Sytuacja na świecie Psi :p

  • Rozpoczynający wątek Kochanica
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

To jak tam sytuacja na świecie, moje skarby? Jest jakaś ciekawa wojna w centrum? Bo na peryferiach cisza i spokój. Grzeczni jesteśmy :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Nazwa miasta adekwatna do raportu :)

Swoją drogą... może chłopak ma zastępstwo? Bo na forum też przestał spamować :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Jakies nowe wojny na psi? :D

Świat wolny to i wypadki rozwijają się powoli :p

Osobiście uważam, że jak coś ma się zacząć, to dopiero na początku września, kiedy fala odejść wymiecie 20% aktualnych graczy. Rozpoczynanie wojny teraz byłoby bez sensu, bo później może się okazać, że front z dnia na dzień stanie się nieobsadzony...
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Przepraszam najmocniej, czy na tym świecie gra ktoś kogo znam, czy mam kasować konto bo wieje nudą!?

P.S.
Pomijam PolishPrincess bo ona mieszka na Krymie i ma obwisłe cy..i :cool:
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Przepraszam najmocniej, czy na tym świecie gra ktoś kogo znam, czy mam kasować konto bo wieje nudą!?

P.S.
Pomijam PolishPrincess bo ona mieszka na Krymie i ma obwisłe cy..i :cool:

Nie na Krymie tylko w Irkucku i nie obwisłe tylko obfite :rolleyes:

I tak.....skasuj konto Wacławie :cool:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

No to doczekaliśmy czasów, gdy na pierwszym miejscu w rankingu sojuszy stoi największa masówka :p

To jak tam się czują nasze nowe numery jeden? :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Bo piszesz na dead forum dead servera dead gry :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

który serwer nie jest dead poza każdym nowym który wyjdzie :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

W sumie wszyscy na to sumiennie pracujemy - żeby jedynymi pozostałymi przy życiu osobami byli członkowie naszego sojuszu i ewentualnie jego sprzymierzeńcy ;) Ale moim zdaniem wielkie dni świata PSI są dopiero przed nami :]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

krugerius1 spalilam dzisiaj ognie i popsulam murek Twojej kolezance, z ktorą masz pakt osobisty.
Mam nadzieje, ze mimo to nadal mnie uwielbiasz? :rolleyes:
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Wszędzie się pali a na m57 cisza ^^ żadnych wojen, ludzie żyją w pokoju i harmonii, nikt nikogo nie najeżdża ^^ Prawdziwa idylla ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

krugerius1 spalilam dzisiaj ognie i popsulam murek Twojej kolezance, z ktorą masz pakt osobisty.
Mam nadzieje, ze mimo to nadal mnie uwielbiasz? :rolleyes:

jasne że dalej cie uwielbiam :rolleyes:

skończyłem gre na tym świecie wyjeżdżam do Holi w środę i nie mam czasu na bzdety...
oczywiście jak zawsze sojusz SGP umiera wraz ze mną życzę powodzenia na tym świecie
sępy mogą rozszarpać moje truchło, miasta do wzięcia nikomu ich nie oddałem więc sami se je czyśćcie
:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Wszędzie się pali a na m57 cisza ^^ żadnych wojen, ludzie żyją w pokoju i harmonii, nikt nikogo nie najeżdża ^^ Prawdziwa idylla ^^

Ciiii.... bo znowu jacyś barbarzyńcy z północy przyjdą i mi krowy straszyć będą... :rolleyes:

skończyłem gre na tym świecie wyjeżdżam do Holi w środę i nie mam czasu na bzdety...
oczywiście jak zawsze sojusz SGP umiera wraz ze mną życzę powodzenia na tym świecie
sępy mogą rozszarpać moje truchło, miasta do wzięcia nikomu ich nie oddałem więc sami se je czyśćcie
:cool:

Co to za sojusz, jak odejście jednej osoby powoduje, że znika??? :confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15257

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

HPW się sypie jest ich coraz mniej w rankingu ogólnym 4 pozycja ..
w agresorach już ich doganiają coraz gorzej z nimi ponad 20 miast straconych (9/10 nieaktywni gracze)
 
Do góry