Sytuacja na świecie Phi

  • Rozpoczynający wątek No i już
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Długo by tu gadać więc oszczędzę monologów :D

Ale przyznam, że w Cuda już wchodzą na 7. poziomy i nie było żadnej zdrady, nawet małej afery, a i o kreta ciężko - jakaś anomalia czy cisza przed burzą? :p
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

już na Troja cuda macie? to szybko.
Pewnie cisza przed burza, albo jakis niekumaty serw :D
taki żart mało wybredny.
I co wygrywasz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

To akurat skomplikowane czy wygrywam :p
Cuda się zaczęły, a potem dopiero sojusz zdecydował - a... może jednak zaczniemy je budować. Więc brniemy na poziomie hard :D
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

To jeszcze aby było ciekawiej zburzcie te cudka i od nowa spróbujcie :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Turgan, ale Ty grasz jeszcze z tymi mega złotnikami?
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

No wiesz, nie zawsze jest tak dobrze, ze dookoła sami nieaktywni i szaraki. Najważniejsze, ze dajesz radę.
Hegemonium to chyba dobry sojusz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Znalazłem tu pewne podteksty, ale nie wnikam :)

Ja Hege wielbić nie będę i sam sojusz o tym wie, także nie mnie oceniać.
A Ty teraz na jednym świecie czy na kilku...?
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

na jednym jak zwykle. Nie obskoczę kilku. To znaczy dokładnie Zakros plus handel na Akcjum.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

zdecydowanie ja to ja:)
to może ci Turgan jakies złotko podesłać przez targ na akcjum, żebyś szybciej cudaki sypał?
Nie uważacie, że targ na Akcjum stał się instytucją samą w sobie?:)
 

DeletedUser15451

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

jeden koleś się na mnie obrażał, ze go atakuję i psuje mu interesy bo musi bunkier odbudowywać heh, ale to było przed urlopem, miałem włączyć na dwa dni i już mi się odechciało a minęło ponad tydzień, teraz to już nie ma sensu tam wracać bo w tym czasie za bardzo bym odstawał
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nie gram na złocie, a na Cudaki i tak jest mało przydatne ;)

Być może pierwszy raz w polskim Grepolis (tak myślę, choć może się mylę) - 7 Cudów będzie w posiadaniu 7. różnych sojuszów :)
Teraz niech każdy skorzysta z morale....
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

na cudaki złoto jest obowiązkowe Turgan, co ty opowiadasz.
jeśli faktycznie każdy z 7 sojuszy pobuduje jednego cudaka, to będzie bardzo ciekawie, wielkie bitwy i wielkie intrygi. morale w takiej sytuacji jest naprawdę super.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Po co mi złoto na Cudaki? Pierwsze słyszę...
Łask nie wyczarujesz, a surkę nie kupisz, ponieważ zablokujesz handlarzy.

Wolę zamiast złota napisać masa motywującego - osiągnę większe efekty podnosząc wydajność całego sojuszu - co już się przekłada na rezultaty.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Turgan Ty się ze mnie śmiejesz. Kapłanka zwiększa przyrost łask o 50%, kapitan przyspiesza transport surki na cudaka o 100%, a handlarz zwiększa produkcję podstawową o 30%.... przecież to jest decydujące często.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

To wiadome, że jest podstawą i nawet wspomniałem o tym, żeby każdy kto nie ma zarządców udał się na Akcjum, o którym wspominałaś.

Czynników, które decydują o Cudach jest bardzo wiele, niestety u nas nie było żadnych wytycznych, a w trakcie ich trwania nie za wiele już zdziałasz.
Spójrz na same placówki. Wybudowanie ich we wszystkich miastach sojuszu sprawia, że w tym samym czasie mamy o 50% więcej surki w magazynie :) Ale nawet te, trzeba było budować w trakcie trwania ECŚ :D
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

jeszcze jest to badanie dyplomacja zwiekszające surki z wiosek o 15%.
naprawdę się nie przygotowaliście do Cudów? na PHI, który był leserskim światem i średnio profesjonalnym 4 miesiace przed na pewno juz były szczegółowe wytyczne co i jak budować.
A Zakros od początku pod cuda ustawione.
No to zostało Wam zasypać jednego cudaka i zjechac z moralami:)) no i nie kupowac cudaków wroga, bo skonczy się jak na retimno
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Tydzień przed wybrano wyspy, ale przed Cudami już na jednej była czerwona kropka :p

Powiem Ci tak - przygotowania żadnego i nie było też osób, które by chciały się tym zająć więc się podjąłem, bo i tak nie było nic do stracenia. I realnie oceniłem szanse na 2 Cuda i taką obraliśmy strategię. 4-5 sojuszów oczywiście poszło w 4 Cuda. I jak się okazało - rywalizacja jest tak duża, że nikt nie jest w stanie ciągnąć, aż tyle Cudów na raz, a my z tymi dwoma wysunęliśmy się na prowadzenie :)
Jutro startują 10. poziomy :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Co do morale - nie planuję zepsuć kolejnego świata - będziemy się bawić na morale 100% - piękne bitwy się zapowiadają :)
Jesteśmy typowo sojuszem do wojaczki więc chyba nikt nie planuje takich zagrywek - wręcz się cieszymy, że odskoczymy w rankingu PW jeszcze bardziej :)
 
Do góry