Sytuacja na świecie Phi

  • Rozpoczynający wątek No i już
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Wracając do tematu wątku, bym ponownie nie został zbanowany na forum, sytuacja na świecie się zmieniła, cuda rozjadą się po całym świecie. Plotki głoszą że ktoś dał graczom koalicji hege (legion żelki)więcej niż turgan obiecał choć fakt ten wydaje się nie możliwy .

O co tu chodzi ( oprócz tego, że intrygujesz), bo nie mogłam sie zorientować? ktoś rozwiązał sojusz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Hege 3
LW 2
Zielone 1
Illu 1

Na drugi dzień

Hege 4
LW 1
Zielone 1
Illu 1

Kolejny dzień
Hege 4 (+1 w budowie od LW)
LW 0
Zielone 1
Illu 1

Kolejny dzień
Hege 2
LW 0
Zielone 1
Illu 1

Sam tego nie ogarniam i nie wiem jaka jest prawda.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

ale podbili Was czy samo sie zapadło?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Niby był włam na konto, ale nie dam sobie ręki uciąć, że to prawda.
To już 3 włamanie na tym świecie u gracza na cudzie, u 3 różnych graczy.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

może admini sie włamują?
z tego co rozumiem, to te tajemnicze włamania były w obu przeciwnych obozach?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Nie, tylko u nas były. Tam gracz po prostu odszedł z sojuszu i przeszedł do nas.
Sytuacja w stylu wysyłania zaproszeń przez bulleta zakończona powodzeniem.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Turgan, ale Ty masz zszarganą opinię:)) Pół Troi wzięło Ciebie na języki... jak Ty sie porządnym ludziom na oczy pokażesz:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Na szczęście u wszystkich porządnych mam jeszcze bardzo dobrą opinię. Opinia w świecie fikcji i anonimowości mnie średnio interesuje.

Zapytaj się ich tylko, dlaczego wzięli mnie na języki i dlaczego jestem tym przegranym? :)
Nie wiedzą, bo po prostu szukają kozła ofiarnego. Boli ich porażka :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Tu się zgadzam w 100%. Też uważam, że wszyscy co o mnie dobrze myślą, są porządni i na poziomie, a ci co wręcz przeciwnie, no cóż.... kogo to obchodzi.
Wolę się ich nie pytać, bo się ich boję:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Mała ironia do mnie? ;)

To jak my się nie lubimy w porównaniu do tego co się działo na forum Troi to chyba więcej niż przyjaźń hehe ;)
Powiem Ci też, że ciężko interpretować mi Twoje wpisy - nie wiem czy bawisz się ze mną czy Twoje poglądy są prawdziwe.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Przecież my się całkiem lubimy.
A to był sarkazm na wspomnienie pewnych privów:) Ale pełen życzliwości do szanownego kolegi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Hini, jutro będę o mnie mówić w wiadomościach :)
Kolejna akcja na Troi, tym razem z pełną premedytacja wbiliśmy się na Cud sojuszu, z którymi mieliśmy PON-a, ponieważ złamał podstawowe reguły jakie powinny obowiązywać w pakcie. I znów ja jestem tym złym :p
Tyle, że to nie nasz koalicjant - zwykły pon, z napiętymi stosunkami od zawsze.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

to nie koalicjant, a zwykły PON:))) no pięknie .
Wiesz, gram na świecie, gdzie obowiązują zasady wypowiadania paktów i PONów, a nie żeby nagle na chama komus cud zawalić. Byś się nie tłumaczył już, tylko z wdziękiem był tym złym i.W końcu skoro na każdym świecie od jakiegoś czasu sa przekręty, to znaczy, że cuda polegają na robieniu przekrętów i tyle. A kto da się wkręcić ten jest biedny, śmieszny i żałosny. Proponuję się trzymać tej wersji, a nie gęsto tłumaczyć, bo Twoje tłumaczenia nie są przekonywująca, niezależnie jak było naprawdę. Czysto do końca nie gracie, pewnie nie aż tak jak Was obwiniają, ale ogólnie wałki robicie.
Ten Maciej o którym piszesz, bo mój były szef sojuszu, taki śmieszny bufon - z jakimis cyferkami na końcu nicka? co cały sojusz musiał na jego konto pracować? jak tak, to wcale ich nie żałuję:))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Ja się nie muszę tłumaczyć, bo nie jestem szefem sojuszu ;)
Ale oni ewidentnie zerwali warunki pakty czy też PON-a.

To tak jak padłby Cud AH, a AP pomagało go budować w UA. Następnie przyjmowało graczy UA, żeby ten Cud skracali i jednocześnie chcieli utrzymać wspólne rezerwacje z AH, żeby UA miało podgląd w nasze planowane podboje. Do tego zerwalibyśmy z AH wspólne forum, bo jest niepotrzebne oraz obrażali ich graczy na priv. Ponadto świadomie rozbijali okupacje AH w szarakach bądź miastach neutralnych oraz obstawiali miasta, gdzie AH próbuje wbić i oznajmiali w privach, że im się to nie uda. Ale oficjalnie trzymali się wersji, że AH i AP łączy pakt. Więc sama widzisz, że to było sztuczne. Nie jestem tym dobry, bo zerwałem pakt wbijając na Cud, ale nie jestem tym złym, który wykiwał przyjazny mi sojusz, bo ten takim nie był - działał na naszą niekorzyść i nawet tego nie ukrywał - prowokował wręcz do zerwania paktu.

Co do macieja, tak to ten, o którym mówisz. Człowiek dno z wielu względów. Spójrz w ranking agresorów i zobacz ile ma pw w ataku, a następnie zapytaj kogo on na tym świecie zaatakował :p Ciężko znaleźć taką osobę ;)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

No skoro tak sie rzeczy miały, to wracam honor. Mieliście święte prawo wjechać na cudaka.

Co do tego Macieja, to masz rację, w różnych sojuszach grałam, czasami naprawdę dennych, ale żeby założyciel sojuszu wymagał od wszystkich, żeby rozwijali wyłącznie jego konto, to się pierwszy raz spotkałam. Pominąwszy intrygi jakie kręcił też w ramach własnego sojuszu, przeciwko innym prowadzącym. Kompletny świr.

.
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Coś się nudno zrobiło.Co taka cisza jest?
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

świat zamknięty, zostało z 5 graczy którzy przeglądają temat. Na co liczyleś? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

08.06.2015 23:30

Colossus - HEGEMONIUM
Pyramid - HEGEMONIUM
Garden - HEGEMONIUM
Lighthouse - HEGEMONIUM
Mausoleum - HEGEMONIUM
Statue - HEGEMONIUM
Temple - HEGEMONIUM

Nie wyszło Hini na Phi, ale Troja okazała się szczęśliwa :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Phi

Wielkie gratulacje, koronę możesz nosić z dumą:)

na Troi wyszło, bo mnie tam nie było:)))
 
Do góry