Sytuacja na świecie Phi

  • Rozpoczynający wątek No i już
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24742

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Jest Ktoś chętny Z Phi Zagrać Na świecie Baris?? ;p
Tak dla przyjemności, ;)
Zapraszam :p m25
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Hini, jestem postacią pierwszoplanową, ale padłem tylko ofiarą wroga, który szukał kozła ofiarnego. Na kogoś trzeba było winę zrzucić :p
Ale po kilku tygodniach od zakończenia wstępnej fazy ECŚ, prawie większość Cudów zmieniła właściciela - dziwna sytuacja, ale tak to jest jak początkowo 7 ekip wzięło udział w rywalizacji.

Podsumowując, na Troi mam 5 multi, z czego kilka na Cudach innych sojuszów. Gdy przychodzi czas to burze im Cuda, choć Hege nie ma swoich gotowych. Rozwiązałem też koalicję oraz włamałem się na konto kilku graczy, ale nie mogą mi tego udowodnić, bo zmieniam IP.
Wykiwam swoich kolejnych sojuszników, bo mam parcie na zgarnięcie wszystkich nagród w ECŚ. I oczywiście jeszcze kilka epitetów było, których tutaj nie ujmę :)
Na PHI, żeby ktoś o mnie słyszał - musiałem produkować się na forum, a na Troi obiecałem, że będę siedział cicho, żadnej Dyplomacji, żadnych Cudów, a muszę wejść na FO, żeby ciągłe sprostowania pisać :D
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

no w burzeniu to masz niejaką wprawę:)
ale 5 multi to juz szacuneczek, znam wprawdzie trochę lepszych tym niemniej z przyjemnością stiewrdzam, że jesteś na dobrej drodze do mistrzostwa w tej dziedzinie.
 

DeletedUser24742

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Chyba nie ;) Ale Dobrze było by zebrać ekipę z Phi na tamten serwer, Co wy na to? ktoś chętny?
M25 :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Ja odpadam, czekam, aż zamkną Troję i rzucam Grepo :p
Tak jak chciałem, aby PHI trwało jak najdłużej, tak Troję mogliby już zamknąć i miałbym spokój :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Nie rozumiem co Tobie na PHI tak odpowiadało pod koniec serwera, ze chciałeś aby trwał?
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Chyba nie ;) Ale Dobrze było by zebrać ekipę z Phi na tamten serwer, Co wy na to? ktoś chętny?
M25 :D

Możesz mi wysłać linka gdzieś w spokojne miejsce, zdala od graczy. Może by mi się udało troszkę surką na złoto pohandlować przy okazji coś bym zawsze pomógł
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Był taki normalny, a jak ludzie chcieli udowodnić siłę swojego sojuszu to wstawiali statystyki z przejęć i jakoś się czuło związanym z sojuszem z historią świata - tutaj ja nie znam 3/4 ludzi w sojuszu, równie dobrze mógłbym grać sam i nie czuję żadnego przywiązania do nich. A na PHI to cały dzień miałem nerwowy jak mój sojusz tracił miasto i te 1000 co mieliśmy to na pamięć znałem, gdzie które się znajduje :p I nie było ani jednej sprzeczki w sojuszu, ani chyba nawet w naszych rejonach, a tutaj przez nieodpowiednią politykę potrafią Cię zastraszać, że rozwalą Cud itd. - w ogóle jest z 10-15 osób, które nie mają pojęcia o grze, a siedzą na cudakach, albo uważają się za najlepszych ze 100k pkt. walki... I tak jest we wszystkich sojuszach na tym świecie oprócz może Żelków, które się znają.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Naprawde znałeś te miasta?:)
Tym się niestety pochwalić nie mogę, ale w sumie to znałam całe M 76, 75, 66, 55, 57, 56, 44, 35, 26, 25, 54 koło cudaków AH i miast majka, czity ( to juz chyba było M 53), cudaki chyba wszystkich... Wasze M 46 pewnie najmniej. ten świat był jakis taki mały, chyba po prostu za długo trwał :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Mały właśnie nie był - to taki typowy średniak :)
Ale ja rzeczywiście znałem te miasta - jak jakiś no-life haha
Na PHI nie było też tak gęsto - po kilka miast na wyspie, a już na szybszych światach to i 20/20 często są.
U nas tylko na m45 na Troi jest 1400 miast Hege.
Ale wierz mi, jak działasz małą ekipą to znasz miasta ludzi - jak się gra w większych sojuszach, to już tworzą się mniejsze grupki i niektóre obszary kojarzysz więcej, inne mniej, a jeszcze inne wcale...
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

bo byłeś no- life:D

Na Zakrosie mamy sojusz przeszło 200 osób - i opanowane 3,5 morza w całości. To dokładnie pół świata. Dość dobrze znam mapę, bo mnie na rekrutanta wzięli i muszę. Ale dokładnie kto ma gdzie miasta to faktycznie nie za bardzo wiem, a na PHI na tym etapie rozwoju świata wiedziałam. Tylko tam to nas raczej lali i trzeba było wiedzieć, aby szybko reagować. A na Zakros na razie luzik i relaks w tej sprawie.
I co w końcu się z cudami u Was okazało? Byłes tym złym czy nie?
Bo po lekturze niektórych wpisów wychodzi że może jednak tak..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Ja jak mówiłem - nic nie zrobiłem. A Ludki twierdzą, że jestem, choć nie mają najmniejszego dowodu, bo skąd? :)
Aktualnie:
Hegemonium: 3
Legion Wojowników: 2
Zielone Ludki: 1
Illuminaci: 1

A kilka dni temu:
Hegemonium: 2
Legion Wojowników: 2
Zielone Ludki: 3

Za tydzień zrobię aktualizację, bo niemożliwe, że nic się nie zmieni :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Się przypomniała po tygodniu :p
Sytuacja niestabilna - jest mobilizacja więc jest coś na rzeczy hehe
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

:D
Jasna strona mocy też właściwie odznaczona.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Z reguły te jasne strony mocy powoli gasną i pochłania się czerń :D
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

nie bądź takim pesymistą. Trzeba wierzyć w zwycięstwo dobra nad złem.
 
Do góry