Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24204

Guest
Ale my jesteśmy złymi i zepsutymi złotnikami. Boguś coś info nieswieze.
Grzesiek jest z nami nadal :)
 

DeletedUser26609

Guest
Może nie bezpośrednio,ale pośrednio stali się złotnikami za złoto pana M.O którym byłoby nietaktem pisać bo nie gra już.
czyli wielka przygoda hodowcy drobiu z Grepolis się zakończyła :D?
ja tak szczerze powiedziawszy nie bardzo rozumiem całą tą sytuację z negatywnym wydźwiękiem słowa złotnik...
jeśli kogoś / albo jego Rodziców stać na to by wydawać kasę na golda... to droga wolna. Daleko nie trzeba szukać - jedna z największych potęg na Paros, otwarcie mówi, że przyjmuje do siebie ludzi zdolnych do postawienia muru od zera do 25 lvl w 45 minut... A więc nie oszukujmy się Inno dało takie udogodnienie, co prawda nie zmienia ono zbyt wiele w grze, bo większość graczy za golda, to albo krótkodystansowcy, albo osoby które nie potrafią cierpliwie poczekać i zagrać pro... kłopot się robi dopiero jak ktoś ogarniający gra za gold. Ale to odsetek by nie rzec wręcz, że promil złotników.
 

DeletedUser27908

Guest
Ale my jesteśmy złymi i zepsutymi złotnikami. Boguś coś info nieswieze.
Grzesiek jest z nami nadal :)
.Może i tak ale nie na swoim koncie.Macie złotę splamione niewinną krwią kuraczaków!Nie pije tutaj do Ciebie animo akurat,ale chociażby do doktorka który obrażał Mularda a teraz siedzi u niego w skarbonie.;)
 

DeletedUser15806

Guest
czyli wielka przygoda hodowcy drobiu z Grepolis się zakończyła :D?
ja tak szczerze powiedziawszy nie bardzo rozumiem całą tą sytuację z negatywnym wydźwiękiem słowa złotnik...
jeśli kogoś / albo jego Rodziców stać na to by wydawać kasę na golda... to droga wolna. Daleko nie trzeba szukać - jedna z największych potęg na Paros, otwarcie mówi, że przyjmuje do siebie ludzi zdolnych do postawienia muru od zera do 25 lvl w 45 minut... A więc nie oszukujmy się Inno dało takie udogodnienie, co prawda nie zmienia ono zbyt wiele w grze, bo większość graczy za golda, to albo krótkodystansowcy, albo osoby które nie potrafią cierpliwie poczekać i zagrać pro... kłopot się robi dopiero jak ktoś ogarniający gra za gold. Ale to odsetek by nie rzec wręcz, że promil złotników.
Nie traktuj niektorych wpisow powaznie. To co sojusz Venatores ma w profilu to taka lekka prowokacja. Gdybysmy rzeczywiscie tak robili to gralbym w sojuszu sam. No moze w kilka osob. Zreszta slowo potega to tez chyba jakas prowokacja z Twojej strony. My jestesmy tylko buforem, a teraz juz nawet drugim sojuszem innego sojuszu
 

DeletedUser24204

Guest
.Może i tak ale nie na swoim koncie.Macie złotę splamione niewinną krwią kuraczaków!Nie pije tutaj do Ciebie animo akurat,ale chociażby do doktorka który obrażał Mularda a teraz siedzi u niego w skarbonie.;)
Jak nie na swoim to czyje konto ma :)?
założył sobie to i gra ...no ktoś musi siać nadal tą rozpustę i zepsucie ..
no i sojusz "duchowo" podbudowywać ;)
A wiesz ze najgłośniej to szczekają Ci co mają najwięcej na sumieniu , to chyba po to by odwrócić uwagę od swoich grzeszków :p
 

DeletedUser24204

Guest
.Może i tak ale nie na swoim koncie.Macie złotę splamione niewinną krwią kuraczaków!Nie pije tutaj do Ciebie animo akurat,ale chociażby do doktorka który obrażał Mularda a teraz siedzi u niego w skarbonie.;)
a nie rozumiem co znaczy że siedzi u niego w skarbonie :)
 

DeletedUser27908

Guest
a nie rozumiem co znaczy że siedzi u niego w skarbonie :)

To znaczy to co było w Skarpetach.Wystawiacie offki na targowisku za złoto_On ściąga ( wy macie złotko ) + wyzłocone deffy na okupacje.Kinga akurat ty nie jesteś najlepszą osobą do rozliczania grzeszków innych osób.W moim gronie zwykle rozmawiamy,w twoim "szczekacie"?Przykra sprawa.Jak kogoś nie lubię to z nim nie gram,ale jak widać złoto potrafi zmienić podejście :D
 

DeletedUser24204

Guest
doktorka nie lubie :) grama złota nie dał a gra się bardzo dobrze .
widzisz nie taki diabeł straszny jak go malują :p
 

DeletedUser27908

Guest
doktorka nie lubie :) grama złota nie dał a gra się bardzo dobrze .
widzisz nie taki diabeł straszny jak go malują :p
Za ręke nie złapałem.Wiec wykłócać się nie będę.Ale myślę że całkiem dobrze Ci na mulardowym koncie , a twojemu koledzę z mango/anime bajeczek całkiem wygodnie na twoim koncie.
 

DeletedUser27908

Guest
Z Ciebie też niezła bajkopisarka chodzą słuchy zaa 8 krzakiem i rzeczka że na Edessie niezłe odpowiadałaś.
 

DeletedUser26609

Guest
Nie traktuj niektorych wpisow powaznie. To co sojusz Venatores ma w profilu to taka lekka prowokacja. Gdybysmy rzeczywiscie tak robili to gralbym w sojuszu sam. No moze w kilka osob. Zreszta slowo potega to tez chyba jakas prowokacja z Twojej strony. My jestesmy tylko buforem, a teraz juz nawet drugim sojuszem innego sojuszu
gmk ;) troszkę prowokuje, zwłaszcza że sam potrafiłem dwa razy w ciągu dwóch godzin wyciągać mur za golda, jak się na mnie uwzięli Cool Time'owie na Idalium, a podróżowałem i grałem z apki akurat, więc nie bardzo była szansa na wyczekanie i obronę cofką.
A tak to był fajny przyrost PW :D kilka kolonów potopione, a i sporo się nauczyłem jak wykorzystać golda i pushować jedną wioseczkę.

Wiesz, co do opisu to ludzie niektórzy nie korzystający z FO, a grający for fun, aczkolwiek z osiągnięciami może nie wyłapać tego delikatnego jak cep sarkazmu.
A co do Waszego bufora, bycia akademią... to masz rację, chociaż rankingi mówią co innego ;)
 

DeletedUser28771

Guest
Może być ciekawie MazakPL, wczoraj wieczorem ładnie się zmieniła sytuacja na serwerze :p
 

DeletedUser28771

Guest
Ale chyba nie jestem upoważniony do zdradzenia kto z kim pakt ^^
 

DeletedUser

Guest
Dzisiaj już się w końcu zaczęło robić ciekawie, Hooligani zadali się z Imperium Dominium i już można powiedzieć jest otwarta wojna pomiędzy Hooligankami a Misiami - dzisiaj już kilka okupek jest ostro odbijanych :)
 

DeletedUser26620

Guest
hooliganom coś nie idzie. skończy się event to i mityki się skończą a więc będą odbijali jedynie ogniami. dziś ich stracili ponad 2k a miasto nie do odbicia. :)
 

DeletedUser21224

Guest
Dzisiaj już się w końcu zaczęło robić ciekawie, Hooligani zadali się z Imperium Dominium i już można powiedzieć jest otwarta wojna pomiędzy Hooligankami a Misiami - dzisiaj już kilka okupek jest ostro odbijanych :)
A my słyszeliśmy że nie vs Miśki tylko koalicja hehe. Cafe Lovers Projekt X Megalopolis itd itd
Tak że gratuluje zachwytu jak to Wielka Koalicja atakuje jeden sojusz.
A jak Hooligans już nie będzie to zaczniecie się tłuc między sobą xd
 

DeletedUser14542

Guest
Tylko że to działa w 2 strony wam też się ognie skończą :) Ogólnie to się zgraliście Miśki na czele i reszta pomagierów od brudnej roboty :p najśmieszniejszy to jest eracell chorągiewka gdzie zawieje tam on jest :)
 
Do góry