Sytuacja na świecie - Pi

  • Rozpoczynający wątek mayys10
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15104

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

jakie nudy jak już nie masz co robić to bierz łopatę i spróbuj przekopać cały świat na pewno nie bedzie ci się nudzić :D
 

DeletedUser13963

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Stary Luzak chciałby się dowiedzieć co się dzieje na świecie? :D
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Stary Luzak chciałby się dowiedzieć co się dzieje na świecie? :D

Witaj.Świat pomału umiera.Większość graczy kończy grę chyba i to już będzie pomału schyłek zabawy na tym świecie.Jeszcze jakieś wojenki niby są ale to już nie to co kiedyś.Osobiście też już mogę kończyć tam grę bo niejaki suchy1981 który tak się odgrzał że nas zniszczy skasował konto :)
 

DeletedUser13963

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

ehhh... Tak to jest.
Pewnie teraz wszyscy się rzucą na korynt bo też jest szybki, a dodatkowo morale jest nieaktywne.

Jakby ktoś chciałby zagrać u mojego boku tam, to piszcie tu do mnie na PW a ja się postaram znaleźć link aby być jak najbliżej mnie i moich sojuszników.
 

DeletedUser15104

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

nie wiem z jakiego powodu dla mnie korynt jest za wolny :D . Na Pi się dobrze czuję
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

szafa gra na pi, tylko trzeba na siłę przeciwników szukać :D

Ale jak to mówią, kto szuka nie błądzi :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16332

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

szafa gra na pi, tylko trzeba na siłę przeciwników szukać :D

Ale jak to mówią, kto szuka nie błądzi :D

Dokładnie ,Michał trzeba szukać na siłę,,bo nam się wow zrestartowało a reszta ich podopiecznych chce nas nakręcić na wspólna rozbiórkę shadows .. Te słowa kieruję do Wojowników z WoW żałośni jesteście..Bu ha ha wojownicy w pampersach
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Osobiście też już mogę kończyć tam grę bo niejaki suchy1981 który tak się odgrzał że nas zniszczy skasował konto :)
i napisała to farma co przez ponad rok czasu nabiła 700k pkt walki , poćwicz nobie a najlepiej wyjdź ze środka soja i zacznij walczyć bo dopóki ja grałem to nic ciekawego poza atakami co leciały po 15h nie pokazałeś ...
co do restartu to zakończyliśmy grę bo szkoda czasu na chama typu Dzoony i ciebie ptaszniku co w każdym pw szuka dziury w całym a przede wszystkim nie kumasz co się do ciebie pisze ... proponuję żebyś popracował nad sobą w szczególności w strefie czytania ze zrozumieniem i przy okazji kupcie Dzoonemu premkę bo chłopak mieszkając w stanach nie ma kasiory ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14089

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

pijacy to noby
atakują całym sojuszem 1 gracza, który praktycznie jest bez sojuszu i szczycą się przejęciem miasta w momencie gdy wołają do obstawy kolona cały swój sojusz i wszystkich swoich sojuszników
powodzenia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

pijacy to noby
atakują całym sojuszem 1 gracza, który praktycznie jest bez sojuszu i szczycą się przejęciem miasta w momencie gdy wołają do obstawy kolona cały swój sojusz i wszystkich swoich sojuszników
powodzenia


Proszę Cię, a na czym niby innym polega ta gra?? Zanim WofW nie padło robiliście - uwaga - DOKŁADNIE TAK SAMO!!!.

Tutaj się nie gra w pojedynkę, dobrze o tym wiesz, a że reszta Twojej strony odpadła to nie nasz problem choć po części nasza wina - Co byście innego niby zrobili jak to nasza strona by zrezygnowała pozostawiając pojedynczych graczy- UWAGA - DOKŁADNIE TO SAMO! I nie podważysz tej teorii bo sam doskonale pamiętam że dokładnie tak robiliście - DOKŁADNIE W TEN SAM SPOSÓB z graczami z sojuszy które rezygnowały z gry.


Dodatkowo co mogę napisać to że zawiodłem się na własnym osądzie Twojej osoby. Myślałem że raczej nie jesteś osobą która frustracje wylewa wszędzie gdzie się da :p Raczej za kulturalnego gracza. Ale widzę że ta teoria upadła razem z morale na Twoim mieście.
 

DeletedUser14089

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

a maags czy ja coś napisałam złego o Twoim sojuszu, szanuje tych graczy mimo że jesteśmy i zawsze byliśmy wrogami, a szanuje ich za uczciwą grę i wzajemny szcunek, szczególnie zasłużeni mają to w profilu, o Tobie nie napisałam bo zbyt mały kontakt ze sobą mieliśmy czy to na priv czy w walce, ale z tych nikłych kontaktow pamietam Cię bardzo miło i kulturalnie.
Podstawą jest umiejętnośc przyjęcia krytyki, a nie wywyższanie się
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Wiele na tym serwerze się pozmieniało.. ;) Zdecydowanie przyjemniej gra się bez sojuszu.. ;D Ps. Jeśli jest ktoś żywy jeszcze na tym serwie, to zapraszam do atakowania ^^ Ps2. Ożywmy trochę ten serv. ;p
 

DeletedUser14089

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Wiele na tym serwerze się pozmieniało.. ;) Zdecydowanie przyjemniej gra się bez sojuszu.. ;D Ps. Jeśli jest ktoś żywy jeszcze na tym serwie, to zapraszam do atakowania ^^ Ps2. Ożywmy trochę ten serv. ;p

tu przyznaję racje bez sojuszu jest ciekawiej i mniej nerwowo :D, a o tych atakach to było trzeba pisać przed moim restartem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

a maags czy ja coś napisałam złego o Twoim sojuszu, szanuje tych graczy mimo że jesteśmy i zawsze byliśmy wrogami, a szanuje ich za uczciwą grę i wzajemny szcunek, szczególnie zasłużeni mają to w profilu, o Tobie nie napisałam bo zbyt mały kontakt ze sobą mieliśmy czy to na priv czy w walce, ale z tych nikłych kontaktow pamietam Cię bardzo miło i kulturalnie.
Podstawą jest umiejętnośc przyjęcia krytyki, a nie wywyższanie się


Dokładnie to samo satarałem się wytłumaczyć Tobie, chodziło mi dokładnie o wypowiedź nt. atakowania całym sojuszem 1 osoby. Zawsze mam szacunek dla innych graczy ;)
 
Do góry