Sytuacja na świecie - Pi

  • Rozpoczynający wątek mayys10
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Legion Of Chaos jak sie rozpedzili z graczami ;]
Paladyni zaraz pobija rekord paktow na Pi

LoCh'y w weekend przekroczą pewnie magiczne 100 graczy :)

Paladyni to chyba chcą podbijać wioski rolnicze :D skoro zaraz pobiją rekord to kto jest rekordzistą?
 

DeletedUser

Guest
Matko z córką, mam nadzieje że prędzej czy później (a najlepiej przed upływem pierwszego tygodnia) ujawni się jakiś dobry sojusz, którego nazwa nie będzie nawiązywać do średniego poziomu IQ członków, godnego co najwyżej gaśnicy pianowej. Nie mogę nawet patrzeć jak zapraszają mnie "ASSASYNI OF DARKNESS" albo "SPARTIACI TRZYSTÓ", mroczne nazwy są retarded.
 

DeletedUser

Guest
Również witam wszystkich...jestem graczem z Gammy....myślę ze nieźle nam sie ułoży walka\współpraca...:>:>
 

DeletedUser

Guest
Jest wiele sojuszy ktore za kazdym razem sie staraja cos zdzialac a po uplywie tygodnia padaja lub dwoch.Wiec niewiem poco psuc graczom gre i ich zapraszac :S
1wszy co sie chwalil ze ma najleprzy sojusz ma taki sam nick w grze ;]
 

DeletedUser

Guest
Ja tak miałem z sojuszem Legion of Chaos.

W sumie zabawna sprawa, założyciel "najlepszego" sojuszu na serwerze nie ma nawet 500 punktów.
 

DeletedUser

Guest
@Leniwy Leniwiec

1. co do nazw to zdarzają sie fajne, np. nawiązujące do serwera (pi - romani, pi - jemy), czy wyrwane znikąd, np. śmieciożercy :D a mroczne i groźne nazwy rzeczywiście są passe. setki aniołów, eńdżelów, wojowników, imperiiów, spartan, itd itp... oklepane :)

2. może założyciel nie leci w punkty tylko w wojo? albo nie miał czasu za dużo... ciężko oceniać graczy po punktach w ciągu pierwszych 24h istnienia świata
 

DeletedUser

Guest
@Kurczak

Z tym prefiksem "Pi" to też zaraz paranoja będzie jak wszystkie dzieci podłapią.
Następnym którzy będą chcieli go użyć w nazwie sugerowałbym "PiS".

Wiadomo, pierwszy dzień jeszcze nic nie pokazuje. Wkrótce wszystko wyjdzie na jaw, aczkolwiek już teraz wątpię, że ten sojusz cokolwiek zdziała.
 

DeletedUser

Guest
Proste ze zapy moment dochodza,jest wiele pewnych ekip ktorzy sie trzymaja i chca do siebie jak najwiecej graczy przyciagnac.Jesli mi byy jakis sojusz wyslal zapa bez wczesniejszej wiadmosci na Pw do bym odrazu ich wysmial i skasowal zapa.A o graczy trzeba sie troche postarac a nie tylko klikac,pozniej jak robia selekcje to do niej nie dochodzi bo sie okazuje ze musza 80% soja usunac i sie tworza marne masowki.Dlatego ja na poczatku gry naprawde duzo czasu poswiecam na szukaniu graczy.Z kazdym najpierw pisze i go sprawdzam.Nikt w naszym soju nie laduje przez przypadek a i selekcje sa potem zbedne bo czesto sie trafiaja te same osoby z poprzednich sw ;]
Troche fajnie i troche mniej ze ochrona trwa 7 dni.NIe dobrze bo dlugo ale fajnie bo odrazu beda eleganckie armijki wiec pt walki poleca odrazu ;]
 

DeletedUser

Guest
jeśli chodzi o nazwy niektórych sojuszów-żenada... Shift 2 Unleashed?? ktoś się za bardzo poczuwa w nfs
 

DeletedUser

Guest
jeśli chodzi o nazwy niektórych sojuszów-żenada... Shift 2 Unleashed?? ktoś się za bardzo poczuwa w nfs


hehe zgadza sie,dzis ich profil czytalem i to skopiowany z jakiegos wydawnictwa i to kiepskiego bo polowa sie nie zgadza.Sam katuje wiec wiem;]
Ale jak sie tu wczuc w grepo z takim podejsciem :S i kto chce byc w takim soju.
Z drugiej strony po tylu sw ciezko znalezc oryginalna nazwe ktora by sie spodobala,miala cos wspolnego z gra i nie byla uzywana przez inych graczy.
 

DeletedUser

Guest
Robi się ciekawie, w drugim dniu Śmierciożercy mają już AKADEMIE ;) Ciekawe jakie są warunki rekrutacji, do głownego od 300pkt, a do akademi od 250 :D
 

DeletedUser

Guest
Nazwy nazwami, ale już po nich widać ze sojusze są w dużej części nowe, a nie ciągnące się od pierwszych światów, jak np. na Omikronie ..
Mimo to poziom tego świata pod względem graczy jest raczej niski :(
 

DeletedUser

Guest
oj tam oj tam

oj tam oj tam, a jak założyć sojusz ze świata NY- jak ktoś w Pi wykorzystał naszą nazwę - musiałam wymyślić coś nowego. Pozatym miałam Pi razy Drzwi ale trochę nie poważny
 

DeletedUser

Guest
hehehe wlasnie umnie na wyspie zauwazylem gracza z ich akademi ;]
Coz niektorzy sa myslami miesiac do przodu tylko gorzej z wykonaniem!
 

DeletedUser

Guest
ja to na razie nawet nie marzę o podboju:rolleyes::rolleyes:niedawno akademie zbudowałem:eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja dzieki temu ze ochrona trwa az 7 dni daze jak najaszybciej do wybudowania Wierzy ;]
Ciekawe czy sie wyrobie ?!
 
Do góry