Sytuacja na świecie Psi :p

  • Rozpoczynający wątek Kochanica
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Statystyki się odświeżają co godzinkę ;>
A top1 ma 1,7k, a nie 2k ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Napisale ''z 2k'' :D ...no nic poczekam a cos lepszego :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Ja też jestem ciekaw jaki masz nick na tym świecie PolishPrincess ???? nie daj się prosić tylko podziel się tą informacją .

Przeciez to normalka ze nie poda swojego nicku, taka sytuacja byla na ypsilonie. Tez nie podala
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Witam właśnie zaczęłam grę i staram się ogarnąć co i jak ...
I tak się zastanawiam czemu wszyscy się śmieją z "mojego" świata :p to znaczy że źle wybrałam i warto zmienić czy o co chodzi czemu piszecie że jest "śmieszne" ??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Witam właśnie zaczęłam grę i staram się ogarnąć co i jak ...
I tak się zastanawiam czemu wszyscy się śmieją z "mojego" świata :p to znaczy że źle wybrałam i warto zmienić czy o co chodzi czemu piszecie że jest "śmieszne" ??

Swiat jest poprostu wolny,dobry dla poczatkujecego gracza.

Napewno ci sie spodoba :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

prosy by sobie na wolnym świecie nie poradziły, bo złoto nie przynosiłoby natychmiastowych efektów.
jednostki są na każdym świecie takie same, czy to swiat szybki czy wolny. jak ktoś grać potrafi, a nie tylko czerpać surowce z fenickiego, to wszędzie sobie poradzi i teksty w stylu "nie gram, bo to za wolny świat dla mnie" są nie na miejscu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

prosy by sobie na wolnym świecie nie poradziły, bo złoto nie przynosiłoby natychmiastowych efektów.
jednostki są na każdym świecie takie same, czy to swiat szybki czy wolny. jak ktoś grać potrafi, a nie tylko czerpać surowce z fenickiego, to wszędzie sobie poradzi i teksty w stylu "nie gram, bo to za wolny świat dla mnie" są nie na miejscu.

A ty skad wiesz jak gram? grales ze mna? przeciwko mnie? napewno nie wiec bawia mnie twoje wnioski hahaha to ze uzywam zlota boli cie? ...ja juz nie gram po 2-3 lata na jednym swiecie bo to jest meczace wiec wolne swiaty mnie nie bawia bo zabieraja ci zycie :D wiec mysiu pysiu nie pogrys klawiatury z nienawisci :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Ja nie jestem bezimienna, nazywam sie PolishPrincess :rolleyes:
No, w sumie nie masz czym sie chwalic. Punkt dla Ciebie :eek:

Jolo rutowicz jestes bezimiennym noobemw grze. To, ze na fo robisz kariere w komentarzach nie znaczy, ze w grze okolwiek gdziekolwiek znaczysz a juz nie wspomne o jakichkolwiek osiagnieciach.

Jedynie gdzie pochwalilas sie nickiem to swiat Tau gdzie ucieklas przed farmieniem.

Teraz nie popelniasz bledu i grasz anonimowo przez co nie mozna sie z ciebie smiac jak jestes farmiona.

baba co chodzi po forum i pisze komus, ze ma wiecej pkt od kogos a boi sie ujawnic nick.

Kazdy byle noob moze zrobic sobie tu konto i napisac, ze ma wiecej pkt ale gorzej by to udowodnic.

Na Tau gralas na swoim nicku i bylas daleko poza srednia klasa. Nastepnie ucieklas na urlop przed farmieniem tlumaczac sie brakiem czasu z tym, ze za kazdym razem gdy pojawial sie nowy swiat pojawial sie taki noob jak ty na fo i pisal, ze gra.

Brak czasu na bycie farma to fakt ale na proby zablysniecia na kazdym nowym swiecie to juz czas masz.

Niestety konczy sie zawsze tak samo zaczynasz byc farmiona i uciekasz na nowy swiat.

Wlasnie dlatego boisz sie podawac nick by sie nie kompromitowac, ze jestes na 400 miejscu i ktos robi sobie z ciebie farme.

Boze czy mi sie zdaje czy nasza jola rutowicz polisz noob P jest jedynym noobem na tym fo co nigdy nic nie osiagnela a uwaza sie za kogos w miare dobrego?

wiecej tu takich pacjentow jak ty nie widac...

w ogole jak mozna komus pisac, ze ma sie od niego wiecej pkt a bac sie ujawnic nick? inni chociaz nie boja sie ujawnic nawet jak nie sa dobrzy.

a twoje tlumaczenie "kto ma wiedziec ten wie" jest zalosne. Maja wiedziec ci co ci pomagaja a ci co chca cie farmic nie moga wiedziec. to chyba oczywiste i tak starasz sie choc troche przetrwac na kazdym kolejnym swiecie.

bezimienny noob, ktory umie budowac domki a i sztucznie nadmuchuje sie na fo

co to polishprinces? ktos cos takiego idzial w grze poza tau gdzie zostala farma?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

co to polishprinces? ktos cos takiego idzial w grze poza tau gdzie zostala farma?

gra ze mną na świecie ypsilon i jest bardzo dobrym graczem, przynajmniej dla mnie. Wiesz nie dorównuje Ci do pięt a więc dla Ciebie ona i ja możemy być marnymi graczami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Nie kompromituj sie wiecej juz Turku.

Gram na ksi od dawna pod swoim nickiem i mimo 2 miesiecznego urlopu wciaz utrzymuje sie w TOP180 natomiast pkt walki mam wiecej niz niektorzy z TOP10. Korzystaj z grepostatow - to nie boli!

I zamilknij juz z tym tau. Gralam tam zaledwie 2 czy 3 tyg, a Ty wiecznie do tego wracasz.
Rozumiem, ze Twoj maly mozdzek potrafi tylko ogarnac jeden swiat, ale daruj sobie juz te wywody...

PS - nie dostajesz juz czasami rozdwojenia jazni? A moze na codzien tez wypowiadasz sie w rodzaju zenskim? :rolleyes:
 
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

prinseska on cos do ciebie czuje i w taki sposob to okazuje nie czepiajcie sie turka

fakt priceska gra na ypsilo i dobrze sobie radzi :eek: a to ze ktos na jakims swiecie przestal grac to nie znaczy ze jest slabym graczem :p

wazne zeby offa z defem nie mylic reszta juz z gorki ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Dla Turka swiat tau to egocentrum Grepolis :p
On nie potrafi zrozumiec, ze niektorzy woleli przeniesc sie na ypsilon ze znajomymi, aby dobrze sie bawic, niz zostac na tau z takimi capami jak Turek :rolleyes:.

Co do ypsilonu to powiem Ci Adrian, ze powinienes sie wstydzic. Taki noob jak ja wyprzedza Ciebie w rankingu! :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

mam tylko do ciebie polishprincess jedno pytanie czemu nie chcesz ujawnić twojego nicku
 
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Co do ypsilonu to powiem Ci Adrian, ze powinienes sie wstydzic. Taki noob jak ja wyprzedza Ciebie w rankingu!

princeska a co ja tam gram na wyscigi

omikron to inna bajka tam pazdzioch robil za taka motywacje

a wstydzic sie nie ma czego tylko tobie gratulowac

mam tylko do ciebie polishprincess jedno pytanie czemu nie chcesz ujawnić twojego nicku

motyka po co pytasz o nick i tak nie masz u niej szans :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

najpierw niech ujawni to zobaczymy :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

padłaś ale i tak nie podasz to chyba nie znaczy inaczej że się boisz no trudno niektórzy tak mają:p
 
Do góry