Sytuacja na świecie - Pi

  • Rozpoczynający wątek mayys10
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
a jeśli chodzi o Pokemon League to jest jakiś nowy sojusz czy byli już na innych światach?:rolleyes:
 

DeletedUser77

Guest
Ogar111, z tego co mi wiadomo w Pokemon League to spora część osób z innych światów w tym np. ja :p
 

DeletedUser

Guest
przeglądając mapę napotkałem ciekawą nazwę sojuszu-ursus c360:D:D
 

DeletedUser

Guest
ja tam wolę osobiście wersję 1.0:D ale każda ma wady i zalety:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Spokojnie...stare światy niech pozostaną stare...
Po co mieszać? X]
 

DeletedUser

Guest
A mi sie szczerze nowa wersja bardziej podoba,lubie uleprzenia,jest ladniejsza i wogule.
 

DeletedUser

Guest
Forma ładna, to fakt...
Czytelne też...w miarę :)
ale na starym sprzęcie nie bardzo i te okienka oraz mapa na starcie to jednak problem...
 

DeletedUser

Guest
Ja naszczescie niemam problemow.
Juz sie tworzy koalicja :S ,cos mi sie obilo ;]
 

DeletedUser

Guest
To się tam u Was dzieje xD
już koalicje ;p
porażka jakaś...
Też bym grał tu, ale...gdybym miał więcej czasu z kompa :/
ustawienia świata by mi pasowały...
 

DeletedUser

Guest
umnie siostrzenica siedzi bo wakacje i non stop okupcja ktorejs z stron.
Ja mam pomysly? Jest sojusz Pokemon League a teraz powstal Zjem pokemona to my nie mozemy byc gorsi hheehe
 

DeletedUser

Guest
"Stop pokemonom"?:)
oj spokojnie...wymyślisz coś...
A tak ogólnie, to wojo w dobrym masz już stanie? (bez szczegółów, chodzi o jakość) ;D
 

DeletedUser

Guest
szczerze mowie bo co mi tam ;] to w oplakanym.tak aby wiochy zdobywac.
Tu ochrona trwa 7 dni wiec od jutra wieczorem bede mial dwa dni i tylko ale tylko wojo maksymalnie bede robil.W dwa dni z czarami narobie troche,tak mi sie wydaje :S
 

DeletedUser

Guest
Rozumiem, że Hera...
Daj tam popalić!
Ja na delta ciągle się teraz zbroję, szykuję i nic więcej...czekam na te akcje...a tam cisza... :-|
a ja w 95% full wiochy...w ciągu jednego dnia całą kolejkę budowy ogni ustawiłem...i czekam...
na My nie idzie mi za bardzo, nie robiłem ostatnio akcji, a cośtam woja się kisi...
 

DeletedUser

Guest
ja tylko zawsze na jednym sw loje,przewaznie sojusz prowadze wiec lubie miec duzo czasu aby wszystko elegancko ogarnac!
Tak hera,predkosc Pi wiec laska szybko sie laduje ;]
Kurde po ochronie,1wszego dni pt walki naprawde ladnie poleca cos mi sie wydaje hehe
 

DeletedUser

Guest
Oj polecą...ja nigdy nie miałem bardzo ostrego startu z powodu braku czasu :-C
na początku lamię, dopiero potem nabieram tempa...na początku rzucają się "farmerzy", potem jak niektórzy ucichną, ja jestem gotów do dalszego rozwoju ;>
to nie strategia, to szczęście jakieś... :-D
jak jesteś ciekaw mnie jako gracza, to proszę http://pl.grepostats.com/world/pl4/player/48666 ;)
 

DeletedUser

Guest
no nie powiem ze zle ale dla mnie osiagi na innych sw sie nie licza,tylko doswiadczenie zostaje.Nie raz jak kogos przyjmowalem to mi sie chwalili osiagami z inncyh sw ,ja na to ze moze mieli farta albo naprawde sa dobzi.To ze jestes dobry i masz 400k pt na jakims sw nie znaczy ze tu tez to osiagniesz bo moze nawet nie zdarzysz ak. do konca rozbudowac a cie zjada ;]
NO ale gratki :D:D
Ja sie nie chwale bo niemam czym :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
a Wy jak zwykle czuwacie po nocach na grepolis:D:D no life:p

oj wypraszam sobie...
Ja tak długo siedzę jedynie, jak mam z kim pogadać, a jak gadka się rozkręca jest od razu lepiej
tak ze 3 razy w tym tygodniu była gadka, to siedziałem ;>
a jak tam Twoja sytuacja na Pi?
 

DeletedUser

Guest
ja tam na spokojnie bardziej skupiam się na jocie, na pi tylko 1k pkt i troszke wojska, ale niedługo się to zmieni:D Albo lepiej nie będe nic mówić czy pisać bo sie zlecą i zaczną farmić:rolleyes:
 
Do góry