Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27743

Guest
jesli nadwyrezy sie moj szacunek odgryzam.sie kurewskimi zagrywkami
Nawet nie trzeba go nadwyrężać.
I na koniec: roznica miedzy nami jest taka, ze ja jestem w stanie wziac odpowiedzialnosc za moich graczy, fejki,nocne kolony itd. Jestem.w.stanie zwyczajnie przeprosic.
W takim razie czekam na przeprosiny, zresztą nie tylko ja. Prosiaki pewnie by się ucieszyły i parę innych osób :)
ale takiego pozi o mu hipokryzji nie.ma nawet u mnie
Hipokryzja (od gr. ὑπόκρισις hypokrisis, udawanie) – fałszywość, dwulicowość, obłuda.
Coś już mi tu nie pasuje.
Jedyne co potraficie to.nieczyste zagrywki jednoczesnie wytykajac.zagrywki imper.
Grałem czysto całą grę, więc będę wytykał :D
 

DeletedUser23053

Guest
:)) To Tobą ktoś manipuluje

"Widze teraz, ze hunter i isao mieli powody zeby odejsc"

Mieli bardzo poważne powody
Huntera wyrzucił komix, a Isaka dream.
 

DeletedUser23053

Guest
Myślisz, ale nie masz racji. Hunter wyleciał za chamówy, nie zdziw się i nie narzekaj, gdy ktoś zgłosi flugi
A Isak jest jego bardzo dobrym kumplem w realu i musiał mu towarzyszyć (aczkolwiek niechętnie bo go lubię).
 

DeletedUser29659

Guest
Ani razu Ci nie ublizylem:)
Mojego nicka nie wymieniałeś, ale pisząc o wszystkich "czerwonych" (alias anty-imperach) lub o PNS, piszesz również o mnie.
Pohamuj swoją złość, bardzo proszę, i nie używaj obraźliwych słów pod adresem moim czy innych graczy.
 
Patrz: oskarzacie imper o fejki, wielu tego nie robi, jednak nas uogolniacie i to jest w porzadku, natomiast kiedy ja uogolniam Was jest to zle. W takim razie pojdzmy na konpromis: jak piszecie o fejkach to nickami, a nie uogolniajac i podpinajac pod to kazdego gracza. Przez pol roku nie puscilem ani jednego fejka, a kolony nocne byly odwetem za latanie w nocy, ostatnio psuja dostal, ale dzieki Latomie nie zajalem mu/jej miasta. Nie lata juz po mnie w nocy, wiec ja tez tego nie robie. Cos za cos. Jezeli wymagasz ode mnie wymagaj od swoich radnych, bo to oni obrazajac imper napedzaja kolo, ja zawsze odpowiem tym samym. Poza tym jak powiedzialem ja jestem w stanie sie przyznac do kazdej nie fair zagrywki imper (biore pelna odpowiedzialnosc za mouch ggraczy) natomiast Twoi radni coagle pisza jakie to.imper zle i jak kantujrmy. Wierz mi, gdybysmy kantowali nie mielibysmy w tym momencie tylu dobrych graczy i starych wyjadaczy u siebie. Gramy swoje od zawsze i tak bd do konca.
Ave imper :)

Myślisz, ale nie masz racji. Hunter wyleciał za chamówy, nie zdziw się i nie narzekaj, gdy ktoś zgłosi flugi
A Isak jest jego bardzo dobrym kumplem w realu i musiał mu towarzyszyć (aczkolwiek niechętnie bo go lubię).
No to.chyba poznalismy go z innej strony, dla mnie jesz tzeczowy, konkretny i ogarniety, wnioskuje, ze musial zejsc do czyjegos poziomu jesli stal sie chamski
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29659

Guest
Patrz: oskarzacie imper o fejki, wielu tego nie robi, jednak nas uogolniacie i to jest w porzadku, natomiast kiedy ja uogolniam Was jest to zle. W takim razie pojdzmy na konpromis: jak piszecie o fejkach to nickami, a nie uogolniajac i podpinajac pod to kazdego gracza. Przez pol roku nie puscilem ani jednego fejka, a kolony nocne byly odwetem za latanie w nocy, ostatnio psuja dostal, ale dzieki Latomie nie zajalem mu/jej miasta. Nie lata juz po mnie w nocy, wiec ja tez tego nie robie. Cos za cos. Jezeli wymagasz ode mnie wymagaj od swoich radnych, bo to oni obrazajac imper napedzaja kolo, ja zawsze odpowiem tym samym. Poza tym jak powiedzialem ja jestem w stanie sie przyznac do kazdej nie fair zagrywki imper (biore pelna odpowiedzialnosc za mouch ggraczy) natomiast Twoi radni coagle pisza jakie to.imper zle i jak kantujrmy. Wierz mi, gdybysmy kantowali nie mielibysmy w tym momencie tylu dobrych graczy i starych wyjadaczy u siebie. Gramy swoje od zawsze i tak bd do konca.
Ave imper :)


No to.chyba poznalismy go z innej strony, dla mnie jesz tzeczowy, konkretny i ogarniety, wnioskuje, ze musial zejsc do czyjegos poziomu jesli stal sie chamski
Nie oskarżam, nie uogólniam i nie pisałem o fejkach. Nie obchodzi mnie co robiłeś przez pół roku, komu wstawiłeś kolona i dlaczego nie przejąłeś miasta. Nie zrzucaj winy na moich radnych, bo to Ty nazwałeś mnie fałszerzem, kapusiem, prowokatorem i obłudnikiem, a nie oni.
(...)Natomiast Wy posuwacie sie do falszowania screenow, zglaszania graczy, podpuszczania.i udajecie swietych.
Poprosiłem o odrobinę kultury, ale widzę, że nawet nie wiesz, co to słowo oznacza.
No trudno. Szkoda mi czasu na kłótnie z Tobą.
 
Nie oskarżam, nie uogólniam i nie pisałem o fejkach. Nie obchodzi mnie co robiłeś przez pół roku, komu wstawiłeś kolona i dlaczego nie przejąłeś miasta. Nie zrzucaj winy na moich radnych, bo to Ty nazwałeś mnie fałszerzem, kapusiem, prowokatorem i obłudnikiem, a nie oni.

Poprosiłem o odrobinę kultury, ale widzę, że nawet nie wiesz, co to słowo oznacza.
No trudno. Szkoda mi czasu na kłótnie z Tobą.
Powtarzam: uogolniam jak to ma w naszym przypadku, isibiscie kompletnie jic do.Ciebie nie mam, a w piwach PNS czy ns jest wielu ludzi ktorych bardzo lubie i szanuje, jest mi przykro, ze tym razem nie moge z nimi grac. Tak czy inaczej jesli poczules sie urazony to przepraszam, nie mam na celu obrazania jednostkowych graczy grajacych przeciwko naszemu sojuszowi:)
Zycze Ci milego wieczoru :)
P.s z racji wykonywanego zawodu wiem o kulturze bardzo duzo, ba mozna powiedziec, ze prywatnie poza gra jestem mega kulturalna osoba, jednak moje zycie prywatne nie obliguje mnie do bycia takim samym w grze:)
 

DeletedUser26595

Guest
"A to za falszowanie screenu, kolejna niespodzianka bedzie za wrzucanie mi kretow do sojuszu, ta Was bardziej zaboli:)"

Zaboli nas? Johnaldinio proszę - tylko nie to...
 

DeletedUser29767

Guest
jak was czytam to mam smiechu po uszy
zluzujcie rurki bo sa tak napiete ,że możecie nimi mierzyć ciśnienie
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser30225

Guest
Do Jaśnie Wielmożnego Hrabiego .. Króla Zelbetonu...Władcy Oświeconego Kaganka Kultury.. Wszechwiedzącego Pana Grepo .Księcia uczciwości i rzetelności.. Moj Panie Kochany ..pozwolilem sobie napisać parę skryb aby ludzie widzieli Twoja dwulicowość i arogancje .. Wielokrotnie powtarzane kłamstwo staje sie prawda i nikt nas nie przekona ze białe jest białe .a kreowanie się na skrzywdzona dziewice jest co najmniej nieelegancje ... Prawda jest taka ze wartość dodawana Imper caffe polega ma skupowaniu wszystkich mozliwych graczy z innych swiatów .. Po drugie nie jestescie w stanie zagrozic swoją "potęgą "i przejąc miast czy odbić okupacji.. Gracie nieczysto nieuczciwie o czym świadczą notoryczne bany za multikonta za wulgaryzmy.za oddawanie miast po kryjomu .. za wprowadzanie graczy którzy maja jednego palika i nagle graja na 46 miastach gracza który już dawno jest "matrwa dusza.". czemu taki sojusz gra nieuczciwie i zadne zaklinanie rzeczywistości nic nie da . czemu kreujesz sie Wacpanie na skrzywdzonego miłośnika uczciwości.. Proszę nie próbuj obrazać inteligencji innych graczy swoimi wpisami bo przy całości zachowania nie możesz nikogo poniżać nie ten styl i nie ta klasa / . Rozumiem wielkie ciśnienie na plastykowa koronę ..Gotow jestem zakupić komplet odpustowych koronek ze swiecidelkami plus naklejki na szybe" King Grepo.". Ludzie widza i graja dla Przyjaciół, dla wspolnych okupacji Wy gracie ozywając chwytów poniżej pasa. Wstyd Panie wstyd ...mówić i udawać skrzywdzonego a tym samym robicie krzywdę swoim graczom wplątując ich w intrygę zakłamania .. Oczywiście za chwile bedzie elaborat .... a u was murzynów bija ... cytując klasyka 'Dr Strosmayera ... "gdyby głupota umiala latac latabys Pan pod niebiosa jak golebica. Rozumiem Pana inwencje ale nawet jak wygracie ten świat to będzie pyrrusowe zwycięstwo.. Nie umiecie walczyć ..ani sie zmobilizować.. Mozna rzucić puente ..Jak piękną katastrowa... wygranie Rizinni .. raczej nie bedzie przyczynkiem do chwały Panskich dzialan Moze staropolskim zwyczajem trzeba Wam" wyslac dwa nagie miecze " Przyjemnego ratowania uczciwosci ...i dobrego samopoczucia .. P.s Prosze nie odpowiadac na ten post Panie Johanlinio bo i tak wiem ze racja bedzie mojsza a ludzie widza i ocenę pozostawiam graczom. I jeszcze jedno nikt tak nie spieprzyl i nie zepsul gry jak wasz a żądza posiadania Moze od razu wszyscy źli. czerwoni i inni rzuca szaraki skoro macie świat juz wygrany ... to po co grac ???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23685

Guest
Wiem, nie postarałem się :V jutro sporządzę należytą litanię i nadrobię zaległości ;]
 
Zakonczmy na tym: imper jest zle i ble, a koalicja.antyimper jest zlozona z bialych rycerzy walczacych z okrutnym zaklamaniem i arogancja.
Nawet nie ma sensu komentowac tego, ponizej pasa to jest to co piszecie jednoczesnie fejkujac o 4 i wstawiajac nocne kolony, atakujac i cofajac ataki:)
Ale dobrze: imper gra nieczysto, a PnS jest najbielszym.sojuszem.swiata i na tym po prostu zakonczmy dyskusje. Jak juz sobie przylbice podniesiecie mozna na priw pisac, chetnie porozmawiam.
 

DeletedUser27743

Guest
Nawet nie ma sensu komentowac tego, ponizej pasa to jest to co piszecie jednoczesnie fejkujac o 4 i wstawiajac nocne kolony, atakujac i cofajac ataki:)
Przyganiał kocioł garnkowi. Piszesz tak jakbyście tego sami nie robili :) Tym bardziej gdyby spojrzeć, to wy zaczęliście tą zabawę, więc się teraz nie dziw, że zbierasz tego żniwo.
Kto po TiL'u zaczął w nocy latać? Kto fejkował Prosiaki i też potem mnie oraz bawił się w cofanie ataków przed samym wejściem?

Wiem, że musisz bronić imię swojego sojuszu ale nie bądź śmieszny, bo nawet jeżeli nie zcząłeś tego sam osobiście to teraz pewnie obrywasz za swoich graczy.

A co do postu Vraca to kompletnie go nie rozumiem. Próba wylania żalu? Jakiś nick z gry? Szersza argumentacja?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry