Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24355

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

smiley_emoticons_confusednew.gif

Że co niby zrobiliśmy ?
smiley_emoticons_hust.gif


a kto Exów nagle na swoją stronę przekonał? nagle stanęli po waszej stronie... no ale ja nic nie mówię strategia pomogła ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

a kto Exów nagle na swoją stronę przekonał? nagle stanęli po waszej stronie... no ale ja nic nie mówię strategia pomogła ;)

to jest forum retimno a nie sparty . Więc jak chcesz dyskutowac to forum wyżej ..
Expy poprosily o pakt, nikt nikogo nie przekonywał do niczego.
 

DeletedUser24355

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

to jest forum retimno a nie sparty . Więc jak chcesz dyskutowac to forum wyżej ..
Expy poprosily o pakt, nikt nikogo nie przekonywał do niczego.


ja przecież tylko przykład podałem a twoje wejście wywołało dyskusję więc mogę powiedzieć Ci to samo ;D
oj tak na pewno, wiele innych czynników na to też wskazywało, ale koniec tej dyskusji to miało być podane jako przykład strategii i wygrania świata a nie do dyskusji i nie potrzebnej kłótni ;)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Kurcze jest problem, u nas nikt nie chce pracować:/ Może byście nam pomogli albo przynajmniej wypożyczyli swoich murzynów którzy tak świetnie się spisywali :)

Już pędzę :)
Macie czas.. budujcie, budujcie.. może też koronkę zdobędziecie :) Nie ma co zazdrościć, tylko do roboty się brac :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie zamierzam ani jednego złamanego surowca wysłać :)
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

1211 fiu fiu tylu graczy jeszcze jest na retimno.
co za emocje :)

Bobry będą budować cuda teraz?
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Niestety,ale nie bedziemy budować teraz cudów, nie ma żadnej frajdy z tego już.Wchodząc do gry nie mieliśmy w planach budowy cudów w przeciwieństwie do Oz.Wyspy nasze zostały wybrane kilka dni przed era, a ich położenie równie dobrze bawi min. nasza latarnia morska, gdzie Mdg miało godzinkę kolonem.Oz założyło sobie, że chce się pobawić w budowę i perfekcyjnie to zaplanowali, czego owocem jest ich koronka
smiley_emoticons_pokal_gold.gif
gratuluje im.Konstatncja odgadnięcie Twojego nicku nie jest chyba trudnością, ponieważ znam tylko jedną osobę z Oz która czepia się mojej osoby.
www.youtube.com/watch?v=VmqDtriTUEI
Tylko coś zjem, bo głodny jestem
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Niestety,ale nie bedziemy budować teraz cudów, nie ma żadnej frajdy z tego już.Wchodząc do gry nie mieliśmy w planach budowy cudów w przeciwieństwie do Oz.Wyspy nasze zostały wybrane kilka dni przed era, a ich położenie równie dobrze bawi min. nasza latarnia morska, gdzie Mdg miało godzinkę kolonem.Oz założyło sobie, że chce się pobawić w budowę i perfekcyjnie to zaplanowali, czego owocem jest ich koronka
smiley_emoticons_pokal_gold.gif
gratuluje im.Konstatncja odgadnięcie Twojego nicku nie jest chyba trudnością, ponieważ znam tylko jedną osobę z Oz która czepia się mojej osoby.
www.youtube.com/watch?v=VmqDtriTUEI
Tylko coś zjem, bo głodny jestem
smiley_emoticons_biggrin.gif

Ojjj.. chyba jednak więcej osób się czepia :p
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Lolo to mnie chyba nie lubi
smiley_emoticons_no_sad.gif

Hmmm.. a ja mam wrażenie, ze to Wy go nie lubicie :) macie jakąś obsesję na jego punkcie.. :D

Jest inteligentny, przystojny, zabawny.. ale nie jest Bogiem.. heloł.. już go tak nie gloryfikujcie, bo w samouwielbienie wpadnie i zacznie wierzyć, że sam wygrał retimno :D
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Hehe moją obsesją jest lodówka
smiley_emoticons_cuinlove.gif
kurde to ja niestety nie dość, że gruby,niski to jeszcze brzydal jestem
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Pamiętam że Twoim najlepszym przyjacielem Adzi jest lodówka, Ty ciągle coś jadłeś jak na skypie gadaliśmy ;)
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Stare miłe czasy Ciociu Basiu , a tutaj na mnie krzyczą, że od czasu do czasu wsunę coś na żołądek
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Wprawdzie offtop... Ale tyle co szamie Adzi to szok :D
I nie jest gruby, jest szczuplutki :)

A co na świecie słychać? Gdzieś tam ogniami leciałam, ale raczej by wybić swoje wojo :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Przyznać się kto zamulił serwer
smiley_emoticons_hust.gif
 
Do góry