Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27743

Guest
To jest walka z wiatrakami. Robilem tak z 3 razy i nie przynosi to żadnych efektów, bo zawsze znajdzie się inna osoba do nocnego latania.
Pytanie czy chcesz się zniżać do poziomu takiego ścierwa? Ja wroga szanuje i staram się nie fejkować/latać po nocy. A wyczyścić się potem czyści takie osoby ale co to da jak kolona nie wstawisz bo w ciągu dnia sam okupki nie utrzymasz...
 

DeletedUser14542

Guest
Wy tak na serio ? w nocy jest nocny bonus ale można atakować i zawsze o to w tej grze chodziło wiec jak wam nie pasuje idzcie na tyły i tyle :)
 

DeletedUser16352

Guest
Też nie lubię nocnych marków,a nękanie atakami na niby żeby zmęczyć przeciwnika też słabe.
 

DeletedUser25760

Guest
Najłatwiej o atakach nocnych wypowiadać się osobom które mają spokój..siedzą na zadupiu..i pierdzą w krzesło ale na forum kozaków pełno..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22102

Guest
Wytłumaczcie mi jaka jest różnica pomiędzy sytuacją:

1. Gracz chodzi na 8 rano do roboty. Idzie spać o 1. Jest budzony o 4.
2. Gracz pracuje na nocki. Jest w domu np. 7 rano i idzie spać. Jest budzony o 10.

A to że większość pracuje w dzień...a co gracza pracującego w nocy obchodzi to, że inni śpią, kiedy on sam jest budzony po robocie przez innych?
 

DeletedUser14542

Guest
to jest mistrzostwo świata
smiley_emoticons_lol.gif


POKONANE SOJUSZE:
Troskliwe Misie
Mega Misie
 

DeletedUser22713

Guest
No cóż, jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
 

DeletedUser23053

Guest
Teraz mogę pogratulować akcji lechowi i eracellowi
ataki wchodziły 22/59/46 i 22/59/47 wcisnęliśmy trochę birem za atak na 22/59/46 ale bogowie wojny byli po stronie eracella i zdązył jeszcze z atakiem na 22/59/46 za wsparciami
Ładna techniczna akcja bez zamulania szpiegami.
Da się mormalnie? Da się. Nie trzeba po nocach się szlajać.
Niestety nie każdemu się chce.

Niestety przechwaliłem, bez szpiegów się nie obeszło i znów zepsuliście efekt
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22713

Guest
Kto słał szpiegów?

Wiem że eracell ładnie ognie wpakował, ja raczej def po, tak czy inaczej efekt jest

tylko powiedz kto u licha zamulał szpiegami :p
 

DeletedUser22713

Guest
No i się nie doczekałem, więc może coś Ci się pomyliło...? :)
 

DeletedUser25760

Guest
Może za dużo nicków było..komu by się chciało wypisywać?:D
 
Do góry