Sytuacja na świecie Psi :p

  • Rozpoczynający wątek Kochanica
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Nie ma to jak fragment rozmowy wyciągnięty z kontekstu:

Skoro tak dokładny masz wgląd do moich rozmów z krysem to powinieneś wiedzieć że niczego wam nie obiecaliśmy a o waszą rekrutację pieniliśmy się już dawno...

Władowanie się nam na morze bez pytania, zrekrutowanie sojuszu z którym prowadziliśmy wojnę, olewanie naszych próśb, na siłę ukierunkowanie na wojnę z BH

krys358 21.09.12 o godzinie 23:00
Tak ale my i nasi koalicjanci oczekujemy czegoś więcej
SzalonyAhmed 21.09.12 o godzinie 22:58
Puki co są wobec nas neutralni, więc i my wobec nich też
krys358 21.09.12 o godzinie 22:53
a zapatrywania na BH?

I jak mniemam po to zostało nam odcięte m47, by zostawić nam tylko 1 kierunek...

Poczuliśmy się troszkę urażeni traktowaniem nas jak gorszych, malućkich dzieciaczków którzy dopiero się uczą i wy robicie nam wieeeelką łaskę że chcecie nas wciągnąć do waszej wieeeelkiej koalicji...

postanowiliśmy więc że udowodnimy wam że mieliście błędne o nas zdanie i że wcale nie jesteśmy gorsi i że nie pozwolimy się tak traktować i że monopol na nasze morze mamy tylko my :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

I jak mniemam po to zostało nam odcięte m47, by zostawić nam tylko 1 kierunek...
Mówiąc szczerze... sam nie wiem, po co, a już na pewno nie po to aby was odciąć... jak pisałem, dowiedziałem się o tym już po fakcie
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Więc sam widzisz :) My tak to odczuliśmy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Cóż zobaczymy jak to wszystko się potoczy :)
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Hehehe dokładnie :) W końcu to tylko zabawa :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

W pełni się z tym zgadzam :cool: To tak jak z szachami: gra się w nie dla przyjemności, zazwyczaj z przyjaciółmi a nie z wrogami. Dlatego zawsze wolę mówić o przeciwnikach a nie wrogach ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Lean
O czym chciales pogadac?
Fakt jesli chodzi o spor 300 z BH to farsa. Rozpad naszego paktu to byla porazka. Wyszlo jak wyszlo, trudno. Do wojny po Waszym rozstaniu z nami wiadomo bylo ze wczesniej czy pozniej dojdzie ze wzgledu na HPW. Sam dobrze o tym wiesz. Neutralnosci nie dalo by sie dlugo utrzymac.

Cypher
Skad sie Tobie wzielo ze bez jakiegos wyraznego powodu zaatakowalismy Porywaczy?
Romeo poprosil nas o wyrzucenie jakiegos tam gracza z ich morza co zrobilismy. Rozmawialismy troche jednakze okazalo sie maja pakt z BH. Nasze rozmowy tym samym sie zakonczyly. Doszlo nastepnie do jakichs atakow ze strony Porywaczy (co podkreslam) przy okazji atakow BH. Spytalem czy w ramach wsparcia dla BH ida w konflikt z nami odpowiedzieli ze tak i to bylo na tyle.
Rozmawialismy jeszcze troche, do sporu miedzy nami doszlo jak doszlo, nie jestem tym samym negatywnie nastawiony do nich zreszta chyba jak i Romeo do nas. Osobiscie nie mam do nich zadnego ale.

Rekrutacja na Waszym morzu i m67 wydawala mi sie zamknieta. O Twoim mailu Cypher nie wiedzialem, ale w czasie kiedy to pisales nie musialem. Zastanawia mnie tylko w ktorym momencie zajeliscie kilka miast na naszym morzu ?..W kazdym razie odnoszac sie do pozniejszych wydarzen wydawalo mi sie ze rekturatacja na Waszych morzach jest zamknieta.
Morze 47.. hmm do fuzji z Renegade nie doszlo na gruncie Waszej wojny z nimi .. ale troche innych podstawach. Powiedzmy ze na gruncie kolezenskich podstaw. Okazalo sie ze w soju tym gra osoba ktora znam i doceniam. Nie powiem jednak aby na tym morzu mi nie zalezalo, bo tu bym sklamal. Dlaczego mialo mi by mi na nim nie zalezec skoro graniczy tez z morzem na ktorym my jestesmy?
Skoro na Waszych morzach rekrutacja i podboje mialy byc zamkniete to dlaczego nie mielibysmy wchodzic na morza na ktorych Was praktycznie nie bylo (raptem 3 miasta). Pytanie sie za kazdym razem Was o zgode na cos bylo troche nonsensowne.
Negocjacje sie przedluzaly bo jakos nie bylo Wam po drodze z nami, zatem widzac to bylo to calkiem logiczne rozwiazanie. Dlaczego mielibysmy pozwolic Wam zdominowac calkowicie to morze i dostac wczesniej czy pozniej kopa i z tego morza ? Bylibyscie przepieknie rozciagnietym sojem ze sporymi mozliwosciami ataku

Jeszcze jedno Panowie ... nie puszcie sie... i nie mowie tu tylko o Pijakach :p (swoja droga Pijani owszem zdobyliscie kilka miast ale mieliscie ekstra mozliwosci rozwoju offa). Mam nadzieje ze bedziemy mieli tutaj dobra zabawe ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Jeszcze jedno Panowie ... nie puszcie sie... i nie mowie tu tylko o Pijakach :p (swoja droga Pijani owszem zdobyliscie kilka miast ale mieliscie ekstra mozliwosci rozwoju offa). Mam nadzieje ze bedziemy mieli tutaj dobra zabawe ;)

Zabawa jest, kolon w obstawie z biremami, tylko pozazdrościć pomysłowości, co nie Kem?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Zabawa jest, kolon w obstawie z biremami, tylko pozazdrościć pomysłowości, co nie Kem?

:)))) wiem .. Jak widziales byla to minimalna ilosc. Klon musial z czyms plynac..spróbuj go wysłać bez niczego.
Ogni nie bylo a birem w nadmiarze:p
Przed klonem jednakze atakow biremami nie uswiadczyliscie :p. Przez poltora dnia w miescie mialem sporo roboty aby klona tam moc w ogole postawic :p

Cóż atak nie wyszedł ..zlozylo sie na to kila czynnikow.. bad luck.
Bedą inne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Generalnie były 2-3 ataki biremami^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Generalnie były 2-3 ataki biremami^^

Yyy no co Ty.
Zaraz zerkne. Biremy poszly raz z klonem a pozniej jako "wsparcie"
Kolon Krysa byl fejkiem a weszly po nim w calej ilosci 3 sztuk.
Reakcji na to tez bylem ciekawy.

Odnoszac sie do atakow deffem to ubaw mam teraz na PHI , ataki jeden po drugim slane szermierzami i lucznikami to jest hit :) sam nie wiem ile dzwon juz wtopil.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Hymm przejrzalem i masz racje :) atak 7 biremami 1 lodka 1 chyba szermierzem z najdalej wysunietego miasta.
O tym piszesz :).
Puscilem to owszem celowo :))) nie sadzisz chyba powaznie ze mial to byc atak.
Bez kitu.
O kolonie o 22:22 wiedzieliscie sprawdzajac go sowa.
Puscilem jakis badziew aby puscic i uwiarygodnic tego klona..do konca nie wiedzieliscie co doplynie :p. Liczylem ze wsparcie skupicie ok 22:28.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Jak Spartanie będą tracić miasta w tym tempie co obecnie, to obawiam się, że do świąt zejdą na minus... :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

oj tam :) tracą miasta ale na wygwizdowie , poczekamy jak wbijecie się dalej :D i dlaczego ban ?????

Systematycznie się wbijamy, ale faktycznie, prawdziwa zabawa dopiero przed nami. W każdym razie ćwiarteczka już za nami (26 miast), a przed nami "do wypicia" jeszcze jakieś 4 litry. Zobaczymy czy damy radę :cool:

A ban... krążą słuchy, że za obrazę administracji ^^
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

A ban... krążą słuchy, że za obrazę administracji ^^

Może któryś z modków miał okres i mu podpadłeś :D

A co do zabawy, czas pokaże :D Na razie pkt wpadają fajnie :) A deff się nudzi więc kiedyś też trzeba będzie zacząć go wykorzystywać :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Może któryś z modków miał okres i mu podpadłeś :D

A co do zabawy, czas pokaże :D Na razie pkt wpadają fajnie :) A deff się nudzi więc kiedyś też trzeba będzie zacząć go wykorzystywać :D

No to wbijajcie w głąb :D zabawa pewna , no i deff na pewno nie będzie się marnował :p a tak to co, daleko do Was :( .
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Cóż, na razie z nami musi sobie radzić tylko 300 :) Ale i oni ponoć nie narzekają na brak rozrywek :)

Generalnie jak to na wielkich wojowników przystało leją nas niemiłosiernie, grabiąc i plądrując oraz pozbawiając coraz to większych terytoriów, ale o tym to już pewnie wiecie ;) Więc po cóż odbierać im tą przyjemność ?? :p
 
Do góry