Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23685

Guest
Choć jakby na to nie patrzeć to wyjaśnia pewną kwestię m.in dlaczego nie chciałeś podać swojego nicku kiedy kilkanaście osób sie ciebie o to pytało, aż tu sam go w nieplanowany chyba i przypadkowy sposób zdradziłeś, a może nie tyle co zdradziłeś, a nakierowałeś kiedy mówiłeś o jakimś kolonie swoim nocnym i właściciel wbił na FO ;P każdy ma swoje za uszami hehe
 

DeletedUser27743

Guest
Taka jesteś mądra ?
Taki jestem mądry* :)
Po tym jak TiL się przenosił na m65, miałem spięcie w wyniku czego odszedłem od sojuszu. Powiedziałem, że postaram się utrzymać do cudów jako gracz bezsojuszowy. Nie udało się... w wyniku złości wynikającej z fejków po 1 procarzu + okazji utarcia nosa imperium, okupacją u Melle przeszedłem do Prosiaków, mimo że miałem zaproszenia do sojuszy z koalicji. (Tutaj mogę przeprosić TIL, bo dałem słowo, a nie udało mi się go wypełnić...).
I też mogłem przejść i tłumaczyć się, że co miałem zrobić? Szaraki walnąć? Iść na łatwiznę? Przez pewien okres wojowałem sam i jakoś dawałem radę, topiąc kolony imperium u innych sojuszy w miedzy czasie. Wyspa na której zaczynałem z Tilem zrobiła się cała czerwona i do momentu urlopu miast nie straciłem na niej.
Iglaa sympatyczny stworku :) widzę że wymiatasz na forum ;)
Czasem sympatyczny, a czasem bardzo niegrzeczny stworek wita :) a wymiatać, nie wymiatam tylko obserwuję i czasem coś napisze sensownego :d
 

DeletedUser27743

Guest
Póki co odpoczywam aczkolwiek mam zamiar iść jeszcze na 2-3 miesiące pograć na Tebach przed dłuższą przerwą od gry.
 

DeletedUser14542

Guest
Choć jakby na to nie patrzeć to wyjaśnia pewną kwestię m.in dlaczego nie chciałeś podać swojego nicku kiedy kilkanaście osób sie ciebie o to pytało, aż tu sam go w nieplanowany chyba i przypadkowy sposób zdradziłeś, a może nie tyle co zdradziłeś, a nakierowałeś kiedy mówiłeś o jakimś kolonie swoim nocnym i właściciel wbił na FO ;P każdy ma swoje za uszami hehe

tylko Ty się pytałeś :)


No cóż po takich postach gdzie sam krytykowałes poniekąd misie i tą koalicje to teraz po stronie koalicji sie odpowiadasz i nazywasz wszystkich w tym mnie płaczkiem ojj nieładnie, cóż zawsze można było dojść do sojuszu walczącego z misiami na przykład WSS czy Gangusów, które wtedy jeszcze były, popatrz jak zmienia się nastawienie jak sie strony zmienia :) Iglaa ładnie cie teraz podsumował, jak to mówią wyszło szydło z worka ^^ Nie bierz tego do siebie, tak sie śmieje po prostu, bo cała sytuacja mnie rozbawiła jak z irionią pisałeś o płaczkach, a tutaj nagla takiego bulwersu dostałeś i lekkiego zdenerwowania

P.S Iglaa to on i ma na Imię Igor ;P


wejdź na mój profil i zobacz gdzie mam największe skupisko miast
jak przechodziłem do misiów tylko oni byli :)
 

DeletedUser14913

Guest
To o nas chodziło :) Kwestia dnia i deff będzie odbudowany xD Gorzej u was z mitami ;-)
Zdziwiło mnie, ze tak długo sie utrzymal klocek. Bo przecież mieliście sowe. Ogólnie akcja leciała na spontanie.
 

DeletedUser19224

Guest
Milosz109 ściągaj kilku ludzi na m56 ( północ ) bo już nie mamy z kim walczyć z 10-15 waszych na froncie został tylko 1 gracz , reszta rozbiórki urlopy pouciekali :( Dajcie też coś pw ponabijać bo jak Imper Kawiarnia w was wpadnie na m46 to nie będzie potem z kim walczyć
 

DeletedUser27743

Guest
Dziękuje za piękny początek dnia :D tak zaorane, że aż miło się czyta :D:p
 

DeletedUser23685

Guest
44 błyskawice od FF
Oraz łącznie 500 na liczniku od kawoszy i FF

Śmieszne to sie zaczyna robić :d
 
Do góry