Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

no trzeba coś napisać, bo zaczynają tu postować jacyś miszczowie kiczu :rolleyes:

no więc bardzo ładna choć desperacka próba Bobrów osiągnięcia... hmm ..czegokolwiek(?)

lubimy taką zabawę ale umówmy się co do jednego - wy sprzątacie po sobie trupy :p nie wiem kto tą szarżą na armaty dowodził, ale tych specjalistów od ataków bez ogni czyli ozdara i usieka proszę przysłać z samego rana do oczyszczenia zatoki, bo zaczyna to wszystko gnić i piżmem walić :mad:
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Haha jakoś nie chwaliliście się na forum jak straciliście 5293 szybkich łódek oraz 455 wolnych łódek na jednym mieście i tam też szły ataki bez obstawy ogni.
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ciach

Ja Ci zaraz dam poczucie humoru :D |ciach|
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ciach

no z moja kulturą nie najlepiej, niski poziom...disco polo, liga angielska, piwo, bekanie, piwo, bekanie, wygrywanie serwera grepo, bekanie, klapanie przechodzącej sprzataczki po pupie, bekanie itp itd ;D ale swoje trupy wyławiam po sobie!!! :D :D :D

straszna spinka widzę a chodzi tylko o nabicie tu 7k postów - nic więcej :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

[ ciach
Hmn jeśli chodzi o nadwagę to może o mnie chodzi? No fakt gdzieś 82 kg to robi swoje haha
Powiadasz, że owy chlew Cie nie obchodzi? Tu chyba nie chcesz obrazić kolegi z sojuszu adampolska1, bo to jego miasto było. Nie dbam o dobór Twojego słownictwa w kontekście Bobrów, ale swoich graczy szanuj.A był taki jeden herbatnik adzi90 się zwał gdzie puścił 1 atak bez obstawy ogni
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
Tylko za długo nie nabijajcie się z niego
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

no trzeba coś napisać, bo zaczynają tu postować jacyś miszczowie kiczu :rolleyes:

no więc bardzo ładna choć desperacka próba Bobrów osiągnięcia... hmm ..czegokolwiek(?)

lubimy taką zabawę ale umówmy się co do jednego - wy sprzątacie po sobie trupy :p nie wiem kto tą szarżą na armaty dowodził, ale tych specjalistów od ataków bez ogni czyli ozdara i usieka proszę przysłać z samego rana do oczyszczenia zatoki, bo zaczyna to wszystko gnić i piżmem walić :mad:

widzę lolo ze nie ogarniasz więc ci odpisże żebyś pewne rzeczy mógł zrozumieć

akcja cała opierała sie o założenie że właściciela miasta nie będzie więc czy ataki by szły z ogniami czy same transporty to nie miało znaczenia
I tak byśmy się potopili bo wstawiliście 25k birem , więc jakby nie patrzył jesteśmy do przodu ognie których nie dołączyliśmy do offow
Gdybyśmy się rozbili na 10 biremkach to mógłbyś swoje wywody pisać a nie jak było 25k birem w mieście
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

bo nie wystarczy przeczytać ,trzeba też zrozumieć
smiley_emoticons_lol.gif

No i dobrze, że edytowałeś, bo tu chodzi tylko o nabicie 7k postów w temacie a nie o wasze ognie. Poprzednia wersja by się nie utrzymała.
Adzi zgłasza.
:rolleyes:

Jak czasem czytam forum OZ to mam podobne wrażenie
smiley_emoticons_winken4.gif


Pozdrawiam ;)

No twoje wpisy z forum Bobrów co tu były wrzucane na FO to ci raczej Zgredku chluby nie przyniosły ;)

I faktycznie na forum Bobrów zawsze było bardziej rzeczowo. Ze szczególnym zainteresowaniem czytałem różne porady jak się nie dać złapać na łamaniu regulaminu :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

U was nawet poradnik jak wkleić screen shota znalazłem, więc jednak jesteście lepsi..

No twoje wpisy z forum Bobrów co tu były wrzucane na FO to ci raczej Zgredku chluby nie przyniosły
Jeślibyś był łaskaw znaleźć i zacytować to zrób to, bo niestety nie wiem o które wiadomości chodzi C:
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

U was nawet poradnik jak wkleić screen shota znalazłem, więc jednak jesteście lepsi..


Jeślibyś był łaskaw znaleźć i zacytować to zrób to, bo niestety nie wiem o które wiadomości chodzi C:

no nie no, chłopca na posyłki to ze mnie nie rób - sam se szukaj :D płakałeś i piszczałeś jak dziewczynka bo czegoś rozbić nie mogliście - sestero chyba wrzucał
ehh ten wspomnień czar :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie przypominam sobie sytuacji, żebym do kogokolwiek płakał, aczkolwiek mogę nadmienić, że ktoś ostatnio wspominał.. Jak to leciało.. że przejmujemy tylko nieaktywnych.. No dobra.
A co my tu mamy?
4809547320393728.png

Niegorszyś pan od nas, bo widzę za dużo wigoru od vibovitu dostałeś.. A słoma nadal z butów wystaje :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie przypominam sobie sytuacji, żebym do kogokolwiek płakał (..)

No może faktycznie to było bardziej piszczenie niż płacz. Ciężko się interpretuje dźwięki zapisane w formie tekstowej :D

I co mi tu wyskakujesz ze statami i jakimś vibovitem częstujesz? ja mam browca a tobie jaka mama zrobiła a nie lubisz to w donicę chlup i po sprawie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Faktycznie, czasem staję na jednej nodze i udaję żurawia ale nie musisz o tym głośno mówić,
smiley_emoticons_smilenew.gif


PS: Czy pisząc "mam browca" masz na myśli swoje ulubione Karmi Malinowe?
PS2: Ja jednak wolę klasycznego Cymesika lub tuptusia, wspomaga myślenie podczas gdy piszesz sprawdzian z pszyry i wstawiajo ci kolona
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

PS: Czy pisząc "mam browca" masz na myśli swoje ulubione Karmi Malinowe?
PS2: Ja jednak wolę klasycznego Cymesika lub tuptusia, wspomaga myślenie podczas gdy piszesz sprawdzian z pszyry i wstawiajo ci kolona
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

ta pusta butelka po maliniaku to po redce - więc się odstosunkuj - tylko prawilny Ciechan :p

a tak w ogólnie to na retimno ciągle wiele ciekawego żeby nie bylo ze spam :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem, do tego niepijący alkoholu ani niepalący..
NO WIĘC NIE ZNAM SIĘ TO SIĘ WYPOWIEM, #cebulamodeACTIVATED.

Odbiegając od tego nikczemnego tematu ciekawe kiedy pojawi się świat podobny do Retimno, bo już nie ma z kim się bić...

Co do reddsowej redki, kiedy wali szaraki bo miałem zamiar z adzim budować grobowiec dla koronki
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 
Do góry