Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22970

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ahh i zapomiałem pogratulowac ostatniej osobie

za goopote :) graczowi nika0705 - jestem pełen podziwu. Proponuje leczenie :)

Gracz Rad Mar z sojuszu Most Dangerous Group utracił miasto =009= Elateja na rzecz gracza nika0705. dzisiaj o godz. 10:35

Ekhm to Marta się przebudziła na koniec świata i widać nawet do ostatniego dnia nie odpuszcza :D

Dzięki wszystkim za grę na tym serwerze
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nigdy nie spałam. Zaczęłam grać po was dobrych parę miesięcy i jakoś niekiepsko wylądowałam w rankingach.

A Ty manfredzie taki duży jesteś i niby dorosły, to można by wymagać jakiejś mądrości. A tu tylko zwykłe i pospolite wiadomo co.

Boli Cię? to nałóż sobie plasterek, może przestanie.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nigdy nie spałam. Zaczęłam grać po was dobrych parę miesięcy i jakoś niekiepsko wylądowałam w rankingach.

A Ty manfredzie taki duży jesteś i niby dorosły, to można by wymagać jakiejś mądrości. A tu tylko zwykłe i pospolite wiadomo co.

Boli Cię? to nałóż sobie plasterek, może przestanie.

ale co wylądowałam nieźle? to jest tak jak dziecko biegnie do taty i krzyczy Tato Tato wygrałem w piłkę!! tata pyta - a z kim synuś grałeś??

dziecko(Marta) odpowiada - no sam :)) wtedy można naprawdę zajść wysoko.

Marto moja droga walki na tym świecie zaczęły i skończyły się dawno temu a wiec wybacz za moją złośliwość ale jak chcesz się wykazać to zapraszam na jakiś nowy świat.
Wtedy pokażesz swoje umiejętności i co najważniejsze ranking :)
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

https://www.youtube.com/watch?v=xw_OEU2U4W8
no nie udało mi sie wytrwac z wami do konca ...
ale tym naj gratuluje jak i tez manfredowi zwyciestwa ( niewazne jakimi sposobami :p )
pozdrawiam boberki ciekawa jestem ilu ich tam zostało do konca ;)
misiek , jastry , adzi , gała , mariobigo, ozdar ..oj sporo by wymieniac
no i oczywiscie DAMIAN , choc w tej jednej kwestii z manfredem sie zgadzam lepszego na grepo nie spotkałam :)
p.s a ekipie manfreda przyjemnosci na nowym :)
lolo paskudo no przedstaw sie wkoncu tam ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

a czy to ważne?

ważne że już koniec. Stan na dziś:

Sojusz Oddział zamknięty jest już zamknięty

Gratuluje wszystkim zwycięzcom jak i tym przegranym że mogli powalczyć ze zwycięzcami

Gratuluje AdaGrecos TOP-1 w budynkach
Gratuluje AdaGrecos TOP-1 w agresce, Lolo Bydlaczek TOP-2 w agresce, Gwiazda Polarna TOP-3 w agresce
Gratuluje AdaGrecos TOP-1 w obronie, Lolo Bydlaczek TOP-2 w obronie, agatapas TOP-3 w obronie
Gratuluje AdaGrecos TOP-1 walki, Lolo Bydlaczek TOP-2 walki, Gwiazda Polarna TOP-3 walki
Gratuluje sojuszowi Oddział Zamknięty za TOP-1 w punktach oraz wygrania tego świata
Gratuluje sojuszowi Oddział Zamknięty za TOP-1 w agresce, obronie, walki

Dziękuje Most Dangerous Group za pomoc w wygraniu świata
Gratuluje Trzciciel Bobrzego ... za wspaniałą walkę
Współczuje Glorianowi i jego kolegom a zwłaszcza jego kolegom o ile ma ich jeszcze

dziękuje sojuszowi Angel za wspaniałą politykę dyplomatyczną i ustrzegłam wszystkich
dziękuje sojuszowi =-Mniej Znani Pijacy-= za współpracę
Dziękuje Sisi za szpiegowanie haha (to taki żarcik) Dziękuje Ci za wspaniałą grę mimo trudności
dziękuje polowanie za wspólne działania wojenne i pamiętaj że nadal wkurzony jestem na Ciebie za zabranie wioski przez błąd w grze

dziękuje kolegom i koleżankom z oddziału zamkniętego że tak długo się ze mną męczyli - jak jeszcze raz będziecie chcieli grac tak długo to się do was nie odezwę

Dziękuje Cichemu za pokaz niesamowitych umiejętności grania. Dla mnie jesteś TOP-1 na grepolis i nie ma lepszego.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ahh i zapomiałem pogratulowac ostatniej osobie

za goopote :) graczowi nika0705 - jestem pełen podziwu. Proponuje leczenie :)

Gracz Rad Mar z sojuszu Most Dangerous Group utracił miasto =009= Elateja na rzecz gracza nika0705. dzisiaj o godz. 10:35

Manfred bardzo ładnie i w dyplomatyczny sposób jak przystało na dyplomate podziękował wszystkim za co mu bardzo dziękuję
cnfy7elqh8dotnsdp.gif


Wtrącę tylko, że dla mnie Cichy nie jest żadnym top-1. Nie ociera się nawet o dychę/setkę i mogę to uzasadnić ale po co jak nikogo to nie interesuje
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif

Jest za to miłym, sympatycznym graczem którego przy okazji pozdrawiam serdecznie
cnfy7elqh8dotnsdp.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

lolo paskudo no przedstaw sie wkoncu tam ;)

proszę bardzo...

[video=youtube;mpySwM3hLjs]https://www.youtube.com/watch?v=mpySwM3hLjs[/video]
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

to ja juz dawno wiem NARCYZIE :)
esz no a chcialam gdzies tam obok zawitac a tak to kicha bo nie wiem gdzie sie kierowac ;)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ale ja się wcale nie ukrywam. Wszyscy w soju ogarnięci wiedzą, wie też każdy znajomy z poza który mnie zapytał. Tylko z tobą bawiłem sie w zgaduj-zgadula ale nie umiałaś się. bawić
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

smiley_emoticons_daumendreh2.gif

moze dzis pamiec ci nie szwankuje i choc drobna podpowiedz ;)
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

rany lolo pisz jaki nick bo o deffa chcialam napisac miasto chca mi wziac
smiley_emoticons_frown.gif
 
Do góry