeś dyplomatą, kontakt z ludzmi rozrywka i gra to dla Ciebie coś jeszcze bardzo dalekiego :)
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

moj pierwszy swiat, zabawne, ze tyle trwal....w sumie sie znalazlo kilku niezlych graczy z tad(patrz pierwsze wpisy o weekendowych farmach), ktore sobie radza niezle na top swiatach....
AH wygralo tu decydowanie i nie podlega to watpliwosci...slyszalem, ze walcza dalej na kolejnym swiecie 1.1...to sie nazywa wyzwanie
smiley_emoticons_bravo2.gif

no ale moze warto zbierac sily na zamiary i byc topka swiatow 1.1 niz podejmOWAC WYZWANIA NA SZYBSZYCH SWIATACH...mimo wszystko gratuluje wszystkim, ktorzy przetrwali tak dlugo i przesylam WIELKIE POZDROWIENIA DLA DESTYNY
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Dla starych wyjadaczy z Phi - jeżeli chcecie przypomnieć sobie nieco grepolis, to zapraszam na Zakros gdzie zbieramy starą ekipę z Phi (Niezależnie od sojuszy i konfliktów, co się działo na Phi zostaje na Phi)
 

DeletedUser19433

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

chętnie bym zagrał ale zniechęca mnie nowy system podboju :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Też bym się przyłączył, ale nie gram na dwóch światach jednocześnie...
Jak skończy się Troja to możecie do mnie pisać - o ile nie zakończę kariery :)

A tak z ciekawości zapytam - dlaczego ludzi z PHI zbieracie na nowym systemie podboju?
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Perwers, trochę za daleko na tym Zakros jestescie, no i się trochę chyba obijacie..:))
Turgan, na nowym też się da pograć..
 

DeletedUser15451

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

mamy pakt z perwersem :) ale też się obijamy bardzo
 

DeletedUser15451

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

jak wiesz odległość morza czy dwóch nie stanowi problemu a po tym jak poczytałem co się działo na retimno i pelli to coraz bardziej mi się to phi wydaje takie zwyczajne, spokojne i uczciwe
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

A co się działo na Naksos czytałeś? To dopiero było chamstwo :) (chamstwo bo zupełnie niepotrzebne do koronki).
A PHI było w miarę spokojne i w miarę uczciwe. Tylko przez długość serwera wszystkim troszkę odbijało, i posądzano się wzajemnie o najgorsze świństwa, których naprawdę nikt nie popełnił.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Hini no przyznam nieco się obijamy ale to dlatego że wypadliśmy nieco z gry i musimy sobie przypomnieć jak się grało, przy okazji ucząc się nowych opcji (bohaterowie, nowe badania, nowe statystyki jednostek itd)

Turgan na nowym systemie podboju zaczeliśmy bo prędkość wynosi 1, tak jak to było na phi :)

Nadal zachęcam do dołączenia kto jeszcze nie odwiedził Zakros :) Miejsce na wyspie się zwolniło gwarancja szybkiej rozbudowy :p (ale się reklamuje). A co do gry na kilku światach, jak sama nazwa wskazuje to sojusz emerytów więc nie wiadomo jakiego tępa i dynamiki gry nie wymagamy, aby była odpowiednia aktywność
 

DeletedUser15451

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Prędkosc przyrostu jest 1 ale jednostek 3, ustawienia absurdalne, bardziej złotożerne sobie ciężko wyobrazić i to zarówno w skracaniu budowy jak i do tej "genialnej" nowej opcji zakupu surowców za złoto na targu (teraz to faktycznie ma sens odpalanie i logowanie do każdego nowego serwera żeby doić wariatów z tatowej kaski albo z ręciny inwalidzkiej, tudzież górniczej, policyjnej lub wojskowej emeryturki)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

prędkość jednostek jest x2, handlu x3.
To nie jest najgorzej - w końcu tylko pierwsze miasto stawiasz sam, resztę podbijasz. Co do złota - pierwszy raz jak gram mam a nie kupuję, mieścina na Akcjum załatwia sprawę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

A ja pogrywam na Troi i powiem Wam, że prędkość 2/2/2 jest dla mnie idealna. Nie za wolna i nie za szybka, a grałem już na każdej ;)
I na dodatek podjąłem się teraz czegoś, w co jeszcze pół roku temu sam bym nie uwierzył :D
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

A ja pogrywam na Troi i powiem Wam, że prędkość 2/2/2 jest dla mnie idealna. Nie za wolna i nie za szybka, a grałem już na każdej ;)
I na dodatek podjąłem się teraz czegoś, w co jeszcze pół roku temu sam bym nie uwierzył :D
pewnie koronkę chcesz zdobyć obłudniku? ;)
 
Do góry