Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Do Konstancja

Nawet nie wiesz jak bardzo nie chcemy żebyście sie szarzy zrobili
Będzie można udowodnić że tylko w braniu urlopów i robieniu przekrętów jesteście najlepsi

Oczywiście oprócz budowania domków :)

Z chęcią zapoznam sie z dowodami jakie posiadasz na temat tego że bobry wysłąły glorka do kupienia cudaków
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No niestety redko przykro mi to mówić ale gdybyście się nie przejmowali to nie byłoby tej dyskusji.

Co do podbijania w nocy zacytuję to co napisałem wcześniej


Co do tego czy ja chcę koronkę, nie chcę, mam już więc po co mi druga, ale to nie jest powód dla którego nie mogę wbić na cud lub spróbować...

Cichy, a czy my tę dyskusję rozpoczęliśmy? Nie. Szukacie zaczepki. Gratuluję. Po raz kolejny pokazałeś, ze jesteś bardzo aktywnym graczem, który lubi w nocy wyszukać najsłabsze ogniwo i zaatakować.. i nie mówię tego z ironią, bo tacy gracze też są potrzebni. Znałam takich co ze statystyk nie wychodzili i wiedzieli, kiedy u mnie w soju ktoś nieaktywny zanim ja się zorientowałam.. Strategia jest wazna.. Wy cel osiągnęliście, tylko, ze nas to w tej chwili nie rusza.. Miesiąc temu tak.. teraz sorry ale nie :)
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Cichy, a czy my tę dyskusję rozpoczęliśmy? Nie. Szukacie zaczepki. Gratuluję. Po raz kolejny pokazałeś, ze jesteś bardzo aktywnym graczem, który lubi w nocy wyszukać najsłabsze ogniwo i zaatakować.. i nie mówię tego z ironią, bo tacy gracze też są potrzebni. Znałam takich co ze statystyk nie wychodzili i wiedzieli, kiedy u mnie w soju ktoś nieaktywny zanim ja się zorientowałam.. Strategia jest wazna.. Wy cel osiągnęliście, tylko, ze nas to w tej chwili nie rusza.. Miesiąc temu tak.. teraz sorry ale nie :)

a kto zaczął całą ta dyskusję?
cofnij sięe parę stron i zobacz , bo mi się wydaje że Konstancja
wcześnie było z humorem dwa zdania napisane i pewnie to byłby koniec

nikt z bobrów nie robił żadnego halo z wbicia tego kolona przecież
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Cichy, a czy my tę dyskusję rozpoczęliśmy? Nie. Szukacie zaczepki. Gratuluję. Po raz kolejny pokazałeś, ze jesteś bardzo aktywnym graczem, który lubi w nocy wyszukać najsłabsze ogniwo i zaatakować.. i nie mówię tego z ironią, bo tacy gracze też są potrzebni. Znałam takich co ze statystyk nie wychodzili i wiedzieli, kiedy u mnie w soju ktoś nieaktywny zanim ja się zorientowałam.. Strategia jest wazna.. Wy cel osiągnęliście, tylko, ze nas to w tej chwili nie rusza.. Miesiąc temu tak.. teraz sorry ale nie :)

redko ale my też jej nie rozpoczęliśmy zerknij czyj był pierwszy post:)
dzięki za gratulacje, każdy lubi wbijać do nieaktywnych nie ma tu wyjątku choćby nie wiadomo jak ktoś się tłumaczył:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

redko ale my też jej nie rozpoczęliśmy zerknij czyj był pierwszy post:)
dzięki za gratulacje, każdy lubi wbijać do nieaktywnych nie ma tu wyjątku choćby nie wiadomo jak ktoś się tłumaczył:)

pierwszym był post Primala, jakie to szaraki zaraz sie posypią :)

I oczywiście, że masz rację z tymi nieaktywnymi - wszyscy ich lubimy. Jest jedno ale tylko - trzeba czekać na odpowiedni moment a i cel jest przypadkowy.
Wszyscy wiedzą, że Bobry (mimo kłamstw primala) miały okazję spróbować nie dopuścić do koronacji OZ i sie tego wystraszyły. Skany, kruszenia i...nic. Bo trzeba to było zrobić w świetle dnia, w niedziele i przy pełnych trybunach.
A dziś -cóż, sam sobie odpowiedz ile to znaczy :)
 

DeletedUser3705

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Gdy już zakończy się okupacja i inni wycofają wsparcia.. to możecie tak z nudów sobie przyatakować to miasto. :) Tylko powiedzcie kiedy, to wyostrzone zapodam.

Kod:
[b][b]S15 zepp11 W f**[/b]: Własne wojska w tym mieście[/b]
[table="width: 710, class: outer_border"][tr][td][font=Courier New][img]http://grepolis.potusek.eu/static/698.png[/img]
[img]http://grepolis.potusek.eu/static/fA1.B1.C1.D1.F1.B2.E2_45_4.png[/img]
 25464   1724   4980   8533   1875  12259   3076 
[/font][/td][/tr][tr][td="colspan: 3"][center][url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter Revolution Tools[/url] - ver. 3.2.24 created by Potusek & Anpu[/center][/td][/tr][/table]
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

pierwszym był post Primala, jakie to szaraki zaraz sie posypią :)

I oczywiście, że masz rację z tymi nieaktywnymi - wszyscy ich lubimy. Jest jedno ale tylko - trzeba czekać na odpowiedni moment a i cel jest przypadkowy.
Wszyscy wiedzą, że Bobry (mimo kłamstw primala) miały okazję spróbować nie dopuścić do koronacji OZ i sie tego wystraszyły. Skany, kruszenia i...nic. Bo trzeba to było zrobić w świetle dnia, w niedziele i przy pełnych trybunach.
A dziś -cóż, sam sobie odpowiedz ile to znaczy :)

pierwszy post napisany Dzisiaj, 07:10
Nie wiem czy była taka okazja nie orientuje się, znaczy była przy budowaniu ale nie wyszło:)
A dzis-cóż gramy dalej bo gra się nie skonczyła:)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Budny.. ale ja widzę kto to zaczął.. Ty i picia :) Więc od Konstancji się odstosunkuj :) Zaczepiliście? Zaczepiliście.. ale widzę, ze znowu bedzie wmawianie, że nie, że to OZ.. i w ogóle OZ takie feee... tylko to Wam już zostało :)

Cichy, dlatego napisałam o tych nieaktywnych.. dla mnie to normalne.. wiadomo, że wkurza, ale w każdym sojuszu się to zdarza.. Fajnie coś ugrać piękną akcją, ale ekonomiczniej jest zabierać wioski neiaktywnym.. ot cała filozofia.. nie mam Ci tego za złe.. taka gra :) Tylko teraz to już nie ma takiego znaczenia. Korona jest.. szaraków kupa, a z dnia na dzień przybywa.. Jak pojawi się ciekawy świat z nowym systemem, to wiadomo co będzie ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Budny.. ale ja widzę kto to zaczął.. Ty i picia :) Więc od Konstancji się odstosunkuj :) Zaczepiliście? Zaczepiliście.. ale widzę, ze znowu bedzie wmawianie, że nie, że to OZ.. i w ogóle OZ takie feee... tylko to Wam już zostało :)

Cichy, dlatego napisałam o tych nieaktywnych.. dla mnie to normalne.. wiadomo, że wkurza, ale w każdym sojuszu się to zdarza.. Fajnie coś ugrać piękną akcją, ale ekonomiczniej jest zabierać wioski neiaktywnym.. ot cała filozofia.. nie mam Ci tego za złe.. taka gra :) Tylko teraz to już nie ma takiego znaczenia. Korona jest.. szaraków kupa, a z dnia na dzień przybywa.. Jak pojawi się ciekawy świat z nowym systemem, to wiadomo co będzie ;)
no właśnie to tylko gra:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

A dzis-cóż gramy dalej bo gra się nie skonczyła:)

Szacun - ten pan oddaje ci salut - polecem też art. ;)

foto431.jpg


http://joemonster.org/art/16435
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie nieee, my już tylko ryby łowimy przerobionymi do tego celu biremami a to Ty dalej palisz pola ryżowe ;)

Ada własnie puknał na tej okupce 15k pkt jednym strzałem :eek:
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie nieee, my już tylko ryby łowimy przerobionymi do tego celu biremami a to Ty dalej palisz pola ryżowe ;)

Ada własnie puknał na tej okupce 15k pkt jednym strzałem :eek:

Tylko błyskawice sobie możecie porzucać :)
Redka czy napisanie że OZ będzie miało dzisiaj niespodziankę uważasz za jakiś początek dyskusji?
gdzie masz jakiekolwiek stwierdzenie (do postu Konstacji / konstantego)że bobry wan kolona wsadziły?
a to że napisałem w odpowiedzi na post że bobry w południe szaraki walną , że chyba OZ to zrobi to według ciebie jakaś zaczepka była ?
Przeczytaj sobie posta Konstancji , porównaj i dopiero pisz.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Tylko błyskawice sobie możecie porzucać :)
Redka czy napisanie że OZ będzie miało dzisiaj niespodziankę uważasz za jakiś początek dyskusji?
gdzie masz jakiekolwiek stwierdzenie (do postu Konstacji / konstantego)że bobry wan kolona wsadziły?
a to że napisałem w odpowiedzi na post że bobry w południe szaraki walną , że chyba OZ to zrobi to według ciebie jakaś zaczepka była ?
Przeczytaj sobie posta Konstancji , porównaj i dopiero pisz.

Nieee.. to były tylko takie tam o pogodzie pogaduchy.. bez znaczenia, wcale nie zaczepne.. Na forum u siebie mogliście to napisać.
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Tylko błyskawice sobie możecie porzucać :)
Redka czy napisanie że OZ będzie miało dzisiaj niespodziankę uważasz za jakiś początek dyskusji?
gdzie masz jakiekolwiek stwierdzenie (do postu Konstacji / konstantego)że bobry wan kolona wsadziły?
a to że napisałem w odpowiedzi na post że bobry w południe szaraki walną , że chyba OZ to zrobi to według ciebie jakaś zaczepka była ?
Przeczytaj sobie posta Konstancji , porównaj i dopiero pisz.

Daj im pogadać ;).... Pewnie tylko tutaj mogą wyrazić swoje zdanie...zresztą pewnie lekarz dyżurny ma wolne, stad te wybujale opinie... Niech fantazjuja widać taki wiek ze tylko tyle mogą :p
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

widzisz po waszej reakcji na takie wpisy o niczym widać że jednak trochę was ten kolon poruszył jednak i zaprzeczanie temu nic wam nie da

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Daj im pogadać ;).... Pewnie tylko tutaj mogą wyrazić swoje zdanie...zresztą pewnie lekarz dyżurny ma wolne, stad te wybujale opinie... Niech fantazjuja widać taki wiek ze tylko tyle mogą :p

no po ich wpisach widać że nie ma lekarza na oddziale :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

widzisz po waszej reakcji na takie wpisy o niczym widać że jednak trochę was ten kolon poruszył jednak i zaprzeczanie temu nic wam nie da

Tak.. jestem bardzo poruszona.. inni też.. dlatego kilka cytatów

xxxx 25.02.2015 09:36
no odbijac tego na pewno nie bedziemy

nic sie w sumie nie stało ale co niektorych moze to nauczy ze swiaty same sie nie wygrywają

XXXX 25.02.2015 09:41
Zgadzam się, że nic się nie stało.
A podbijanie naszych cudaków przez Bobry to tylko tak na otarcie ich łez.

redka 25.02.2015 10:35
no trudno.. teraz i tak niczego to nie zmienia..

smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Tak.. jestem bardzo poruszona.. inni też.. dlatego kilka cytatów

xxxx 25.02.2015 09:36
no odbijac tego na pewno nie bedziemy

nic sie w sumie nie stało ale co niektorych moze to nauczy ze swiaty same sie nie wygrywają

XXXX 25.02.2015 09:41
Zgadzam się, że nic się nie stało.
A podbijanie naszych cudaków przez Bobry to tylko tak na otarcie ich łez.

redka 25.02.2015 10:35
no trudno.. teraz i tak niczego to nie zmienia..

smiley_emoticons_panik4.gif

przecież było wiadomo że odbijać nie będziecie bo nie macie czym , więc ten wpis o niczym nie swiadczy


Ps

zgredek pewnie ma inną wersję rozmowy z waszego forum więc później ją przedstawimy :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ekstra, to czekamy :) bo bardzo dużo się dzieje na forum.. nie nadążam czytać, taka aktywność :)
 
Do góry