Sytuacja na świecie Psi :p

  • Rozpoczynający wątek Kochanica
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Krowy straszą, stonkę na pola zrzucają, alkohol wykradają z barku :(

To przez nią Vegass ma takie długi :cool:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A tak na marginesie chciałem pogratulować niejakiemu aso77 z Enomotia szarży dwustoma ogniami przez pięć akwenów morskich (37, 47, 57, 67, 77). Ma chłopak fantazję :rolleyes:

Szkoda ze wasz kolega i tak straci miasto :( No ale tak to bywa jak się zaprasza do sojuszu ludzi położonych 5 mórz dalej :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

No i stało się...... sojusz HPW przestał istnieć kiedyś królowali teraz już ich nie ma :( jestem ciekaw jak potoczą się losy tego świata :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

No i stało się...... sojusz HPW przestał istnieć kiedyś królowali teraz już ich nie ma :( jestem ciekaw jak potoczą się losy tego świata :)

Hmm, najpierw uciekliście z TBC do HPW, zaczęli Was atakować to i stamtąd uciekłeś, twardy jesteś:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Hmm, najpierw uciekliście z TBC do HPW, zaczęli Was atakować to i stamtąd uciekłeś, twardy jesteś:)

Dobre :) ,tylko mijasz się trochę z prawdą co do tych rzekomych "ucieczek" :p , jak kolega nie wie to nich kolega nie pisze. I masz rację twardy jestem :cool:
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka...
 

DeletedUser9917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

a czemu Spartanie tak nagle zamilkli w dyskusji na forum? ;)
czyżby szykowali jakąś wielką ofensywę na Pijaków? ;P :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

W każdym razie, bez flaszki mnie tu do mnie nie wpadać!!! :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

i to mi sie podoba Cypher :) flache to bym wypil :)
byle by nic czeskiego wzrok mi potem siada :)
Odnoszac sie do tematu glownego...to coz 300 jest atakowanych z dwoch stron. Ani BH ani Pijani (ktore mialo czas na rozwoj wojska) nie maja innego zajecia wiec czemu tu sie dziwic.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

i to mi sie podoba Cypher :) flache to bym wypil :)
byle by nic czeskiego wzrok mi potem siada :)
Odnoszac sie do tematu glownego...to coz 300 jest atakowanych z dwoch stron. Ani BH ani Pijani (ktore mialo czas na rozwoj wojska) nie maja innego zajecia wiec czemu tu sie dziwic.


Sami sobie tą wojnę sprawiliście:)
 

DeletedUser9917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

300 przestało istnieć w chwili w której Seba zakończył grę... po jego odejściu śmiało można rzec że nie było ani jednej dobrej decyzji podjętej przez radę :)
ale to tylko moja prywatna opinia :) z którą zapewne rada sojuszu się nie zgodzi :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Panowie ,nie stawiajcie jeszcze na nich krzyżyka , może chłopaki jeszcze coś pokażą :rolleyes:
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Cóż, my byliśmy bardzo pokojowo nastawionym ludem odmieńców którzy sobie spokojnie siedzieli tam gdzie im się podobało najbardziej bijąc szkodniki na swoich wyspach :) Niestety do kogoś nie docierało kulturalne: "Wypad z naszego podwórka bo będziemy gryźć"

300 w tedy czuło się tak pewnie że przeoczyło fakt iż my na swoim podwórku nie mieliśmy naturalnych wrogów, bynajmniej nie dlatego że ich nie posiadaliśmy wcale (tempem przyrostu pkt walki zawstydzaliśmy już w tedy nie jeden top sojusz), lecz że po prostu ich wytępiliśmy, o czym zapewne donosił wam dzifku a którego pewnie większość od was zlała stwierdzając: "a co on tam wie, nas jakimiś dzieciakami z dziczy straszyć będzie, za słabi są dla nas"

Cóż, prośby i groźby nic nie dały to się 300 przejechało :) Brakło dowodzenia, walka na kilku frontach, brak koordynacji w działaniach i oto rezultat :)

Nie mówię tutaj że 300 są złym sojuszem bo mają sporo świetnych graczy, ale popełnili poważny błąd w strategii, nie doceniając południa swoich granic... Niestety w starciu równorzędnych sojuszy zawsze wygrywa ten który ma lepszą pozycję względem drugiego, w tym wypadku niestety 300 leży w przegranej pozycji bo ich front rozciąga się na gigantycznym obszarze :)

Ale i tak nieźle się trzymają jeszcze :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Moje zdanie Lean znasz na temat tego co sie kiedys wydarzylo.
Generalnie do przeszlosci nie bede wracal. Wojna jest wynikiem pewnych decyzji o ktorych juz w sumie nie ma co rozmawiac a i sie powtarzac.
Poki co walczymy i coz .. walczyc bedziemy. Zmian juz raczej nie bedzie.

Tymczasem pozdrawiam Panowie ide nalac sobie wina i wracam do gry :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Hehe, dla reszty 300, piccolo na mój koszt!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Pozdrawiam Pannę MIGotkę :) Komiks z dedykacją dla niej:

koalicja.png


Link do Komiksu w Pełnym Rozmiarze

Edit: uff... jakoś udało się zamieścić większy obrazek ;)
 

Załączniki

  • koalicja.jpg
    koalicja.jpg
    21,3 KB · Wyświetlenia: 40
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Tiaa... i że to ponoć mój paw był... a najlepsze że ja nic nie pamiętam... taka była impreza że obudziłem się na wieży w mieście u dzifku ze sztandarem naszej armii, obok leżał BDuin z wyłupaną czaszką zarządcy miasta wypełnioną winem czerwonym (a może to i nie wino było ?? ale czerwone coś, i dało się pić)... a nasze pochlejmordy właśnie wypijały resztki zawartości kantyny przy magazynie naszego kolegi z 300...
 
Do góry