Sytuacja na świecie Psi :p

  • Rozpoczynający wątek Kochanica
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

oj tam, jak dojdzie do mantykory to będzie szpan :D

A co do świata, to dzisiaj Enomłotki obudziły się z dużym bólem głowy, bo oberwały od nas z rana obuchem w łeb :D parę miast im się sypło, ktoś powie że to po nieaktywnym, bo mu się urlop skończył :p Ale nawet powstawiane czujki im nie pomogły ;) jedno uratowali raptem :D
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

A grasz w ogóle na Psi i znasz naszą sytuację? :)


Jak już kolega powiedział. Nie znam waszej sytuacji na tym świecie i nie gram na Psi.
Mówiąc szczerze to śmigam tylko na światach II Generacji. Na tych I generacji, już jakoś nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Jak już kolega powiedział. Nie znam waszej sytuacji na tym świecie i nie gram na Psi.
Mówiąc szczerze to śmigam tylko na światach II Generacji. Na tych I generacji, już jakoś nie.

Zastanawiało mnie ostatnio, czym różnią się te światy, poza zmienionym nazewnictwem. No i tym drobiazgiem, że czasami nie ma podboju :cool:
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Zastanawiało mnie ostatnio, czym różnią się te światy, poza zmienionym nazewnictwem. No i tym drobiazgiem, że czasami nie ma podboju :cool:

Popatrz sobie na niemieckie forum. Nie różnią się niczym, po prostu ilością.
 

DeletedUser19215

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Czy jest może któryś z administratorów lub moderatorów strony??? Może jakiś manager???? Czekam na odpowiedzi dotyczące mojego sprezciwu a średnio otrzymuję je raz na dzień???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

1. Sprzeciwy rozpatrujemy tylko w tickecie.
2. Moderator ma inne obowiązki niż administrator.
3. Możesz w tickecie poprosić o innego administratora rozpatrującego sprawę.
4. Support to ludzie, a nie maszyny, którzy siedzą 24/h. Administrator ma 48h na odpowiedź.
5. Widocznie mijacie się z adminem, który rozpatruje sprzeciw, stąd otrzymujesz odpowiedź tylko raz dziennie.
6. W regulaminie forum jest punkt, który mówi, że na forum ogólnym jest zakaz rozmów na temat pracy administracji i następne posty tego typu będą przez moderatorów usuwane, a osoby je piszące karane odpowiednimi karteczkami.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Teraz z pewnością większość graczy zakończy grę po tym jak jeden z założycieli rozwiązał sojusz Braveheart of stell podczas budowy ostatnich poziomów cudów, teraz ocenzurowani wygrają świat.
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Teraz z pewnością większość graczy zakończy grę po tym jak jeden z założycieli rozwiązał sojusz Braveheart of stell podczas budowy ostatnich poziomów cudów, teraz ocenzurowani wygrają świat.

Jest dla mnie nie pojęte jak można być zrytym gościem żeby chęć zdobycia głupiej korony popychała kogoś do tego typu zachowania jakim jest rozwiązanie sojuszu przeciwnika.Mam nadzieję że uczciwi gracze Ocenzurowanych którzy mają jaja i honor opuszczą sojusz i pokażą że nie są tak samo zryci jak osobnik który wpadł na tak głupi pomysł.Gracze którzy jednak podejmą decyzję,że taka wygrana sprawi im radość proponuję o pilną konsultację z psychiatrą bo do końca normalni nie są.Pozdrawiam i gratuluję korony która śmierdzi.
 

DeletedUser19296

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Także Panie i Panowie!!
Świat PSI w zasadzie umarł, i niema sie co spodziewać nowych wpisów tutaj :D

Pozdrawiam wszystkich ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Co się dzieje na Psi? opisze ktoś sytułacje? jak tam z Ba,cisną dobrze ocenzurowanych? :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Co się dzieje na Psi? opisze ktoś sytułacje? jak tam z Ba,cisną dobrze ocenzurowanych? :confused:

Reakcja Ocenzurowanych na ten wpis:
laie_67.gif
th_girl_haha.gif
zubaw.gif


Reakcja BA na ten wpis:
nosze.gif
nosze.gif
nosze.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Game over.
Ostatni odbity :)
Świetna robota Panie i Panowie z sojuszu :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

wcale nie uważam was za wygranych bo to nie była świetna robota tylko jedno wielki oszustwo.
nie jest sztuką zasypywać ludzi podczas ataków ogromnymi ilościami surki po 100 jednostek aby utrudnić obronę.
Serwer tak mulił że nie było możliwości obrony.Próbowaliście prędzej parę razy i nie daliście rady jeżeli była uczciwa walka,a najwyraźniej nie potrafiliście w taki sposób więc trzeba było kombinować.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

wcale nie uważam was za wygranych bo to nie była świetna robota tylko jedno wielki oszustwo.
nie jest sztuką zasypywać ludzi podczas ataków ogromnymi ilościami surki po 100 jednostek aby utrudnić obronę.
Serwer tak mulił że nie było możliwości obrony.Próbowaliście prędzej parę razy i nie daliście rady jeżeli była uczciwa walka,a najwyraźniej nie potrafiliście w taki sposób więc trzeba było kombinować.

Blah, blah blah. Cześć przegrańcu :)

Prawda jest taka, że choćby sama bozia wyjrzała zza chmurki i zstąpiła na ziemię by wam pomóc, to i tak byście przegrali bo akcja była przeprowadzona na medal. Wielkie brawa dla Andrew73, który ją zorganizował! Podczas gdy całe wasze wojsko stacjonowało w jednym miasteczku na prawdziwy cel poszło jakieś 100 tysięcy ogni i 400 tysięcy offa lądowego. Prawie wszystko z resztą wróciło, bo w cztery sojusze zdołaliście jakieś nędzne ochłapy zebrać - resztą wojska nie zdążyliście obrócić, bo doloty mieliście po kilkanaście godzin w większości. Kwadrans przed kolonem, miasteczko był puściutkie, bo je na bieżąco czyściliśmy. Nie wiem, co za geniusz był u was koordynatorem obrony, ale najwyraźniej dał pupy i daliście się zrobić jak dzieci.

Jesteśmy wielcy, sami przeciwko całemu światu, wygraliśmy ten świat bezapelacyjnie. Sprawiedliwość zatriumfowała, zło kolejny raz zostało pokonane, dobro nagrodzone. Ave my. :cool:

Z resztą korona to tylko potwierdzenie naszej dominującej pozycji. Nie pamiętam kiedy ostatnio zrobiliście jakąkolwiek akcję, która mogła nam zagrozić. Miasta wam zabieramy jak chcemy i to graczom aktywnym. Szczerze mówiąc to nawet nie pamiętam kiedy ostatnio ktoś z was raczył mnie zaatakować. Nie licząc jorgusia wysyłającego ognie na losowe miasta (które to ognie mu później kasujemy) i ligusia wysyłającego ataki w bonusie nocnym (wypadałoby mu w końcu wytłumaczyć, nie uważasz?), to chyba mówimy o zeszłym półroczu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

sami przeciwko całemu światu

Podaj mi świat gdzie jeszcze nie było takiego sojuszu gdzie nie walczył sam... To pogadamy o waszej wielkości.
 
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Dlaczego są usuwane posty w tym temacie,przecież nikt nikogo nie obraża a chcemy tylko poruszyć wątek nieuczciwości w grze stosowany przez wygrany sojusz "ocenzurowanych".
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Dlaczego są usuwane posty w tym temacie,przecież nikt nikogo nie obraża a chcemy tylko poruszyć wątek nieuczciwości w grze stosowany przez wygrany sojusz "ocenzurowanych".

Mam dziwne wrażenie, że to może być kwestia złamanego regulaminu forum :p Ale co ja tam mogę wiedzieć, według ciebie i omegi to pewnie i tak tylko kolejny dowód na spisek :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Zapraszam do Regulaminu forum

W szczególności polecam fragment:

§6. Forum nie służy do dyskusji o blokadach,ostrzeżeniach czy też regulaminach.
 

DeletedUser20392

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Brawo Ocenzurowanym I Wielkie Brawa la BHOS obydw sojusze daly rade ale Ocenzurowani dali rade... Co powiedziec smutek nerwy i tak dalej gra zostanie gra i tak bedzie jeszcze wieki XD

Bylem BHOS bylo pieknie ale sie skonczylo soj rozwiazany i koniec.

Gra byla fajna bylem kolo Lucyperka i mnie dziwi ze wtedy mnie nie atakowal ale obojente nie?

BHOS EVER! XD
 
Do góry