Sytuacja na świecie - Pi

  • Rozpoczynający wątek mayys10
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

DH atakowało wszystko co było obok, luzaków shadow i jakoś nie bało się wojny z top sojuszami natomiast wy tak, przypominam że wtedy shadow i luzaki razem wzięci byli od nas 5 razy liczniejsi i co teraz powiesz? Wiesz co sam pisek wam dobrze na forum napisał że jesteście ... a nie sojusz, nie będe cytować bo za to grozi ban na forum. Czy mam kogoś kto udziela mi info z forum ? tak mam ale nie gram na pi wię tego nie wykorzystuje. Pozdro dzieci

Stary to były pytania retoryczne. Wszyscy wiedzą, że jesteś NAJ.
A propos NAJ, jak tam Twoja gra w piłkę? Też jesteś NAJ, tylko przez skromność wrodzoną nikt o Tobie nie słyszał?
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

O tobie pewnie nikt nie słyszał, pisałem wam coś, nie interesuj się moim życiem prywatnym, zazdrościsz ? Nie będę tu nic o tym pisać ani podawać danych ani to gdzie trenuje, ja chodzę na treningi dużo biegam ćwiczę a ty pewnie siedzisz przed tv po pracy i chlasz piwsko a później spamujesz forum wkurzając innych, najpierw ząbki umyj bo jedzie ci z papki ;p Nigdzie też nie pisałem że jestem naj naj tylko że nie potrafiliście mnie podbić nawet całym sojuszem gdzie nie otrzymywałem pomocy od sojuszu gdyż moje miasta frontowe były daleko od Dh i mieliście bliżej kolonem jak moi gracze wsparciem, a to świadczy o tym że słabi byliście bo biedny Adaśko był otoczony luzakami i nie miał od kogo otrzymać pomocy xD Ale nie przeszkadzało mu wstawiać wam kolony kiedy na niego szły ataki czasami 30 czasami 60 (za czasów harego66 bo on lubił ognie puszczać haha). Nigdy nie będziecie mieli szans podbić takiego gracza jak ja a mogę powiedzieć ze wiele takich osób jest, ale o czym ja mowie, przy pomocy VAV i Wilków nie potraficie podbić 1 gracza z YAKUZY także to pokazuje jakie macie umiejętności i te wpisy na forum, że niby bot haha albo polka która już musiała ziółka pić bo nie wytrzymywała nerwowo jak wpadały kliny na kolona hahaha :) ściągnęliście gracza z Eta żeby wam pomógł i co jaki efekt ? mizerny a do tego pięknie on was ocenił na forum, dostane na gg screen'a to tu wkleję żeby wszyscy wiedzieli jaki to wasz sojusz jest wspaniały. Pozdro
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

O tobie pewnie nikt nie słyszał...
Moja nic nie znacząca osoba nie śmiałaby się porównywać do takiego celebryty jak Ty.

...ja chodzę na treningi dużo biegam ćwiczę a ty pewnie siedzisz przed tv po pracy i chlasz piwsko a później spamujesz forum wkurzając innych, najpierw ząbki umyj bo jedzie ci z papki ;p
Ja piję piwo i dobrze mi to wychodzi, jestem mistrzem w piciu piwa i nie myciu ząbków. A Ty? Biegasz, trenujesz, biegasz, trenujesz... i co? Stracony czas, miszczu.

********************************************************************************

Nigdzie też nie pisałem że jestem naj naj
Nigdy nie będziecie mieli szans podbić takiego gracza jak ja...

Jesteś moim ulubionym użyszkodnikiem Grepolis, pewnie dlatego, że przypominasz mi kumpla byłego. Nie dało się z nim rozmawiać, ciągle gadał jaki to on nie jest wspaniały, co by nie miał, komu by nie dołożył...
Generalnie wszyscy mieli z niego niezły ubaw. Zapraszali go żeby mieć pajaca do zabawy, a on był tak zakochany w sobie, że łaził i nic nie zauważył. Tak go zaślepiła miłość własna.
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Moja nic nie znacząca osoba nie śmiałaby się porównywać do takiego celebryty jak Ty.


Ja piję piwo i dobrze mi to wychodzi, jestem mistrzem w piciu piwa i nie myciu ząbków. A Ty? Biegasz, trenujesz, biegasz, trenujesz... i co? Stracony czas, miszczu.

********************************************************************************

Jesteś moim ulubionym użyszkodnikiem Grepolis, pewnie dlatego, że przypominasz mi kumpla byłego. Nie dało się z nim rozmawiać, ciągle gadał jaki to on nie jest wspaniały, co by nie miał, komu by nie dołożył...
Generalnie wszyscy mieli z niego niezły ubaw. Zapraszali go żeby mieć pajaca do zabawy, a on był tak zakochany w sobie, że łaził i nic nie zauważył. Tak go zaślepiła miłość własna.


Jaki stracony czas ? Robię to co kocham a nie opijam się tak jak ty śmierdzącym piwskiem. Ale już widać różnice i to duża, ja nie wyśmiewam się z kolegów czy też nie uważam ich za pajaców jak ty. Szanuje każdego a znajomych tym bardziej, nawet jak robią coś głupiego to przynajmniej można się pośmiać ale ich nie wyzywam od pajaców, każdy czasem zrobi coś z czego będą się śmiać. Jak widać ty masz wszystkich gdzieś i są dla ciebie pajacami z których masz ubaw od tak bo są pajacami. Widać nie nauczono cię wielu rzeczy a pouczasz cały czas mnie. Nie jestem celebrytę ale więcej osób mnie zna w moim województwie niż ciebie w twoim. To nie jest jakieś chwalenie tylko taka "praca". Żłopiesz piwo to tym się zajmij a nie mieszasz się do czyjegoś życia prywatnego i czepiasz się że ktoś ma lepiej a ty musisz zap... bo nie masz na chleb. Nie wybierałem rodziców ani tego co w życiu będę robić bo robię to co kocha i jest mi z tym dobrze. Pozdrawiam, nie będę odpisywać na twoje głupie zaczepki bo tak jak w grze tak i w życiu jesteś dla mnie nikim, zajmij sie swoimi sprawami tyle.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

DH atakowało wszystko co było obok, luzaków shadow i jakoś nie bało się wojny z top sojuszami natomiast wy tak, przypominam że wtedy shadow i luzaki razem wzięci byli od nas 5 razy liczniejsi i co teraz powiesz? Wiesz co sam pisek wam dobrze na forum napisał że jesteście ... a nie sojusz, nie będe cytować bo za to grozi ban na forum. Czy mam kogoś kto udziela mi info z forum ? tak mam ale nie gram na pi wię tego nie wykorzystuje. Pozdro dzieci

Tank-Mania nie rozdrabniaj się jak pisze DH nie on a dalej brniesz w swoje zakłamanie o sojuszu swoim :)))


Piso miał rację g.... a nie sojusz, niktnic sam nie umie zrobić. TOP1 przejmuje jedynie nieaktywnych a do walki go trudno zagonić (i plany Piso który wami dowodził też przypiął na klatę )

Szacunek dla Piso że powiedział prawdę o tym kim jesteście i dotyczy Twojej Osoby Tankusiu, musisz się pogodzić iż ktoś ma inne zdanie niż twoje. Nie możesz wymagać od innych do poniżania się do Twojego toku myślenia i czytania.


PS ciekawe czemu nie wiedzieliście że PISO nawet na grepolis nie ma hehehehe pozdrawiam Szambowiczów z Luzaków
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Trutututututrutrutu, kawaleria na odsiecz jedzie. ;) Jeden inteligentniejszy od drugiego.

Piso to płaczek, jakby miał jaja to by napisał "jesteście ćwokami spadam i się wypchajcie". Wolał po kryjomu uciec, tak jak kiedyś kapować. Ja tam nikogo o pomoc jeszcze nie poprosiłem i żyję i nie płaczę i nie kapuję i nie jestem "miszczem" i jestem zadowolony. Zabawa przednia, szczególnie jak się pojawią na horyzoncie buraki ze spiętymi pośladkami!
Nawet nie wiecie ile radochy mi dajecie, taka socjologiczna figura stylistyczna. :D :D :D :D
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Trutututututrutrutu, kawaleria na odsiecz jedzie. ;) Jeden inteligentniejszy od drugiego.

Piso to płaczek, jakby miał jaja to by napisał "jesteście ćwokami spadam i się wypchajcie". Wolał po kryjomu uciec, tak jak kiedyś kapować. Ja tam nikogo o pomoc jeszcze nie poprosiłem i żyję i nie płaczę i nie kapuję i nie jestem "miszczem" i jestem zadowolony. Zabawa przednia, szczególnie jak się pojawią na horyzoncie buraki ze spiętymi pośladkami!
Nawet nie wiecie ile radochy mi dajecie, taka socjologiczna figura stylistyczna. :D :D :D :D


Piso to nie kapuś boli was prawda jak pojechał wasz sojusz bo przejmowaliście szaraki a jemu kazaliście atakować playastar :) pupy wam się nie chciało ruszyć albo inaczej umiejętności wam zabrakło aby zabrać jej miasto, cieszycie się jak dzieci z przejęcia opuszczonego miasta. Radochę to maja wszyscy z was a nie wy z nas, wystarczy statsy obejrzeć i wiadomo kto prawdę pisze. pozdro
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Piso to nie kapuś boli was prawda jak pojechał wasz sojusz bo przejmowaliście szaraki a jemu kazaliście atakować playastar :) pupy wam się nie chciało ruszyć albo inaczej umiejętności wam zabrakło aby zabrać jej miasto, cieszycie się jak dzieci z przejęcia opuszczonego miasta. Radochę to maja wszyscy z was a nie wy z nas, wystarczy statsy obejrzeć i wiadomo kto prawdę pisze. pozdro

Pisowi ktoś kazał coś atakować? Ty chłopie zmień dilera.

Staty, sraty, umiejętności... Ty masz obsesje maniakalne na dopełnienie wszystkiego.

Hordy oczywiście nie przejmowały opuszczonych miast, master Adamek zabronił bo nie wypada. Jak ktoś przestawał grać to Hordy zawiadamiały wrogów żeby sobie wzięli bo tacy wymiatacze nie będą się zniżać do brania czegoś, czego nikt nie broni. Chłopie Ty jesteś tak zakochany w sobie, że nawet diagnoza lekarska Cię nie przekona o prawdzie.
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Pisowi ktoś kazał coś atakować? Ty chłopie zmień dilera.

Staty, sraty, umiejętności... Ty masz obsesje maniakalne na dopełnienie wszystkiego.

Hordy oczywiście nie przejmowały opuszczonych miast, master Adamek zabronił bo nie wypada. Jak ktoś przestawał grać to Hordy zawiadamiały wrogów żeby sobie wzięli bo tacy wymiatacze nie będą się zniżać do brania czegoś, czego nikt nie broni. Chłopie Ty jesteś tak zakochany w sobie, że nawet diagnoza lekarska Cię nie przekona o prawdzie.

Nic nie zakazywałem ja przejmowałem graczy z topki a inni mogli brać co chcą, a u was sie o szaraki biją. W dh nigdy tego nie było a jak ktoś kończył grę rozbiórkę ja rozpisywałem i miasta dostawali gracze którzy byli najefektywniejsi we wsparciach. Tyle w temacie przejmowania miast. Nie jestem zakochany w sobie, czy ja coś pisze o sobie ? ja pisze o twoim sojuszu. Piso was zjechał i to was boli, że ktos podzielił moją opinie o was. Idz do mamusi wypłacz się i wróć jak już będzie ok i zrozumiesz ze jesteście cieniasami nr 1 na Pi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Daj znać po terapii i kursie obiektywnej oceny. Na razie jesteś monotematyczny i piszesz ciągle to samo tylko w inny sposób. Ja Ci udowadniam, że Hordy robiły to samo o co oskarżasz Luzaki, a Ty mi ciągle wynajdujesz różnice z du** wydłubane. Konfabulujesz, a co najgorsze w prostackim stylu.
Sorry, ale wolę inteligentnego interlokutora. Kogoś kto mnie zmusi do wysiłku intelektualnego, a nie prostaka który mnie ściąga do "parteru umysłowego". Na dodatek muszę tracić czas i kilka razy czytać żeby zrozumieć ten stylistyczny bełkot.
Zrobimy więc tak. Ponieważ takie typki muszą mieć ostatnie słowo, to teraz Ty napiszesz coś "mundrego" na miarę swojego poziomu ewolucji i kończymy tę nierówną walkę.
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Daj znać po terapii i kursie obiektywnej oceny. Na razie jesteś monotematyczny i piszesz ciągle to samo tylko w inny sposób. Ja Ci udowadniam, że Hordy robiły to samo o co oskarżasz Luzaki, a Ty mi ciągle wynajdujesz różnice z du** wydłubane. Konfabulujesz, a co najgorsze w prostackim stylu.
Sorry, ale wolę inteligentnego interlokutora. Kogoś kto mnie zmusi do wysiłku intelektualnego, a nie prostaka który mnie ściąga do "parteru umysłowego". Na dodatek muszę tracić czas i kilka razy czytać żeby zrozumieć ten stylistyczny bełkot.
Zrobimy więc tak. Ponieważ takie typki muszą mieć ostatnie słowo, to teraz Ty napiszesz coś "mundrego" na miarę swojego poziomu ewolucji i kończymy tę nierówną walkę.

DH nigdy nie postępowało jak luzaki. Po pierwsze nikt u nas się o opuszczone miasta nie bił, były przejmowane w ostateczności lub jeśli nasz gracz kliknął ponowny start. Były przejmowane ponieważ leżały w strategicznych miejscach i nikt nie chciał wam ich dać.
Po 2 głownie to ja wam podbijałem miasta w pewnym terytorium( tam gdzie miałem miasta frontowe), inni gracze podbijali wam te do których mieli blisko. Po 3 nigdy w DH nie było kłótni o miasto czy rezerwacja a na pewno nie o władzę czy pozycje lidera. Po 4 Dh nikogo nie ściągało do siebie z innych światów aby taka osoba rozpisywała akcje na was (to świadczy że sami nic nie potraficie). Po 5 Pomacam nakazał graczom którzy kończyli grę budować defa i obstawia miasta frontowe ( u nas takiego czegoś nie było). Po 6 Inni gracze maja zupełnie inną opinie o mnie niż wy (na karczmie światowej staraliście się mnie zmieszać z błotem). Po 7 jak miałem coś do konkretnego luzaka to pisałem to na pw a nie obrabiałem tyłek na forum. Na koniec dodam że DH był idealnym sojuszem lecz brakowało kogoś kto mógł pod moją nieobecność prowadzić sojusz dalej, nie chce wklejać screenów jak omawialiście mnie na forum, jak wiele osób płakało i tylko leonidas zachował zimną krew lecz dodał że każdy bunkier rozwalę jeśli będę chciał. Tylko kilku graczy od was szanowało mnie za umiejętności i dobrze wiesz kto to był. Ostatnia różnica pomiędzy DH i luzakami to to że ja atakowałem waszych najlepszych graczy a pomacam przejmował własnych graczy (szef dawał wam przykład żeby jeść szaraki i nieaktywnych). Czemu tak było ? Umiesz odpowiedzieć na pytanie dlaczego miasta bardzo oddalone od DH były przejmowane zamiast atakować przeciwnika ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Pisowi ktoś kazał coś atakować? Ty chłopie zmień dilera.

Staty, sraty, umiejętności... Ty masz obsesje maniakalne na dopełnienie wszystkiego.

Hordy oczywiście nie przejmowały opuszczonych miast, master Adamek zabronił bo nie wypada. Jak ktoś przestawał grać to Hordy zawiadamiały wrogów żeby sobie wzięli bo tacy wymiatacze nie będą się zniżać do brania czegoś, czego nikt nie broni. Chłopie Ty jesteś tak zakochany w sobie, że nawet diagnoza lekarska Cię nie przekona o prawdzie.

Tank ale ty pier..... Piso was olał na forum jawnie napisał :)))) lecz twoja duma zabrania i tego faktu przyswoić

Mam inne zdanie niż Tank i to go boli on jest ja i ja
Adaśko od jakiegoś czasu nic o sobie nie pisze a Tank jak ten jełop dalej to samo powtarza


Każdy wam to powie iż masówką jesteście, nie ma tam zgrania ani ładu. Nie wiedzieliście nawet że go nie ma, żałosne wypierać się jak było ale co ja tam mogę wiedzieć jedynie kilka wpisów z waszego forum dostałem na ten temat
Jednak jaśnie pan tAnk myśli że nikt nie wiej jak was w ch... zrobiono. Miernoty tak o was pisano i tak pozostanie
Powracam czym się może pochwalić przejmowaniem miast Dussa jedynie nic innego nie potrafi żałosne lecz prawdziwe
Cały sojusz zuca się na nie aktywnych zamist walczyć
Hakan każdy kto ubije mu kolona klinem nazywa bociarzem - trzeba mieć tak jak ty i on nasrane by osarżać kogoś o boty

Więc pierdu pierdu Tank raz przyznaj się jak jest a nie świecisz oczkami za co za swoją masówkę a nie sojusz

Zbieranina Arikun dalej sprzedaje konto ?????
Może znowu nowe osoby pozapraszacie z innych światów na konta nie aktywnych co????
Sami rady nie dajecie ????


Tak stary Piso pomagał w walce nawet z wami i szacunek dla niego i żmudka

dal reszty szambonurków tylko pozdrowienia
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

2it24hd.jpg


TYPOWY ATAK NOOBA ALE COŚ W STYLU TANKUSIA :)
OCZYWIŚCIE KOLON ROZBITY:)
ALE JAKI WSTYD ŻEBY TAKIE COŚ WGL WYSŁAĆ NA MIASTO AKTYWNEGO GRACZA
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

mowiac szczerze to adasko was bral jak chcial :p a luzaki sciagaly mase sojusznikow zeby miec zabezpieczone tylki :D taka jest moja opinia
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

mowiac szczerze to adasko was bral jak chcial :p a luzaki sciagaly mase sojusznikow zeby miec zabezpieczone tylki :D taka jest moja opinia

Jeszcze się okaże że Shadow obstawiało miasta luzakom... Szkoda że nie mam mapki, zaznaczyłem na niej DH, Shadow i luzaków,było tam pięknie widać jaka przewaga była tych 2 sojuszy nad Dh lecz to luzaki miały problem, shadow po prostu grało z głową i pamiętam jakieś miasta nam zabrali chyba przy udziale tęczowych misiów. Kilka osób jest stanie potwierdzić słowa które pisałem o luzakach, gdyby to był na prawdę dobry sojusz nie miałby teraz nawet 1 paktu a Yakuza by już dawno nie istniała nie mówiąc o innym sojuszu, ale jak chcesz tankuś to ja wrócę na p i nawet mając kilka miasteczek wam zabiorę wioskę a kto mi ją obstawi ? a zobaczysz;p
 

DeletedUser13200

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Szkoda *Adasko* że przestałeś grać fajnie sie rozwijałeś dawałeś sobie rade z luzakami :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Szkoda *Adasko* że przestałeś grać fajnie sie rozwijałeś dawałeś sobie rade z luzakami :)

Nom, gdyby jeszcze nie te bany w tym samym czasie razem z lukim. I to akurat w takim samym wymiarze czasowym jak za multik ;)
A on sam z siebie nie skończył tylko dostał globala. pozdr.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Nom, gdyby jeszcze nie te bany w tym samym czasie razem z lukim. I to akurat w takim samym wymiarze czasowym jak za multik ;)
A on sam z siebie nie skończył tylko dostał globala. pozdr.

Kurcze, niepotrzebnie pisałeś. Znowu się włączy plebejska katarynka i będę na granicy puszczenia pawia.

"luzaki to nooby, luzaki masówka, luzaki nie porafią grać, ja bym ich załatwił, ja bym im sam wszystkim kolony wsadził w jeden dzień, uzaki to nooby, luzaki masówka, luzaki nie porafią grać, ja bym ich załatwił, ja bym im sam wszystkim kolony wsadził w jeden dzień, uzaki to nooby, luzaki masówka, luzaki nie porafią grać, ja bym ich załatwił, ja bym im sam wszystkim kolony wsadził w jeden dzień, uzaki to nooby, luzaki masówka, luzaki nie porafią grać, ja bym ich załatwił, ja bym im sam wszystkim kolony wsadził w jeden dzień, uzaki to nooby, luzaki masówka, luzaki nie porafią grać, ja bym ich załatwił, ja bym im sam wszystkim kolony wsadził w jeden dzień, uzaki to nooby, luzaki masówka, luzaki nie porafią grać, ja bym ich załatwił, ja bym im sam wszystkim kolony wsadził w jeden dzień, uzaki to nooby, luzaki masówka, luzaki nie porafią grać, ja bym ich załatwił, ja bym im sam wszystkim kolony wsadził w jeden dzień, uzaki to nooby, luzaki masówka, luzaki nie porafią grać, ja bym ich załatwił, ja bym im sam wszystkim kolony wsadził w jeden dzień... "

Błeeeeeeee!

Jak Jasio w piaskownicy. " twój tata jest głupi, twój tata jest głupi, twój tata jest głupi, twój tata jest głupi... "
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Po prostu nienawidzę kłamstwa i obłudy. Jeśli koleś uważa się za Boga niech gra jednym kontem a nie dwoma. A co do tego że grał sam to jestem ciekaw jak niby znalazło się u niego miejsc w gospodarstwie na 8k deffa i łódki, i to w 20 miastach.
Ale, jak Tank mówisz, zaraz będzie awantura i raban, że to on mi wstawiał kolony, nie ja jemu. Jak jest no-life'em to mi wstawiał. Ten temat jest dla mnie już wyczerpany.

Co do sytuacji, patrząc w statsy to zarówno Yakuza jak i Kartel, co prawda powoli, nawet bardzo ale tracą wioski. Nawet już nie próbują odbijać miast do których zakotwiczył kolon, nie chcą nabijać nam pkt walki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Witam wszystkich na glównym forum.Chce parę rzeczy wyjasnic ,po pierwsze w tej chwili gram na swiecie tau ale grałem na PI pod nickiem -76roberto- i dlatego sie zalogowałem zeby napisac pare słów.
Po pierwsze wszystkie wpisy jakie są tu zrobione z konta 76roberto to nie robilem ja tylko gracz adasko tak znał moje haslo i on zrobił te wpisy.Adasko ty jestes chory włamujesz mi sie na konto wypisujesz na siebie same pochwaly czlowieku ty idz do lekarza bo juz nic innego ci nie pomorze,nie masz honoru a wogule znasz znaczenie tego słowa chyba nie.
To tyle i zastanów sie 2 razy zanim cos zrobisz bo jak narazie pokazujesz swoje slabosci.
 
Do góry