Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23003

Guest
Ja tez niezbyt zrozumialem. Oswiec nas
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser28944

Guest
szukam przeciwnika ,który da jakiś opór.
huligani mnie zawiedli, a azira mi szkoda
smiley_emoticons_manticore.gif
 

DeletedUser28771

Guest
Rzeczywiście, huligani Ci nie dają żadnego oporu.
Smoczy jestem ciekawy o jaką podobną koalicję chodziło Ci.
 

Załączniki

  • fnx.png
    fnx.png
    173,8 KB · Wyświetlenia: 39

DeletedUser28944

Guest
Rzeczywiście, huligani Ci nie dają żadnego oporu.
Smoczy jestem ciekawy o jaką podobną koalicję chodziło Ci.

starryyy stało tam 10k deffa z czego 7,5 mojego a atakow leciało ze 40;p więc mam ci pogratulowac ta?
 

DeletedUser28944

Guest
w sytuacji gdy tracicie dziennie 9-10 miast a nie zabieracie zadnego nie widze oporu. koncze dyskusje nie lubie forum
 

DeletedUser28771

Guest
Trochę śmieszne jest pisanie o szukaniu jakiegoś oporu, gdy ma się dookoła pakty i piszę się o sojuszu Azira, który jest sześciokrotnie mniejszy.
 

DeletedUser22713

Guest
Czy dyplomacja nie jest elementem gry? Macie tu problem z paktami Misiów, ktoś zabronił Wam zawierać pakty jeśli to tak pomaga?
 

DeletedUser28771

Guest
Ja nie mam problemu, fnxx ma problem, bo pisze, że nie ma się z kim bić :p
 

DeletedUser22102

Guest
Trochę śmieszne jest pisanie o szukaniu jakiegoś oporu, gdy ma się dookoła pakty i piszę się o sojuszu Azira, który jest sześciokrotnie mniejszy.

Trochę śmieszne jest, gdy występujesz do innego sojuszu o pon, a 1 dzień po podpisaniu już budujesz koalicję przeciwko temu, z kim podpisałeś pona...trochę śmieszne jest pisanie i łażenie po TS'ach oraz skamlenie o pakty do każdego możliwego sojuszu na świecie...trochę żałosne jest narzekanie na czyjąś koalicję, kiedy samemu się chciało zbudować praktycznie taką samą, a nawet większą...
smiley_emoticons_wallbash.gif

Padliście ofiarą swojej rady i dyplomaty, który przez większość osób tego świata kojarzony jest jako osoba nierzetelna, kłamliwa oraz podstępna...co potwierdziła w 100% swoim działaniem na tym świecie...na koniec można zacytować fragment z Wesela S.Wyspiańskiego:

Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28771

Guest
Felix, to co się stało z tymi paktami to inna sprawa, ja chciałem podsunąć proste rozwiązanie problemu fnxxa.
Jak będzie to zobaczymy, ja tam życzę wszystkim powodzenia. Może rzeczywiście trzeba skoczyć po ten browar? :D
 

DeletedUser15613

Guest
W końcu coś się dzieje
Lece po Popcorn :D

Dodam do ognia a co mi tam!
Hooligans to najlepszy sojusz na Rizini! W końcu sam w nim grałem przez chwilę!

A misie to do poduszki co najwyżej!
Pewnie lubią dzieci skoro za misie się przebierają!
 

DeletedUser14542

Guest
Ciekawe jak to jest mając ponad 300 osób w koalicji na niecałe 120 graczy i chwalić się tym na forum że żadnego oporu nie ma :) Ciekawe jaki będzie lament jak się role odwrócą :)
 

DeletedUser22713

Guest
No to trzeba było załatwić sobie pakty a nie wylewać żale na FO. Pretensje do dyplomatów, nie do tych którzy poprowadzili na tym etapie dyplomację skuteczniej.
 

DeletedUser14542

Guest
ja nie mam wcale pretensji do nikogo o to że walczymy z liczniejszą grupą tylko o to że są przechwałki na forum a tak naprawdę gościu ma rozbitą każdą okupke a chwali się co jego sojusz zrobił ...
 

DeletedUser22713

Guest
A co rusz nawiązujecie do tych paktow, wiec chyba jednak nie możecie przeboleć. Jakie przechwałki? fnxx się lekko droczy a Wy od razu o tych paktach :)
 

DeletedUser14542

Guest
nie wiem czy się lekko droczy bo jak dostał raport z rozbitej okupki to się troszkę zbulwersował :) Można tak w nieskończoność wymieniać zdania ale po co ? Jak i tak każdy będzie się 3mał swojej racji :)
 

DeletedUser27673

Guest
akurat miski nie maja się czym chwalić jesli chodzi o walke z huligansami praktycznie przemowane są miasta głównie przez sojusze 4fun i Projekt X i to te dwa sojusze ich leją a linia frontu skupia najlepszych graczy z tych trzech sojuszy
 

DeletedUser14542

Guest
no nie powiem opór jest z 4fun nazbierali mitów jak dziad w torbe ale trzeba korzystac z eventu :)
 
Do góry