Sytuacja na świecie - Pi

  • Rozpoczynający wątek mayys10
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Powiedzcie co się dzieje na tym świecie, bo jestem od tygodnia na urlopie, ale od czasu do czasu mam chwilę czasu, więc poczytałbym co się dzieje.
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Oj chyba ktoś miasteczko na wyspie cudów ostatnio stracił i nic się nie chwali :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

wbrew pozorom trochę się dzieje ;-)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

dzieje się tyle ze i tak nic nikt nie robi i każdy się nudzi dlatego patpyp z nudów bajeczki na Ts'ie gada dziecko jeszcze raz o czymś mi ktoś doniesie i skończy się dzień dziecka dla ciebie, nikt mnie ni zniszczył i nie zniszczy a na pewno nie taki dziad jak ty.
 

DeletedUser12365

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Oj chyba ktoś miasteczko na wyspie cudów ostatnio stracił i nic się nie chwali :p

Hehe, jak się ma, to i stracić można:) Gorzej jak się nie ma, albo ma coś mało atrakcyjnego to i szkoda zachodu na zabieranie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Hehe, jak się ma, to i stracić można:) Gorzej jak się nie ma, albo ma coś mało atrakcyjnego to i szkoda zachodu na zabieranie:)

tak tak ty masz za to atrakcyjne wioski ;p
gdyby nie podstep nawet bys 1 cudu nie zbudowala swym cienkim sojuszem a tak zrobiliscie fuzje top 3 sojków i kozaczysz
nie problem dolaczyc do dobrego sojuszu problem jes go utworzyc ;p ale SOD zawsze lizalo tylek luzakom a luzaki SOd dziwie sie ze rebelsi spekali i dolaczyli do bandy oszustow tyko po to aby wygrac cuda
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

tak tak ty masz za to atrakcyjne wioski ;p
gdyby nie podstep nawet bys 1 cudu nie zbudowala swym cienkim sojuszem a tak zrobiliscie fuzje top 3 sojków i kozaczysz
nie problem dolaczyc do dobrego sojuszu problem jes go utworzyc ;p ale SOD zawsze lizalo tylek luzakom a luzaki SOd dziwie sie ze rebelsi spekali i dolaczyli do bandy oszustow tyko po to aby wygrac cuda

heh widać ty burak na każdym świecie **** trujesz jakimiś marnymi komentarzami jesteś top1 ale na FO z czego wszyscy się śmieją :) szacun :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

heh widać ty burak na każdym świecie **** trujesz jakimiś marnymi komentarzami jesteś top1 ale na FO z czego wszyscy się śmieją :) szacun :)

@mały kotek, bo wiesz... zawsze gdzieś musi znaleźć się osoba, która ma problemy z samym sobą i przenosi to w świat wirtualny.. by swoim poziomem zarazić innych...

Ps. I dlatego trzeba sobie zapamiętać, że nie wolno zniżać się do tego poziomu tej danej osoby, bo wykończy Cię intelektualnym doświadczeniem, którego mu po prostu brak. :p

(Ps. Lubisz to! <- wystarczy kliknąć. :D)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

@mały kotek, bo wiesz... zawsze gdzieś musi znaleźć się osoba, która ma problemy z samym sobą i przenosi to w świat wirtualny.. by swoim poziomem zarazić innych...

Ps. I dlatego trzeba sobie zapamiętać, że nie wolno zniżać się do tego poziomu tej danej osoby, bo wykończy Cię intelektualnym doświadczeniem, którego mu po prostu brak. :p

(Ps. Lubisz to! <- wystarczy kliknąć. :D)

nic dodać nic ująć :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

hase idz sie schowaj z tym kotkiem bo 2 pacholki z was
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Adaś wrócił! Mój ulubiony megaloman. I od razu taka fajna awanturka, tylko dlaczego beze mnie? :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Mam nietypowe pytanie: kto jest administratorem gry na tym świecie?

To chyba nie jest tajna informacja :)
 
Do góry