Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23685

Guest
Hmm, prowokacja? Heh dobre sobie napisałem jak sprawę widzę, john my na idalium robiliśmy za bufor dla was i oboje dostaliśmy łomot od guzika, więc walka między nami powinna być ciekawa, ja dostałem jeszcze dodatkowo na lindosie i jeżeli myślicie, że się boję porażki no to cóż, mylicie się, bo nieraz się z nią już zetknąłem na innych światach :) po prostu wyraziłem swoje zdanie, ale ile ludzi tyle opinii i interpretacji

Ja nie myślę o cudakach, więc ilość straconych miast mnie nie rusza, ktoś musi tracić, tak jest zbudowana ta gra są zwycięzcy i są przegrani :) co do chełpienia się to ja osobiście nie widzę w tym nic złego, każdy zawodnik jest pewny siebie, a ja dodatkowo lubię się przekomarzać na FO co każdy pewnie zauważył, a jako gracz nigdy nie myślałem o koronce, więc czy przegram czy wygram nie ma znaczenia jak chce to po prostu loguje się na świat i gram, liczy się dobra zabawa jaką wyciągnę z tej gry ;) nawet jak się przegra to ten czas nie jest stracony, przynajmniej dla mnie
 
Zgadzam się z Azirem liczy się dobra zabawa i żeby gra cieszyła ale stawcie nam jakiś opór a nie na łatwiznę idziecie i szukacie żeby nam koalicje rozwalić A co do guzika jest to dobry gracz ale na Paros w jaki sposób zarządza sojuszem jest dramat obstawia sobie swoich wybranków gdzie dostanie ogromne punkty mógł by spokojne więcej obstawić nie wiem jak było na idalium nie grałem
 

DeletedUser14542

Guest
Zeus dawaj te raporty
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser23323

Guest
4Fune rozpadł sie ze strachu zanim miśki wypuściły pierwszą paczkę ogni :D
 

DeletedUser22102

Guest
Poczekajcie jeszcze trochę, myślicie że tak łatwo podrobić raporty? Na to potrzeba trochę czasu...
poza tym już możesz sobie odpuścić ich wrzucanie tutaj - po takim czasie mają one dla nas zerową wiarygodność, są warte tyle co zużyty papier toaletowy.
 

DeletedUser14542

Guest
Poczekajcie jeszcze trochę, myślicie że tak łatwo podrobić raporty? Na to potrzeba trochę czasu...
poza tym już możesz sobie odpuścić ich wrzucanie tutaj - po takim czasie mają one dla nas zerową wiarygodność, są warte tyle co zużyty papier toaletowy.
ale on miał tyle raportów że dalej mu laguje gre poczekajmy jeszcze
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser23053

Guest
nie możesz mnie słuchać a ciągle się dopominasz
wstawię jak będę miał. Kocie Twoja opinia jest tyla samo warta co Twoje sukcesy na oropos. kiedy bym nie wstawił i tak byłyby kwestionowane.
I naprawdę wisi mi i powiewa t3ermit czy lata coś Ci czy nie. Jeśli 3 tutaj pełni podobną rolę co 4 w nicku w grze to tak jesteś na liście misiów o małym rozumku.
 

DeletedUser22713

Guest
UWAGA!
Mamy już przecieki z komisji gracza ZeusaBonk w sprawie zamulania szpiegami
Po tygodniu wciąż nie mamy listy graczy, jednak ze słów przewodniczącego komisji może wynikać, iz jedną z podejrzanych osób jest B4ndit21!!!
Czy podejrzenia się sprawdzą? Wyniki ekspertyz mają pojawić się wkrótce.
 

DeletedUser23053

Guest
bandyta to juz mulił u mnie
sa problemy z wklejeniem raportów z konwertera tutaj masz na priv lechu
 

DeletedUser23053

Guest
kopiuj i wklej powinno zadziałać
Wersja mobilna

(05.05.2017 22:57:14) W mieście Chateaunef-sur-Loire wykryto szpiega z miasta NightPolis.06 (B4ndit21)
[*]
245.png
[|]
190.png
[|]
245.png
[/*][*] [town]463[/town]
[player]B4ndit21[/player]
[ally]Troskliwe Misie[/ally]
[|]
ragB.png
espionage.png
ragE.png
[|] [town]8028[/town]
[player]ZeusaBonk[/player]
[ally]UNNAMED[/ally]
[/*]
Grepolis Report Converter Revolution Tools - ver. 3.8.1 created by Potusek & Anpu​
[*] Akcja szpiegowska zakończyła się niepowodzeniem.
Brak
[|] Wykorzystane srebrne monety:
coins.png
1200




[/*][*]
472.png
[|]
218.png
[/*]
Wersja mobilna

(05.05.2017 22:57:14) W mieście Chateaunef-sur-Loire wykryto szpiega z miasta NightPolis.06 (B4ndit21)
[*]
245.png
[|]
190.png
[|]
245.png
[/*][*] [town]463[/town]
[player]B4ndit21[/player]
[ally]Troskliwe Misie[/ally]
[|]
ragB.png
espionage.png
ragE.png
[|] [town]8028[/town]
[player]ZeusaBonk[/player]
[ally]UNNAMED[/ally]
[/*]
Grepolis Report Converter Revolution Tools - ver. 3.8.1 created by Potusek & Anpu​
[*] Akcja szpiegowska zakończyła się niepowodzeniem.
Brak
[|] Wykorzystane srebrne monety:
coins.png
1200




[/*][*]
472.png
[|]
218.png
[/*]


(05.05.2017 22:57:13) W mieście Chateaunef-sur-Loire wykryto szpiega z miasta NightPolis.06
(B4ndit21)

[*]
245.png
[|]
190.png
[|]
245.png
[/*][*] [town]463[/town]
[player]B4ndit21[/player]
[ally]Troskliwe Misie[/ally]
[|]
ragB.png
espionage.png
ragE.png
[|] [town]8028[/town]
[player]ZeusaBonk[/player]
[ally]UNNAMED[/ally]
[/*]
Grepolis Report Converter Revolution Tools - ver. 3.8.1 created by Potusek & Anpu​
[*] Akcja szpiegowska zakończyła się niepowodzeniem.
Brak
[|] Wykorzystane srebrne monety:
coins.png
1200




[/*][*]
472.png
[|]
218.png
[/*]


i takich jeszcze 13 od 22/57/09 miasto w ogóle nie było atakowane w trakcie akcji
pozostałe misie o małym rozumku z tej akcji:
kawazmlekiem i magdajakub
 

DeletedUser22713

Guest
To są rapki z 05.05
Ty pisałeś o mojej akcji u eda2405 10.05
Więc wciąż czekam :)
 
Do góry