Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23003

Guest
A my słyszeliśmy że nie vs Miśki tylko koalicja hehe. Cafe Lovers Projekt X Megalopolis itd itd
Tak że gratuluje zachwytu jak to Wielka Koalicja atakuje jeden sojusz.
A jak Hooligans już nie będzie to zaczniecie się tłuc między sobą xd
Ty chyba na innym swiecie grasz :D
 

DeletedUser28771

Guest
To wcale nie leciały na okupacje Misiów wsparcia od CAFFE LOVERS, *IMPERIUM*, MEGALOPOLIS, Z.A.S.M? :D
 

DeletedUser

Guest
To wcale nie leciały na okupacje Misiów wsparcia od CAFFE LOVERS, *IMPERIUM*, MEGALOPOLIS, Z.A.S.M? :D
Ale tak szczerze - Hooligani mieli pakt z Misiami, ale zła polityka dyplomatyczna - knucie za plecami sojuszników z Imperium Dominium, no i namawianie kawoszy na odwrócenie się od Misiów - no można powiedzieć, że sami chcieliście tą wojnę ;)
 

DeletedUser23685

Guest
Ale tak szczerze - Hooligani mieli pakt z Misiami, ale zła polityka dyplomatyczna - knucie za plecami sojuszników z Imperium Dominium, no i namawianie kawoszy na odwrócenie się od Misiów - no można powiedzieć, że sami chcieliście tą wojnę ;)

Jeżeli taki noob jak ja może coś dopowiedzieć to kawosze sami chcieli zrobić tą koalicję, a wrobili w to hooligans i poszli z tym do misów i koniec końców stanęli po ich stronie. Manipulacja na wysokim poziomie, jak zresztą na każdym świecie.

Smoczy, wiemy jak wygląda tutaj dyplomacja, miśki paktują z każdym, a każdy walczy praktycznie z hooligans nie licząc nas czy gorszego sortu i innych masówek czy sojuszy na uboczach jak unnamed

Dyplomacja nie jest na tym świecie jakąś niewiadomą, wystarczy popisać do paru osób aby się wszystkiego dowiedzieć
 

DeletedUser26408

Guest
sojuszy na uboczach jak unnamed

hihi.gif
 

DeletedUser28783

Guest
Azir i jego bajkopisarstwo :) co świat niezmiennie nie ogarnia gry więc nadrabia paplaniem a później się dziwi że kończy grę z płaczem

qwzw06gn54r9.jpg


x2fsxaunn8c7.jpg
 

DeletedUser23003

Guest
To wcale nie leciały na okupacje Misiów wsparcia od CAFFE LOVERS, *IMPERIUM*, MEGALOPOLIS, Z.A.S.M? :D
Przyjacielu, po pierwsze sami macie prawie taka sama koalicje, po drugie w/w sojusze maja inne fronty, w walke z Wami na powaznie zaangazowanych jest kilka osob tak na prawde, po trzecie macie jeden front bo z innych stron dookola pakty, wiec tak na prawde Wasza ofensywa jak i obrona powinny dzialac bardzo sprawnie. Wiec nie bardzo rozumiem :D
 

DeletedUser28771

Guest
Nie wiem czy ten post jest napisany sarkastycznie, ale jeżeli nie, to masz na prawdę słabe informację o naszych paktach ^^
 

DeletedUser29269

Guest
Przyjacielu, po pierwsze sami macie prawie taka sama koalicje, po drugie w/w sojusze maja inne fronty, w walke z Wami na powaznie zaangazowanych jest kilka osob tak na prawde, po trzecie macie jeden front bo z innych stron dookola pakty, wiec tak na prawde Wasza ofensywa jak i obrona powinny dzialac bardzo sprawnie. Wiec nie bardzo rozumiem :D
Prawie oplułem monitor :d
Weź ziomek zmień informatorów, zmień dealera. Zrób coś z sobą bo piszesz o czymś o czym nie masz najmniejszego pojęcia. Najlepiej się nie wypowiadaj jak g.... wiesz.
 

DeletedUser22456

Guest
Ahhhhhhhhhhh jak ja kocham te wolne przemyślenia na temat świata. Azir i jego wywiad działa perfekcyjnie. :confused:
W kwestii Chłopaków i Dziewczyn(żeby się nie okazało, że szowinistą jestem) z Hooligans. Podziękować wystarczy założycielowi(lub już eks założycielowi...kto to wie:D?). Parafrazując "Kto sieje wiatr ten zbiera burzę". Teraz w porządku chłopaki (rasta i Schwein) muszą oczami świecić na pół świata ...
Dużo fałszu, dużo podchodów. Polityka w Grepo czy jak?
Ja to chyba jednak naprawdę Old School jestem....

Smoczy skocz po Bro:D hihihihihhihhih ( dla wtajemniczonych:D)
 

DeletedUser26609

Guest
Azir i jego bajkopisarstwo :) co świat niezmiennie nie ogarnia gry więc nadrabia paplaniem a później się dziwi że kończy grę z płaczem

buahaha :D a jest jakiś serwer który dograł do końca? Bo od czasu Helorusa są tylko i wyłącznie wielkie zapewnienia, ogromne plany, wielkie zażarte dyskusje, a potem nagle się okazuje, że go wyrywają z zielonych/niebieskich wysp jak dentysta ósemkę :D
 

DeletedUser23003

Guest
Ahhhhhhhhhhh jak ja kocham te wolne przemyślenia na temat świata. Azir i jego wywiad działa perfekcyjnie. :confused:
W kwestii Chłopaków i Dziewczyn(żeby się nie okazało, że szowinistą jestem) z Hooligans. Podziękować wystarczy założycielowi(lub już eks założycielowi...kto to wie:D?). Parafrazując "Kto sieje wiatr ten zbiera burzę". Teraz w porządku chłopaki (rasta i Schwein) muszą oczami świecić na pół świata ...
Dużo fałszu, dużo podchodów. Polityka w Grepo czy jak?
Ja to chyba jednak naprawdę Old School jestem....

Smoczy skocz po Bro:D hihihihihhihhih ( dla wtajemniczonych:D)
Chyba musze Sham bo koledzy tutaj zaraz do gardla mi skocza. Tak ambicjonalnie do gry podchodza. A tymczasem na froncie huligani traca kolejne miasta, samemu nic zabrac nie moga. Co sie dzieje?
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 
Do góry