Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28998

Guest
Wiedzę wasz wielki sukces...nie wiem tylko czy zauważyłeś, ale:

1. Ognie są teraz tańsze niż biremy, do tego znacznie szybciej się robią. Nie zyskaliście nic, dla nas taka liczba ogni, to tyle co de facto 1,5 gracza albo i mniej...
2. 8k birem na cały sojusz (w zasadzie cały sojusz i pomoc z wss)? serio? przez okupację deffowaną przez całą noc (9h czasu...)? to nawet śmieszne nie jest...dla porównania podam, że ja sam mam ponad 7k birem. No ale nie, to przez koalicję przegrywacie :D wam nie jest już głupio o tym pisać? Lechu lub B4ndit wam wstawi kolona, ja mu dorzucę deffa i nie jesteście w stanie nic zrobić...na podbicie wam miasta nie potrzeba koalicji żadnej, wystarczy 2 graczy z większym wojskiem. Jesteście po prostu słabi w opór, dlatego przegrywacie. Liczby nie kłamią, albo nie budujecie wojska, albo sobie nie pomagacie, nie nasza sprawa. Niezależnie od przyczyny, każda z nich świadczy o waszej słabości.
Idź lepiej do okulisty bo tu nikt nie napisał z sojuszu Unnamed że to wina koalicji :)
 

DeletedUser23053

Guest
tańsze czy droższe
wynik akcji w trupach w zagrodzie był 71,5k - 43,5k
dlaczego przegrywamy napisałem kilka dni temu, najwyraźniej nie doczytałeś
 

DeletedUser27702

Guest
a ja uważam że jak na tak małą grupę to wcale nie przegrywamy....mylisz się Zeus...w porównaniu z tymi wszystkimi koalicjami to dajemy radę lepiej niż oni...serio serio :)
 

DeletedUser28011

Guest
Wiedzę wasz wielki sukces...nie wiem tylko czy zauważyłeś, ale:

1. Ognie są teraz tańsze niż biremy, do tego znacznie szybciej się robią. Nie zyskaliście nic, dla nas taka liczba ogni, to tyle co de facto 1,5 gracza albo i mniej...
2. 8k birem na cały sojusz (w zasadzie cały sojusz i pomoc z wss)? serio? przez okupację deffowaną przez całą noc (9h czasu...)? to nawet śmieszne nie jest...dla porównania podam, że ja sam mam ponad 7k birem. No ale nie, to przez koalicję przegrywacie :D wam nie jest już głupio o tym pisać? Lechu lub B4ndit wam wstawi kolona, ja mu dorzucę deffa i nie jesteście w stanie nic zrobić...na podbicie wam miasta nie potrzeba koalicji żadnej, wystarczy 2 graczy z większym wojskiem. Jesteście po prostu słabi w opór, dlatego przegrywacie. Liczby nie kłamią, albo nie budujecie wojska, albo sobie nie pomagacie, nie nasza sprawa. Niezależnie od przyczyny, każda z nich świadczy o waszej słabości.
Ty zbudowałeś ognie?? Po co do czego ci słupie?
Wojownika z cb nie widzę i potwierdzi to każdy , gówno potafisz i chowasz się na za silniejszymi , masz 3 duże sojusze które na końcu wykiwasz tylko że następne słupy z kawoszy jeszcze tego nie wiedzą.
Sierściuchu nie zapominaj jak tą przewage zyskaliście, gdyby nie pony i pakty to już by cb nie było a może nawet lepiej by było.
Słupy by tylko nie chciały walczyć i czekać do cudów budować domki- tak jak kot słupix ;)::::
 

DeletedUser14913

Guest
Całe życie pod cenzuralnym butem :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14542

Guest
Ty zbudowałeś ognie?? Po co do czego ci słupie?
Wojownika z cb nie widzę i potwierdzi to każdy , gówno potafisz i chowasz się na za silniejszymi , masz 3 duże sojusze które na końcu wykiwasz tylko że następne słupy z kawoszy jeszcze tego nie wiedzą.
Sierściuchu nie zapominaj jak tą przewage zyskaliście, gdyby nie pony i pakty to już by cb nie było a może nawet lepiej by było.
Słupy by tylko nie chciały walczyć i czekać do cudów budować domki- tak jak kot słupix ;)::::

słupy słupy słupy
chyba masz pociąg do jakiś grubych bolców
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser25760

Guest
Wracam do czynnej gry..Wiedźminek ukończony po raz enty....Tera można wojować
 

DeletedUser14913

Guest
W końcu aktywność na forum odzwierciedla stan faktyczny na świecie ;)
 

DeletedUser25760

Guest
Liczę na więcej pw..dzięki wam licznik pokazuje ponad 200k pw ;)
DEWEJ WIĘCEJ!
 
Do góry