Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Wiadomości jak z Sejmu ... podoba mi się
Ciekawe skąd te wieści się biorą o tych porozumieniach. Skąd pomysł, że Wulkan ma coś wspólnego z Rzeźnią z Koryntu?
Jedna, czy dwie osoby które tam grały jeszcze nie upoważniają chyba do takiego wniosku. Chociaż przyznam, że się cieszę że Rzeźnia została zapamiętana i ludzie kojarzą tą nazwę. Jednak trzon graczy z Rzeźni postanowił pozostać na Koryncie i pozamiatać resztki po MDG, więc tylko nieliczni grają tutaj w różnych sojuszach.
Tak sobie myślę, że czasem wypadałoby zerkając w staty wyciągać jednak właściwe wnioski z czytania.
Myślę też, że fakt braku przejęć miast na m88 przez WULKAN zapewne dla forumowych detektywów będzie również dowodem na pakt z sojuszami z tego morza? Otóż wyjaśnię z wyprzedzeniem, ze niekoniecznie. Podobnie jak każdy wniosek w stylu:
walczą z Wulkanem, to zapewne mają pakt przeciwko nim, też będzie przedwczesny.
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Oczywiście masz racje, zamiatacie resztki po MDG, przejmujecie wiochy graczy, którzy już skończyli przygodę z Koryntem, i ponownie się z Tobą zgodzę ze wypadało by zerknąć w staty;), dodam tez ze nieliczni gracze z MDG tez graja na Retimno w rożnych sojuszach.Oraz życzę powodzenia w odbijaniu kolosa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Moja historia:

PI - Sojusze Zjednoczone Cesarstwo -> fuzja z Yakuza, a ostatecznie Dzikie Hordy
Krótki epizod w sojuszu NN (wielki przekręt w Grepo)
indywidualnie Top7 agresorów
TAU - Współzałożyciel sojuszu SPARTA, sojuszu TOP2 (przegralismy z Psychozą)
indywidualnie TOP1 wszystkich rankingów
OMEGA - krótki epizod "Sam Przeciwko MDG"
KORYNT - Współzałożyciel zwycięskiego sojuszu RZEŹNIA (podziękowania sojuszowi Różowy Pomponik za współpracę w sprowadzeniu MDG i ich koalicjantów do parteru )
indywidualnie TOP1 agresorów i wojowników
MARATON - Założyciel sojuszu dwuosobowego Nadchodzimy Nocą - pomoc kolegom w rozbiciu wrogiego sojuszu
indywidualnie TOP1 agresorów i wojowników
MOCHLOS.en - Inicjator powstania sojuszu The Legion
indywidualnie TOP1 agresorów i TOP2 wojowników. Po rezygnacji z gry okolicznych wrogów zrezygnowałem z braku celów w promieniu 2 godzin kolonem

* oczywiście moje pozycje w rankingach dotyczą czasu, kiedy aktywnie grałem.
Najczęściej przed erą cudów, której nie lubię, przekazywałem konto sojuszowi.

Kiedy możesz mnie pokonać?
1. Jeśli trafisz na czas gdy jestem off-line
2. Jeśli jesteś oszustem i stosujesz boty

Nie obawiam się natomiast "złotników" i oszołomów.
Oczywiście, że też używam złota, ale nie jestem złotnikiem w tym negatywnym rozumieniu. Zawsze uważałem, że dobra strategia ataku, wiedza o wrogu daje większą przewagę niż złoto. Nie szanuję tych, którzy dla rankingu punktują wybijając własne wojsko .... brrr.
Podobnie gardzę kretami i skomlącymi tchórzami.

Oczywiście straciłem kilka miast, ale tylko 3 mi odebrano, kiedy się broniłem będąc on-line. Na 4 lata gry, zawsze w centrum, zawsze przeciwko silnym wrogom, to raczej niewiele. Podczas kiedy się nieskutecznie broniłem, miasta odebrali mi Luzdelsur i ktoś z Psychozy (przepraszam, że nie pamiętam). Kilka innych miast straciłem podczas niesłusznego bana (support przyznał mi rację i zrekompensował straty złotem)
Lub pod nieobecność - jak w przypadku jedynego straconego miasta na Koryncie
(miasto zabrał mi Levent)


Niektórzy chyba naprawdę za dużo w grepo grają skoro, aż takie coś wypisują :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

heheheh nooby, surki sobie przesylajcie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

//ciach//

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tylko tyle umiesz ?
Wakacje niedługo się skończą ...
:rolleyes:


Kolejny gwiazdor :) dowiedz sie smarku do kogo piszesz a pozniej sie skasuj :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19781

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No pisanie że się kogoś przejmie a potem blokowanie to jest to co lubisz nie ?...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Stane w obronie Gloriana , po mimo tego ze wiadro pomyj na mnie wylano...

Cobra, zoastales zablokowany poniewaz nie rozmawiam z noobami ,ja ich leje :)
 

DeletedUser19781

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Czekam, tylko jak będziesz tak wywalał swoich to wreście sam zostaniesz..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Bla Bal Bal...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

heheheheh POTOPIENCY :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

hehe , i nastala cisza :)) Ja mam taka prosbe by zalozyciele tych 4 Sojuszy co nas atakowaly wyslaly jakies brygady sprzatajace bo sie przewala ten caly rozwalony bajzel w okolo naszych wsi :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14304

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

hmmmmmmmmmm co do Gloriana to mam troche inne zdanie i inne moze doswiadczenia,lalismy sie z Luśka z nim dosc mocno i nie jest to zaden moj kolega wiec nie stoje za nim ale ciezko sie z nim walczylo.Znasz nas Coobras i wiesz ze jak sie na kogos uwezmiemy to nie ma zmiłuj:) i przez kilka miesiecy walki zabralismy mu 1 wioche:( Ale fajnie to wspominam bo cos sie dzialo:) W sumie bilismy sie ze Spatra 24h na dobe eh ale fajne czasy to były:)
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Glorian zły, lać go ile wlezie
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

** maxiboy **, jaka radość, że komuś coś nie wyszło-bezcenne:)
 

DeletedUser22453

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Z9X8QoA.png


kolejny screen umiejetności bobrów ;) szkoda że nie mamy screena z innej waszej akcji gdzie ataki i wsp wchodzily w takich odstępach że nawet slepy by sklinował ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

tu nie chodzi o to że trafiał w czasie kolona , tylko ze każdy(z naciskiem na każdy) jego atak ogniami wchodził w czasie kolona
pokaz w takim razie jego atak ogniami z wczorajszej akcji gdzie ognie nie weszły w czasie kolona
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12997

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

tak to czytam i chyba coraz mniej sensu ma ta gra...
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

tu nie chodzi o to że trafiał w czasie kolona , tylko ze każdy(z naciskiem na każdy) jego atak ogniami wchodził w czasie kolona
pokaz w takim razie jego atak ogniami z wczorajszej akcji gdzie ognie nie weszły w czasie kolona


Dlatego wchodził zawsze w tym samym czasie, bo gdy wchodziły inaczej to nie było sensu wysyłać - pomyśl komu opłaca się atak po 3 sekundach jeśli wchodzi przed nim 5 wsparć co może dawać 1500 birem i inne miasto na froncie bez obrony.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No nie mogę
Osczepcs udajesz czy naprawdę nie rozumiesz o co chodzi
Tu chodzi o to ze każde jego odbijanie okupacji to były ognie w czasie kolona
nie było ataków sek lub dwie po kolonie tylko zawsze w czasie kolona
Nie chodzi tylko o wczorajsza akcję
Grasz tyle czasu to wiesz ze to jest niemożliwe do wykonania na 8 ataków wszystkie trafić w czas kolona
 

DeletedUser22453

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No nie mogę
Osczepcs udajesz czy naprawdę nie rozumiesz o co chodzi
Tu chodzi o to ze każde jego odbijanie okupacji to były ognie w czasie kolona
nie było ataków sek lub dwie po kolonie tylko zawsze w czasie kolona
Nie chodzi tylko o wczorajsza akcję
Grasz tyle czasu to wiesz ze to jest niemożliwe do wykonania na 8 ataków wszystkie trafić w czas kolona

Caly czas płaczesz o 2 ataki któe mu się udało trafić :) nie było tam 8 ataków w czasie kolona od niego za to od waszych graczy jest tak zawsze i to jest po kilka ataków i wsparć i oczywiście u was kazdy ma skilla a u nas już niestety muszą gracze oszukiwać bo my nie potrafimy trafić w czas kolona no i nie mamy szczęścia prawda ? Zastanawiające też jest szczęście u was bo jest zadziwiająco zawsze wysokie ale tu każdy wie czyja to zasługa.
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No nie mogę
Osczepcs udajesz czy naprawdę nie rozumiesz o co chodzi
Tu chodzi o to ze każde jego odbijanie okupacji to były ognie w czasie kolona
nie było ataków sek lub dwie po kolonie tylko zawsze w czasie kolona
Nie chodzi tylko o wczorajsza akcję
Grasz tyle czasu to wiesz ze to jest niemożliwe do wykonania na 8 ataków wszystkie trafić w czas kolona

smiley_emoticons_frown.gif

wiaderko już pełne? :)
 
Do góry