Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19781

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ja czekałem na to pytanie od wczoraj....
Boby i nooby tyle ....
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

czekałeś z tym pytaniem aż wejdziecie do top20? na razie to można stwierdzić tylko, kóry sojusz lepiej się buduje

Nie nie czekałem. Nie interesuje mnie miejsce w rankingu sojuszy przed końcem ochronki
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No i po co ta głupia docinka :) ?? Kiedy ochronka sie kończy :D??? Mam prośbe moze ktos wkleic mi graczy **Armia Hanibala**??


S9Z4yaeqdRt81ZoJ-Obszar.png


PfYHTaHgRr88NtFB-Obszar.png


6LQ5knQ9IdsoZsRu-Obszar.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

I po co Ci te informacje Panie Kolego Szanowny? :eek:
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Poprostu chciałem zobaczyć kto gra w AH kiedys gralem na PHI przeciwko nim :) i znam tam kilka osób
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No właśnie jestem ciekaw co to za skrypt :p jak byś mógł to podpowiedz nam :D
 

DeletedUser22692

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Witam.
Jestem początkującym graczem i nie wszystko ogarniam z tej gry. Na początek mam pytanie jak się pozbyć z głównej planszy gry ''natarczywego'' napisu cyt. aktywuj zarządcę. wygląda to wręcz ohydnie i przeszkadza w grze, wystarczy umieścić ten pasek w senacie tam gdzie się zleca budowy. Jak będę chciał kupić złoto i zatrudnić zarządcę to, to zrobię ale takie praktyki są chwytem poniżej pasa. Jeżeli nie można tego usunąć z ekranu głównego gry to ja rezygnuję z takiej gry gdzie się wymusza na graczu wykupienie premium przeszkadzając w/w napisem w grze.
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Witam.
Jestem początkującym graczem i nie wszystko ogarniam z tej gry. Na początek mam pytanie jak się pozbyć z głównej planszy gry ''natarczywego'' napisu cyt. aktywuj zarządcę. wygląda to wręcz ohydnie i przeszkadza w grze, wystarczy umieścić ten pasek w senacie tam gdzie się zleca budowy. Jak będę chciał kupić złoto i zatrudnić zarządcę to, to zrobię ale takie praktyki są chwytem poniżej pasa. Jeżeli nie można tego usunąć z ekranu głównego gry to ja rezygnuję z takiej gry gdzie się wymusza na graczu wykupienie premium przeszkadzając w/w napisem w grze.


Misja z samouczka daje zarządce na 3 dni za darmo.
Wystarczy wejść w premium po aktywowaniu misji.
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Witam.
Jestem początkującym graczem i nie wszystko ogarniam z tej gry. Na początek mam pytanie jak się pozbyć z głównej planszy gry ''natarczywego'' napisu cyt. aktywuj zarządcę. wygląda to wręcz ohydnie i przeszkadza w grze, wystarczy umieścić ten pasek w senacie tam gdzie się zleca budowy. Jak będę chciał kupić złoto i zatrudnić zarządcę to, to zrobię ale takie praktyki są chwytem poniżej pasa. Jeżeli nie można tego usunąć z ekranu głównego gry to ja rezygnuję z takiej gry gdzie się wymusza na graczu wykupienie premium przeszkadzając w/w napisem w grze.

zeby wszyscy mieli takie problemy.... dziwne że aż taki Ci to przeszakdza można sobie np nakleic czarna kropke :D i już
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Misja z samouczka daje zarządce na 3 dni za darmo.
Wystarczy wejść w premium po aktywowaniu misji.

Owszem, ale po 3 dniach zniknie, a napis będzie dalej :) Mnie też on wkurza, podobnie jak rozbudowa za złotko.. Kiedyś wstałam w nocy wysłać atak.. a wiadomo jak człowiek zaspany to ruchy lekko nieskoordynowane.. 2 razy się gdzies kliknęło, a rano patrzę, że stoi mi w mieście wieża i złotko wsiorbało..
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No i bonusik...
Jak zyski/straty?
 

DeletedUser22692

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Dziękuję wszystkim którzy odpowiedzieli na moje pytanie....
 
Do góry