Sytuacja na świecie - Pi

  • Rozpoczynający wątek mayys10
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ja nie, ale widzę że maniacy już pewnie dobijają setkę ;D
 

DeletedUser

Guest
ja też nie mam na razie cały czas surki brakuje:rolleyes: chyba zacznę większą część inwestować w wojo niż w budynki ;]
 

DeletedUser

Guest
ochrona trwa 7 dni wiec 1wsze trzy moza calkowicie poswiecic na polis,moim zdaniem jezeli pozniej tyllko w wojo pojdziesz
 

DeletedUser

Guest
z tą tygodniową ochroną to nawet i lepiej można się dobrze wzmocnić:cool:a po ochronie sie okaże kto zostanie farmą a kto nie:D:D
 

DeletedUser

Guest
W 7 dni raczej będzie mu trudno :p
No chyba, że.. no life

Ja niestety o dużo do tyłu, lecz staram się jak mogę.
 

DeletedUser

Guest
Polecam poczekać jeszcze trochę i wybrać jakiś z czołówki morza we wtorek/środę.

jak ja nie lubie takiego podejscia!Czekac na gotowe,popisz z zalozycielem,rada i kilkoma graczami soja na temat sojuszu.Pytaj sie o byle co,jak czesto odpisuja bedzie wiadomo jaka jest aktywnosc i jesli jest ok to sie przylanczaj i dzialaj znimi aby stworzyc cos wspolnie a nie czekac na gotowe i lotke do leprzych.
RRRRRRrrrr
 

DeletedUser

Guest
jak ja nie lubie takiego podejscia!Czekac na gotowe,popisz z zalozycielem,rada i kilkoma graczami soja na temat sojuszu.Pytaj sie o byle co,jak czesto odpisuja bedzie wiadomo jaka jest aktywnosc i jesli jest ok to sie przylanczaj i dzialaj znimi aby stworzyc cos wspolnie a nie czekac na gotowe i lotke do leprzych.
RRRRRRrrrr
Ja mu tak napisałem bo mnie wkurzają takie bezsensowne pytania ;P W końcu po takim czasie to go pewnie i tak nie przyjmą xD
 

DeletedUser

Guest
No hej świerzaki :D
Dopiero teraz o forum sobie przypomniałem :d
Zapowiada się ciekawa gra , szybkość naprawde zadowala.
Ja na m54 , zapraszam do sojuszu Śmierciożercy :)
 

DeletedUser

Guest
No hej świerzaki :D
Dopiero teraz o forum sobie przypomniałem :d
Zapowiada się ciekawa gra , szybkość naprawde zadowala.
Ja na m54 , zapraszam do sojuszu Śmierciożercy :)

Śmierciożercy desperacko szukają członków na forum:D:D
 

DeletedUser

Guest
nie mam nic do tych smierciożerców ale nie raz widziałem podpis pod postem "zapraszam do śmierciożerców" bez kitu:D:D to nie jest dział "prezentacje sojuszy^^
 

DeletedUser

Guest
Ale maniaczycie ludzie, nie przesadzacie aby z tą rozbudową? xD
Pewnie do końca ochrony będą już ognie xD
 

DeletedUser9244

Guest
Ja mam raptem 600 pkt i tuptających już zniecierpliwionych wojaków :D
 
Do góry