Sytuacja na świecie Psi :p

  • Rozpoczynający wątek Kochanica
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Chodzi ci może o kolejne fuzje i powstawanie coraz większych masówek? Spokojnie, jest limit... ^^

A poza tym tak jest zawsze w okolicach września, bo za moment ruszy fala odejść...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Teraz z HPW to można się tylko śmiać :cool: Największa masówka na serwerze ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

dobrze ze z was sie nikt nie smieje :D,dlaczego twierdzisz ze masowka, tam sa sami dobrzy gracze,moze ci szkoda ze ty takich graczy nie masz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

dobrze ze z was sie nikt nie smieje :D,dlaczego twierdzisz ze masowka, tam sa sami dobrzy gracze,moze ci szkoda ze ty takich graczy nie masz?

Jedno nie wyklucza drugiego :cool: Można być bardzo, bardzo, ale to bardzo dobrą masówką ;) Poza tym nie powiedziałbym, że to największa masówka... Żniwiarze mają więcej osób :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

następnym razem zastanów się co piszesz :)
może i w tej chwili mamy 112 graczy ale jutro może się to zmienić ...
wyłapaliśmy najlepszych graczy i teraz będziemy pozbywać się słabszych nie to co żniwiarze ^^ (120 graczy i to się nie zmienia od miesiąca)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

l.cypher powiedz mi ty masz wszystkich doswiadczonych graczy?,jezeli tak to fajna srednia jest w rankingu waszych graczy:) nic tylko pozazdroscic takiego soja:),zobacz ilu graczy HPW do miejsca 50 jest w rankingu a ilu twoich (3,4) max
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

wyłapaliśmy najlepszych graczy i teraz będziemy pozbywać się słabszych nie to co żniwiarze
l.cypher powiedz mi ty masz wszystkich doswiadczonych graczy?,jezeli tak to fajna srednia jest w rankingu waszych graczy nic tylko pozazdroscic takiego soja

Panowie panowie, stwierdzenie że macie najlepszych graczy jest grubo ale to grubo za mocne :) Nie macie nas więc to już wyklucza tą tezę :) A zapewniam wielu z naszych graczy mogło by zdrowo zawstydzić pod względem aktywności, doświadczenia i techniki gry niejednego z was :p A wiem co mówię, bo niektórych z was znam i miałem przyjemność z co poniektórymi grać na innych światach ;)

Do tego nie porównywałbym średniej sojuszu który zaczął ponad półtora miesiąca po starcie serwera do was :p Bo to aż wstyd że taki sojusz pod względem ilości miast (a nie ich rozbudowy, z resztą każdy doświadczony gracz przyzna rację iż rozbudowa miast na full to szczyt głupoty i marnotrawstwa wolnych mieszkańców) poza paroma wyjątkami to w niczym wam nie ustępuje ;) A dynamizmem awansowania w rankingu agresorów zawstydził już nie jeden stary sojusz :p

Ponadto, my już zdołaliśmy zdominować swoje morze i kończymy ten proces na drugim :) A wy wciąż użeracie się z innymi sojuszami na waszych morzach :)

Temu Panowie, więcej szacunku do graczy z młodszych mórz, bo wcale a wcale w niczym wam nie ustępujemy (no może nie jesteśmy tak zdolnymi bobami budowniczymi :p)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

następnym razem zastanów się co piszesz

Nie wiem czy to do mnie, ale sam staram się zawsze to robić. Jestem matematykiem... Ja się po prostu trzymam definicji masówki... :p

może i w tej chwili mamy 112 graczy ale jutro może się to zmienić ...
wyłapaliśmy najlepszych graczy i teraz będziemy pozbywać się słabszych nie to co żniwiarze ^^ (120 graczy i to się nie zmienia od miesiąca)

Ależ oczywiście, że w waszym przypadku się to zmieni. Co nie zmienia faktu, że aktualnie jesteście masówką. I gwoli ścisłości: my mając 55 graczy też jesteśmy masówką, choć jeszcze do przełknięcia. W sumie to aktualnie wszystkie sojusze Top10 są masówkami. Ostatni sojusz który nie był masówką, a był w Top10, to było TBC. Taki urok PSI :D

Z resztą wiesz... Generalnie masówki są różne: tragiczne (jak na przykład I jesteś w kropce z Omikronu) i bardzo dobre (jak na przykład Moria z Theta). Wy aktualnie jesteście gdzieś w górnej połowie :p

red baron napisał:
l.cypher powiedz mi ty masz wszystkich doświadczonych graczy?
Nie. Ale zdecydowaną większość. Na pewno przypadkowych osób nie bierzemy :rolleyes:

red baron napisał:
jezeli tak to fajna srednia jest w rankingu waszych graczy nic tylko pozazdroscic takiego soja,zobacz ilu graczy HPW do miejsca 50 jest w rankingu a ilu twoich (3,4) max

To teraz wać pan kpisz :D

Raz, że zapewne wiesz, ze ranking punktowy można o kant, ekhem, potłuc. Sam przez długi czas starałem się miniaturowe miasta podbijać, bo z morale nie wyrabiałem. Poza tym na M57 jednak należy się spodziewać nieco mniejszych miasteczek niż w centrum... :rolleyes:

Dwa, że zobacz kiedy zaczynała większość graczy od was, a kiedy My. Sam miałem start 27 czerwca. Duża część od nas jeszcze później. To co tu w ogóle porównywać :D

A zazdrościć... heh... moim zdaniem jest czego, ale to moja subiektywna opinia. Ostatecznie każda pliszka swój ogonek chwali :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

następnym razem zastanów się co piszesz :)
może i w tej chwili mamy 112 graczy ale jutro może się to zmienić ...
wyłapaliśmy najlepszych graczy i teraz będziemy pozbywać się słabszych nie to co żniwiarze ^^ (120 graczy i to się nie zmienia od miesiąca)
Od razu lepiej, więc jednak da się pobudzić aktywność osób na forum, wystarczy tylko napisać parę słów o ich sojuszu. Wracając do was co z tego że macie dobrych graczy? Jesteście rozrzuceni po 4 morzach, więc co z tego? Baron nikt nie ma powodów aby się z nas śmiać, a jeśli twierdzi że ma to są jego urojenia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Od razu lepiej, więc jednak da się pobudzić aktywność osób na forum, wystarczy tylko napisać parę słów o ich sojuszu.

To akurat bardzo dobra wiadomość. Forum było martwe, może teraz coś się zmieni ;)
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Byle by dyskusja była na poziomie i miała jakieś merytoryczne podstawy a nie przechwalanie się o kant stołu wartymi statystykami pkt rankingu ogólnego (czyli kto lepiej i szybciej buduje domki)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

tak jak powiedziales ze kazdy chwali swoje,ale tak jak ktos tu napisal nie chce mi sie sprawdzac kto,ze wakacje sie koncza i dzieciaki wroca do szkoly to sie dopiero zaczna roszady w sojach robic,na psi nie ma soja ktory teraz nie jest masowka,gra sie dopiero rozpoczela tak ze duzo sie zmieni,to ze jestesmy porozrzucani nie swiadczy o tym ze nie ma zgrania,tak jak SGP dla mnie dobry soj zaczeli pozno szybko skonczyli czesc jest u zniwiarzy i sa tam dobrzy gracze a graja z dzieciakami ktorzy na PSI zaczynaja,znam duzo osob ktore zaczely na PSI a jada innych ile wlezie,na nastepnym swiecie beda to wartosciowi gracze choc juz teraz sa nimi
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Dokładnie, więc nie warto brać i porównywać składów sojuszy z m57 do takich jak są np: na m44 czy tam m54 tylko na podstawie rankingów :) Bo nie odzwierciedlają prawdziwej wartości poszczególnych graczy w danym obszarze w którym grają :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

ja nie porownuje ale nie pozwole na glupie podsmiechujki na temat sojuszu w ktorym gram,ale i tez nie siedze cicho jak ktos sobie noz na moim sojusz ostrzy
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

W drugą stronę to samo :) Całe meritum wypowiedzi Lucka było zauważenie waszego skomasowania, które zapewne ma swój cel, a nie naśmiewanie się, bo każdy dobry sojusz co jakiś czas musi robić nabór i przesiew by uzupełniać ubytki odchodzących z gry graczy :)

Natomiast z naszej strony ostrzejszą reakcję wywołało dopiero wyskakiwanie z rankingiem i naśmiewanie się z tego że nasi gracze są gorsi bo pod względem średniej pkt ogólnych wam nie dorównują :) Co generalnie jest bez sensu, bo nie odzwierciedla w żaden sposób ich realnej wartości, jaką jest ścisła czołówka morza i fakt że nie jednego gracza wyautowali już z tej gry i nie jeden sojusz przez ich ataki padł :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

A swoją drogą całkiem fajnie wygląda rozpatrzenie sytuacji świata przez pryzmat tego, które morza obecnie zostały już przez jakiś sojusz opanowane ;)

Jak dla mnie, to poza Pijanymi Łowcami którzy opanowali M57, można śmiało powiedzieć że -300 SPARTAN- opanowało już M56, zaś Braveheart M65. Dodatkowo Renegade Hoplites opanowali M47, Praetorians M58, a Dom Wariatów M63. Z tym, że po pierwsze sojusze te są niezbyt rozwinięte i w każdej chwili ktoś im może na te terytoria wejść, a dwa ze są to morza niekompletne, na których jest jeszcze sporo wolnego miejsca, więc i zadanie było dużo łatwiejsze :p

Na innych morzach moim zdaniem nie można jeszcze mówić o jakimś zwycięzcy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

na tych morzach sytuacja sie jescze moze zmienic bo juz niektorym brakuje miejsca na wlasnych morzach i wybieraja sie na wyprawy po za obszar swoich terenow
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Owszem, ale o wiele łatwiej prowadzi się walkę wychodząc z opanowanego przez siebie morza, niż wychodząc z morza na którym ma się wewnętrznego rywala :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

następnym razem zastanów się co piszesz :)
może i w tej chwili mamy 112 graczy ale jutro może się to zmienić ...
wyłapaliśmy najlepszych graczy i teraz będziemy pozbywać się słabszych nie to co żniwiarze ^^ (120 graczy i to się nie zmienia od miesiąca)

Nie zwróciłem na ten post uwagi, "jutro może się to zmienić" ale wciąż macie otwartą rekrutację, a na dodatek od +20 k :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Nie zwróciłem na ten post uwagi, "jutro może się to zmienić" ale wciąż macie otwartą rekrutację, a na dodatek od +20 k
poczekaj a zobaczysz co sie bedzie dzialo:),to ze rekrutacja otwarta nie oznacza nic wy tez macie rektutacje zamknieta ale sciagacie graczy
 
Do góry